Jump to content
Dogomania

Ana04

Members
  • Posts

    482
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ana04

  1. Jak myślicie jaki rozmiar szelek z RD dla DONa? L czy XL? Bo już sama nie wiem...
  2. Czyli, że lepsze będą XL? :cool3: Teraz jeszcze tylko jaki wzorek? Myślałam, nad Bonarama Red. Bo jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli w tym tygodniu zamawiamy.
  3. Katie ja mam Cosmos Green tyle, że na owczarku. :P [url]http://i41.tinypic.com/dn0s5k.jpg[/url]
  4. Hypno mid blue nie mam, mam tylko hypno brown. ;p A ma ktoś Bonarama Red z RD? :razz:
  5. Ma ktoś do sprzedania szelki RD rozm. L bądź XL? Mogą być używane, ale żeby nie były zniszczone. Wzorek generalnie obojętny byle nie różowy.
  6. Gratulacje! :mdrmed::cool3:
  7. Jak tu dużo osób z moich okolic o.O
  8. Czerwona w kostki mi się najbardziej podoba. :loveu:
  9. Niedawno zrobiłyśmy sobie przerwę w frisbee, wcześniej się tylko przeciągałyśmy ew. rzucałam rollery. Po tej przerwie pies nawet nie chce wziąć frisbee do pyska by się poprzeciągać... Wysmarowałam je- nie weźmie do pyska, sama się bawię, rzucam, gonię za tym frisbee- też nie weźmie. Coś mi się wydaje, że frisbee nie dla niej chociaż mam nadzieję, że sięprzekona. To ONek jest.
  10. Cudowny... I nawet z mojego miasta. Popytam znajomych, którzy szukają psiaka. ;d
  11. [img]http://i44.tinypic.com/2n054sl.jpg[/img] [img]http://i41.tinypic.com/1607a0m.jpg[/img] [img]http://i43.tinypic.com/rm6xvs.jpg[/img] [img]http://i43.tinypic.com/nd7ygm.jpg[/img] [img]http://i44.tinypic.com/js1ulj.jpg[/img]
  12. Ja także kupiłam zieloną RD. ;d Lkę. ;]
  13. No więc chciałabym kupić psu na lato jakąś długą linkę bo czasem nie mam warunków by ją spuścić ze smyczy. A że jest to duży pies [DONek] i czasem zdarzy jej się pociągnąć obawiam się, że taka zwykła cienka linka dla psa nie wystarczy. Więc pomyślałam o lonży dla konia :evil_lol: Nie jest ona droga, i juz sobie wypatrzyłam nawet jedną, odpowiadającą mi szerokością [25mm] i długością [8 albo 10m] teraz tylko chciałabym zapytać czy to dobry pomysł bo sama tego nie jestem pewna :shake: Myślałam o takiej [url=http://allegro.pl/item566174766_mocna_lonza_do_pracy_z_koniem_8m.html]MOCNA LONŻA DO PRACY Z KONIEM - 8m (566174766) - Aukcje internetowe Allegro[/url] hm?
×
×
  • Create New...