[quote name='Poker'] Sabcia jest w domu,opiekuje się nią bardzo miła sąsiadka, córka pana, który był po Sabcię.
[/quote]
o rany :smhair2:
współczuję Pani, że jest chora, ale martwię się, że biedna Saba sama w domu siedzi i pewnie płacze :roll:
Pachcio jest piękny :loveu: duży chłopak z niego
zdjęcia super!
a te z łapeczkami wystającymi z budy to już się nie mówi :iloveyou:
uszy jak pięknie stoją
serce boli na ten widok :-(
taka upośledzona a taka dzielna!
co za niezwykłe stworzonko
teraz nie mam, ale po 10.05. postaram się chociaż kilka złociszów dorzucić
biedna malutka Dodi :-? mam nadzieję, że szybko wyzdrowieje
faktycznie źle to wygląda, Imbireczka ostro sobie poczyna
ja nic mądrego nie poradzę, bo się nie znam :sad:
jesteście wspaniałe :loveu:
psina cudowna i taka młodziutka, jakie szczęscie, że uratowana!!
Kinya, że tez ją wypatrzyłas! chyba sam św.Franciszek Cię tam posłał :lol: