-
Posts
482 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ana04
-
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
Ana04 replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
[url]http://img10.imageshack.us/img10/4603/p1070719.jpg[/url] Cudowna jest. :cool3::loveu: -
Kora jest cudowna. :loveu::loveu: Pięknie w tej chuście wygląda. :loveu: Też miałam ONkowatą Korę, niestety odeszła 2 lata temu w wieku 13 lat... [']
-
[url]http://i35.tinypic.com/erfmtk.jpg[/url] Ślicznie razem wyglądacie! [url]http://i38.tinypic.com/190zv4.jpg[/url] Jaki słodziak. :loveu::loveu:
-
Ale nas tu dawno nie było... :roll::oops: [url]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/ya5045_DSC04275.JPG[/url] Piękne. :loveu::loveu:
-
[url]http://i33.tinypic.com/23tsfgi.jpg[/url] Piękne zdjęcie! Wszystkiego najlepszego. :loveu::loveu:
-
Urodził się wtedy co ja. Tzn,rok inny. :evil_lol: Piękny Bajgiel. :loveu:
-
[url]http://img200.imageshack.us/img200/9941/rasta11.jpg[/url] Rasta jest genialna. :loveu:
-
[url]http://img193.imageshack.us/img193/6695/rasta8.jpg[/url] Ona na pewno jest psem, że na drzewach przesiaduje? :evil_lol::evil_lol:
-
http://img399.imageshack.us/img399/7799/wystawawroclaw2.jpg Świetnie się prezentował. :cool3:
-
http://i830.photobucket.com/albums/zz226/nateenanu/__IMG_0575.jpg Piękny chłopak z niego. :loveu:
-
Jaki z niego słodziak. :loveu::loveu:
-
[quote name='Ola164'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1075/najnowsze-wspanialosci-od-taks-obroze-szelki-smycze-maskotki-do-31-10-a-139414/[/URL] ta obroża jest na 2 stronie... Ja już od taks kupiłam ten różowy komplet w groszki i czerwone szelki dla Czarka... I wszystko świetnie się trzyma...[/quote] My też mamy komplet szelki+smycz z tego bazarku i są świetne. Ładnie wykonane, wytrzymałe. :cool3:
-
[quote name='cockermanka'][B]Ana04[/B], ja jeszcze do późnego wieczora będę dostępna przez internet,a od jutra pod tel. 501 352 301. Wejściówkę miałabyś z głowy,bo mamy zgłoszone 4 psy,a jedziemy we dwie - a autko mamy bardzo ekonomiczne,więc nie ma strachu z tymi kosztami;) Tylko tylko,że my najprawdopodobniej będziemy zostawać na finały (no,chyba,że wcześniej zamarzniemy:evil_lol:) Zabieramy po drodze piesa z Komorowic - w razie czego zgarniemy Cię po drodze,czy cóś...ale wyruszamy dość wcześnie:roll: [/quote] Wysłałam PW. :razz:
-
Co oglądam zdjęcia ONów w galeriach to wszystkie z patykami. Azowa jest chyba jakimś odmieńcem bo za patykami to raczej nie przepada. :roll::evil_lol:
-
[quote name='vege*']jestem tego samego zdania:lol: im większy pies, im więcej ciała, im większe uszy im większa głowa i fafle i długie puszyste futerko tym lepiej :loveu::loveu::loveu: [/quote] O taak.:loveu: [quote]a ja jestem pewna, ze u mnie zamieszka kiedyś czarny Niufek :loveu:[/quote] Oj, niufy też są cudowne. Ale i tak Leosiów i Landseerów nic nie pobije. :cool3:
-
[url]http://img377.imageshack.us/img377/6352/1003795.jpg[/url] Cudowna jest. Ładnie taki róż na Onku wygląda... :evil_lol::loveu:
-
Molosy są cudowne. :loveu: I dwa z nich kocham i jestem pewna, że kiedyś u mnie zamieszkają. Landseer i Leonberger.
-
Piękny grzywek. :loveu::loveu: Gratulujemy nowego psiaka. :cool3:
-
[quote name='cockermanka']Miło mi to czytać :loveu: [B]Ana04[/B],jak wszystko się dobrze ułoży,to mogłabyś się z nami zabrać - jeśli nie boisz się zadeptania i zalizania przez futrzatą bandę :evil_lol: - na razie utknęłam w Katowicach z autkiem u mechanika...:roll:[/quote] Byłoby super. Jednak zależy to także od tego czy rodzice dadzą jakieś fundusze na dołożenie się do kosztów przejazdu. ;)
-
Mi tam dredziaste psy się podobają. :razz: Co prawda nie widziałam żadnego na żywo, ale na zdjęciach wyglądają bardzo interesująco. :loveu:
-
Czerwony albo fioletowy. :cool3:
-
[quote name='cockermanka']Oj...czemu? My jedziemy przez Bielsko...ale z bandą czterech kokrów:razz:[/quote] Przemek ma w piątek szkolenie w Katowicach i jadą już w piątek. ;)
-
[quote name='Drixon']mam Bernusia(14 m-cy) i Landseera(3 m-ce) :cool3:[/quote] O Boziu! Landseer, moja miłość! :crazyeye::loveu::loveu::loveu::loveu: Miałam być w Zabrzu ze Złośnicą i bullkami, niestety nie wyjdzie.