-
Posts
482 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ana04
-
My sie też nad różowym zastanawiamy ale z miękkich i lekkich. :lol:
-
No to drobniutka z niej panienka. :cool3: Mój cielaczek w szyjce 54 a w klacie 89. :eviltong: A jaki kolor dla niej chcesz? Pomarańcz na ONach wygląda cudownie. :loveu:
-
Przykro mi z powodu Atosa... :placz: [*] A Rasta wygląda na bardzo fajną suczkę, fajnie, że ją przygarnęłaś. :)
-
[quote name='Onomato-Peja']Czy ktoś może mi zmierzyć na max ściśnięty łańcuszek rogza Xlkę ? ;) Dla młodej bym chciała, a nie wiem, czy za duża nie będzie...[/quote] Minimalnie ma 33cm + łańcuszek. ;)
-
[quote name='McDzik']Mój leonberger BARRY Cavis Leonis - dosk 1/ w konk.4, Zw.Mł :loveu: To już 4-te Zw.Mł. Barrysia na 4 wystawy, zawsze w konkurencji :multi: Dostał ksywę 'Czarny koń zawodów' :evil_lol: [/quote] Gratulacje! :loveu: Aj, piękny Leoś, takie moje małe marzenie. :evil_lol: [quote name='Złośnica']nam poszło lepiej niż dobrze :multi: Luger, prawie 6 latek - CWC w klasie championów i CACIB [URL="http://img185.imageshack.us/img185/4449/img4430f.jpg"][COLOR=#000000]http://img185.imageshack.us/img185/4449/img4430f.jpg[/COLOR][/URL] oraz UZI - 1 miejsce w kasie młodzieży ( na 13/9 suk w stawce ) i Najlepszy Junior :multi: [URL="http://img297.imageshack.us/img297/1306/img4444f.jpg"][COLOR=#000000]http://img297.imageshack.us/img297/1306/img4444f.jpg[/COLOR][/URL] Gratulacje dla wygranych oraz pozdrawiamy spotkanych dogomaniaków ;)[/quote] Gratulujemy Uzince i Lugerowi. :cool3: Ma ktoś może zdjęcia leonbergerów lub landseerów?
-
Też mamy to frisbee. Nawet w takim samym kolorze. :eviltong:
-
Urania vel Zorka- witamy wszystkich!
Ana04 replied to igaaaaa's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
O Boże! CUDO! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Więcej zdjęć!:iloveyou: -
[quote name='wiq'][URL]http://i37.tinypic.com/1z6sgec.jpg[/URL] ale fajny komplet :loveu:[/quote] Mi też się podoba, z bazarku od Taks. :razz: I pięknie na psicy wygląda, chociaż wcześniej nie byłam do niebieskiego na niej przekonana. :eviltong:
-
Heksa Don Banditka ~ nowe l Federalna (FBI) + Filmik
Ana04 replied to Kamila_'s topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Wszystkiego najlepszego dla Heksuni. :loveu: Dużo pysznych smaczków i grzecznej pańci. :evil_lol::new-bday::BIG: -
A do nas doszły takie szeleczki i smyczka. :loveu: [IMG]http://i37.tinypic.com/1z6sgec.jpg[/IMG]
-
Co do bulterierów, też mi się nie podobały, ale poznałam dwa i stwierdziłam, że to cudowne psiaki. Nawet wygląd bardziej mi się spodobał. :loveu::loveu::loveu:
-
Jaki słooodziak. :loveu::loveu: Daj coś więcej. :cool3:
-
[quote name='gops']jesli chodzi o sam wyglad to nigdy bym nie kupila yorka, pekinczyka ani zadnego buldoga czy mopsa, jamnika czy ratlerka tez nie, z wygladu pudel tez odpada ale ten charakter :loveu: lubie male psy ale takie powyzej 7kg , wieksze lubie prawie wszyskie [B]a i onki , strasznie mnie denerwuja, szczekacze :eviltong: (te ktore ja znam)[/B][/quote] I tu ja mogłabym się obrazić, czego nie zrobię :lol: bo moja sucz szczeka niezmiernie rzadko. :evil_lol:
-
[quote name='rizo']mam yorki ,chodzą na 5km spacery i to swoich łapkach ,biegają do upadłego za piłką,nie są wcale szczekliwe,są zrównoważone i grzeczne,a tak nawiasem mówiąc -nie ma głupich psów-są głupi właściciele,wszystko zalezy od wychowania,czy pies będzie mały czy duży nie ma różnicy,można powiedzieć tak samo o amstafach lub innych psach bojowych, że każdy to morderca a tak nie jest :angryy:[/quote] Ale przecież nikt tu nie mówi o głupich psach. :razz: Po prostu rozmawiamy o rasach, za którymi nie przepadamy. I nie bulwersuj się tak, że ktoś nie lubi yorków, ja uwielbiam wielkie śliniące się na wszystkie strony psy i chociaż wiem, że wielu ludzi to obrzydza nie próbuję ich do nich przekonywać. Nie to nie, i tyle.
-
Nie przepadam za yorkami, shih tzu i chihuahua. Generalnie wolę większe psiska. :evil_lol:
-
Imię psa: Aza Rasa: Kundel Właściciel: Anka [B][COLOR=black][FONT=Verdana]1. Ładne oczy masz, komu je dasz ? [IMG]http://i40.tinypic.com/a29q4i.jpg[/IMG] [/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=black][FONT=Verdana]3. W życiu tylko to się liczy by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy. [IMG]http://i28.tinypic.com/mi2on7.jpg[/IMG] [/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana][B]Dowolne: [IMG]http://i32.tinypic.com/3534hop.jpg[/IMG] [/B][/FONT][/COLOR]
-
Heksa Don Banditka ~ nowe l Federalna (FBI) + Filmik
Ana04 replied to Kamila_'s topic in Owczarek niemiecki długowłosy
To z niej już powinna być poważna pani. :evil_lol::evil_lol: Z góry wszystkiego najlepszego. :loveu::loveu: Ale jutro tez wpadniemy złożyć życzenia. :cool3: -
Paco poczwarek prawie niemiecki i rottkowe anioły:)
Ana04 replied to asiunia's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Jaki piękny poczwar! :loveu: -
[url]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/om2638_DSC03821.JPG[/url] Jaki śliczny śpioch. :loveu:
-
A ma ktoś zdjęcia Leonbergerów i Landseerów? :cool3:
-
Też mam ochotę na kilka rzeczy m.in. komplet szelki+ smycz z RD fioletowe w łapki, różowego rogza miękkiego i lekkiego i rogza gekko. Jak dobrze, że na razie kasy nie mam. :evil_lol: Teraz czekam na szelki i smycz od Taks z bazarku. :cool3:
-
My z okolic jesteśmy. :p
-
[url]http://crestfallen.fm.interii.pl/46.jpg[/url] Cuuuudowny. :loveu::loveu: I obróżkę ma śliczną. :loveu: My jeszcze niewycierającej sierści nie znalazłyśmy, więc w domku obroży na sobie nie ma. :p
-
Strasznie mi przykro. :placz::placz: [*] Trzymaj się jakoś... :calus:
-
http://images41.fotosik.pl/197/d0807278018d5c95med.jpg Śliczny. :loveu: Uwielbiam takie czarne pychole. :cool3: