[quote name='iza_bb']Z moją 4-ro miesięczną suczką borderką :) szukamy towarzyszki lub towarzysza spacerów. Najlepiej jakby to był też jakiś szczeniak albo mały pies bo moje maleństwo strasznie boi się wszelakich czteronożnych przyjaciół.
Szukamy na terenie Bielska i Bystrej :)[/QUOTE]
Bystrej? My jesteśmy z Bystrej, ale mam dużego psa i w dodatku nie byłabym pewna jego zachowania do Twojego malucha.