[quote name='Onomato-Peja']
Super, ale jak dla mnie Azie byłoby ideolo w 5 cm : P Mojej drobniutkiej moim zdaniem za licho w 4 cm, wolałabym 4,5 - 5 a co dopiero Twojej olbrzymce :D[/QUOTE]
Też bym Azę wsadziła w 5cm, ale jakbym teraz kupiła następną obrożę zostałabym zabita. :evil_lol: