Jump to content
Dogomania

Ana04

Members
  • Posts

    482
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ana04

  1. [quote name='Onomato-Peja'] Super, ale jak dla mnie Azie byłoby ideolo w 5 cm : P Mojej drobniutkiej moim zdaniem za licho w 4 cm, wolałabym 4,5 - 5 a co dopiero Twojej olbrzymce :D[/QUOTE] Też bym Azę wsadziła w 5cm, ale jakbym teraz kupiła następną obrożę zostałabym zabita. :evil_lol:
  2. Świetna ta obroża z kolcami od Marty. :) [IMG]http://i49.tinypic.com/2v0ewso.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/nx117a.jpg[/IMG] Oczywiście przekłamane kolory. :roll: W rzeczywistości jest to piękny mocny fiolet. Zakochałam się w 4cm na Azie. :D
  3. A kto to Atom?:) Fajnie wygląda w tej szerokości.
  4. Ana04

    Gabi&Kapsel

    Ja Was lubię. :D Daj nowe zdjęcia.
  5. Gratuluję :loveu: Piesek śliczny ^^
  6. Nieudolne? oO Ileż ja bym dała z takie nakręcenie! [url]http://i48.tinypic.com/2zyjzao.jpg[/url] :loveu:
  7. Ana04

    Gabi&Kapsel

    Hej :) Ale masz świetny duecik :loveu:
  8. [url]http://i484.photobucket.com/albums/rr209/Zuzal/100_6943.jpg[/url] Ale piękny :loveu:
  9. [quote name='Onomato-Peja']Ale świetna :loveu: aż mnie kusi, żeby coś kupić, w końcu na szczytny cel...[/QUOTE] Mi też się podoba, no i 4 cm. :cool3: A co do zrywów. Mamy szelki i smycz od Taks i wytrzymały Azy zrywy więc mogę stwierdzić, że są wytrzymałe. ;)
  10. [url]http://img7.imageshack.us/img7/5013/ana1p.jpg[/url] A ta od Taks będzie nasza :D
  11. Ana04

    Ruffy. <33

    No i gdzie te zdjęcia? :loveu:
  12. Mi też się bardziej Akira w 4cm podoba. :D Ja właśnie kupiłam na bazarku od Taks obrożę 4cm i czarną smycz :D
  13. Ginger Heaven :loveu: Leonbergery.
  14. [url]http://img13.imageshack.us/img13/4707/1008440e.jpg[/url] Aza też robi taką minę jak udaje poważną. :D Jak się jej zabawka podoba? ^^
  15. Ale tu cisza.. Nie ma nikogo chętnego na spacer jak pogoda się ustabilizuje? :)
  16. Cześć :) Świetny maluch. :loveu:
  17. Zazdroszczę morza. :loveu: Aza też nad nim szalała. :lol:
  18. Czeeeść :loveu: Rasta jak zwykle cudowna :D
  19. [quote name='Squ']Oak & Maple ;) Ja się zastanawiam na zaciskanym Lupinem. Czy po zaciśnięciu sam się luzuje ?[/QUOTE] Sam, przynajmniej puppy love.
  20. Świetna ta zabawka. :) Piszczy? Jeśli tak, to połączyłaby w sobie wszystkie ulubione zabawki Azy. :D
  21. [quote name='GameBoy']kupie obroze rozga z lancuszkiem, taki polzacisk czy jak to sie nazywa, rozowy XL jakby ktos mial prosze o PW[/QUOTE] Onomato-peja ma, jeśli się nie mylę. :)
  22. Na tym tak troszkę widać nasze szelki. :) [img]http://i44.tinypic.com/r1h5pw.jpg[/img]
  23. A ja nie jadę jednak. Wolę posłuszeństwo+IPO w Czechach z lepszymi szkoleniowcami. :)
  24. [url]http://img340.imageshack.us/img340/4047/sh105027.jpg[/url] Widzę, że nie tylko DONy tak mają. xD [url]http://img205.imageshack.us/img205/9734/sh105082.jpg[/url] Amber jest śliczna :loveu:
×
×
  • Create New...