Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. [quote name='Poker'] Sabcia jest w domu,opiekuje się nią bardzo miła sąsiadka, córka pana, który był po Sabcię. [/quote] o rany :smhair2: współczuję Pani, że jest chora, ale martwię się, że biedna Saba sama w domu siedzi i pewnie płacze :roll:
  2. czytałam na watku Kory, że Wam się rodzina powiększyła :lol: Gratulacje!!!
  3. Ajula

    Nora

    a Nora za Sabcią nie tęskni? ;)
  4. jutro wyjeżdżam na kilka dni, ale nie mysl Sabciu, że zapomnę o Tobie :cool3: jak wrócę to już pewnie będzie relacja Dark z odwiedzin u Saby
  5. Kluska oby tak dalej :calus: trzymam kciuki!!
  6. mogę tylko westchnąć z zazdrością "aaaach..." ja w Poznaniu mam tylko balkon :roll:
  7. sie dopisze sie do fanklubu Kilera :lol:
  8. zdjęcia zachwycające :loveu:
  9. jaki on ładny :loveu: Alfabio, no i jak przeprowadzka? ogarnęłas już jakos chaos przeprowadzkowy?
  10. nooo rewelacja :loveu: jaki uśmiechnięty pies, widać, że mu się szalenie podobają spacerki na zielonym :cool3:
  11. Pachcio jest piękny :loveu: duży chłopak z niego zdjęcia super! a te z łapeczkami wystającymi z budy to już się nie mówi :iloveyou: uszy jak pięknie stoją
  12. Mały Szagi szuka domku :bluepaw::bluepaw::bluepaw::bluepaw:
  13. rozumiem rozpacz, ale może za kilka dni Pani pomysli, że w imię tej miłości do poprzedniego pieska trzeba pomóc innemu no nic, trzeba jeszcze poczekać
  14. cudowny kudłaczek do zakochania po prostu :loveu: cierpliwości, jeszcze nadejdzie jego wielki dzień
  15. serce boli na ten widok :-( taka upośledzona a taka dzielna! co za niezwykłe stworzonko teraz nie mam, ale po 10.05. postaram się chociaż kilka złociszów dorzucić
  16. cześć Powerek idziemy na spacer.........:painting:
  17. biedna malutka Dodi :-? mam nadzieję, że szybko wyzdrowieje faktycznie źle to wygląda, Imbireczka ostro sobie poczyna ja nic mądrego nie poradzę, bo się nie znam :sad:
  18. bardzo się cieszę, że Arielek już pojechał :multi: wygląda wspaniale szkoda mi go, że płacze, ale przyzwyczai się :lol:
  19. jesteście wspaniałe :loveu: psina cudowna i taka młodziutka, jakie szczęscie, że uratowana!! Kinya, że tez ją wypatrzyłas! chyba sam św.Franciszek Cię tam posłał :lol:
  20. Karmelito co robicie? pewnie się przeprowadzacie, a Ty dzielnie pomagasz :lol:
  21. piękna sunia dalej się wałęsa :-(
×
×
  • Create New...