Jump to content
Dogomania

Ana04

Members
  • Posts

    482
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ana04

  1. Jeśli tylko będziesz wstawiać zdjęcia regularnie, to ja wybaczam :loveu:
  2. [url]http://www.capricavalier.pl/vday/DSC_0084.jpg[/url] Ale on ma śliczny pychol :loveu:
  3. [url]http://i970.photobucket.com/albums/ae181/howidisappear/myszy/DSCF2682.jpg[/url] Piękna :loveu:
  4. Powtórzę się, gratulujemy :loveu:
  5. No właśnie, gdzie się podzialiście?
  6. Amber jest cudowna :loveu:
  7. Śliczną ma koleżankę :loveu:
  8. Chyba tu: [url]http://allegro.pl/item909238594_identyfikator_grawerowany_dla_psa_kota_adresowka.html[/url] ;)
  9. [IMG]http://i50.tinypic.com/flzi38.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/1y1u1h.jpg[/IMG] Nasz nowy Puppy Love :D
  10. Wkleiło się dwa razy....
  11. Ślicznie Milan w nich wygląda :D Do nas doszedł zacisk lupine puppy love. :loveu:
  12. Mi się bardziej Meadow podoba, ale obie świetnie wyglądają. :razz: Do mnie jutro powinnien dojść zacisk lupine Puppy Love.:evil_lol:
  13. dubel...............
  14. Nowy domownik piękny :loveu:
  15. Qwendi jest piękna. :) Masz może więcej zdjęć leośków? [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/love.gif[/IMG] I landseerów jeśli były? ^^
  16. Co powiecie na Puppy Love lupina dla tej pannicy? [url]http://i43.tinypic.com/1z1ve47.jpg[/url] Bo kusi, kusi. :D
  17. [quote name='iza_bb']Z moją 4-ro miesięczną suczką borderką :) szukamy towarzyszki lub towarzysza spacerów. Najlepiej jakby to był też jakiś szczeniak albo mały pies bo moje maleństwo strasznie boi się wszelakich czteronożnych przyjaciół. Szukamy na terenie Bielska i Bystrej :)[/QUOTE] Bystrej? My jesteśmy z Bystrej, ale mam dużego psa i w dodatku nie byłabym pewna jego zachowania do Twojego malucha.
  18. Drugi ładniejszy ;)
  19. [quote name='Vida']Kto jest wstępnie chętny na OZP1? ;> Bo ja prawdopodobnie będę. Afra też. ;D[/QUOTE] Ana04 ]:->
  20. [url]http://i835.photobucket.com/albums/zz278/Cavalierka/Photo20.png[/url] Jaki słodki śpioch [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/love.gif[/IMG] I zgadzam się z Shel, zrób też na dworze zdjęcia ]:->
  21. [url]http://i277.photobucket.com/albums/kk71/Martyna_018/Puszek/DSCF7952.jpg[/url] Cudowna! [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/love.gif[/IMG]
  22. My dałyśmy hydroxyzinum. Pies uspokoił się, wyszedł nawet wieczorem na siku czego od kilku dni nie chciała zrobić. Jak zaczęli wszyscy strzelać to tylko przeniosła się z kocem do innego pokoju i poszła spać. (;
×
×
  • Create New...