-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
:smhair2: szczęscie, że łapka została uratowana
-
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Ajula replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dark Lord']Mam jaszczurki w ogrodzie i nawet w tamtym roku węże się trafiły takie małe, chyba zaskrońce.A dlaczego byś nogi nie postawiła, toż to takie fajne, małe i niegroźne.[/quote] bo mam fobię na punkcie jaszczurek, węży i żab :smhair2::smhair2: taką straszną, że nawet nie mogę o nich mysleć i już mi się chce płakać nawet jak piszę te słowa brrrrrrr -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Ajula replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
Dark masz jaszczurki w ogrodzie?? :-o o rany, to ja bym tam już nogi nie postawiła :smhair2: -
UWAGA! Hotel nie chce nam wydać psa. Czy tak można??? POMOCY!!!
Ajula replied to zulugula's topic in Już w nowym domu
w tym miesiącu już nie mogę, bo sama potrzebuję na leczenie Gacusia mojego w maju postaram się coś dorzucić -
*FPR-ZwP* - Łódź,Ariel - obraz psiego nieszczęscia,ma DOM!!!
Ajula replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
pięknie Arielek wygląda :loveu: -
[quote name='muzzy'] Acha, ostatnio zacząłem ganiać to długie zakończenie psa zwane ogonem. Pan gdzieś czytał, że to może oznaczać problemy psychiczne związane z brakiem zajęcia. A Wy jak myślicie?[/quote] ...ja też tak czytałam :hmmmm:
-
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Ajula replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
super super :lol: to czekamy cierpliwie na ciąg dalszy -
Brańsk-Shiva suczka mix SP. MA JUŻ SWÓJ DOMEK!!
Ajula replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
na ostatnim zdjęciu wygląda jak lwica :cool3: -
[quote name='anciaahk'] teść woła nań Kamilek, wszyscy się cieszą, pies reaguje. [/quote] ślicznie :loveu:
-
fakt, moja ukochana rybka zachowała sie wspaniale :loveu: wszyscy się dziwili, a my najbardziej, bo Hexi to nasza księżniczka rozpuszczona do granic mozliwosci, nigdy nie pozwalała innym psom wchodzić do nas, na spacerach odganiała psy, które chciałam poglaskać, biegała wokól mnie i nie pozwalała do mnie podchodzić, a jak się nam zdarzyło dwa razy znajdy w nocy do domu przyprowadzić, to trzeba było je szybko ewakuowac, bo chciała je zjeść - a duża jest i silna nie wiem, dlaczego Maciusiowi pozwoliła u nas zostać, może własnie dlatego, że był kaleką
-
u nas zapoznanie Hexi z nowym domownikiem nastapiło na łączce, najpierw ja poszłam z Hexi na spacer, a jak sobie juz pobiegała, to dałam cynk meżowi, który przyszedł z Maciusiem. Potem szlismy razem do domu, nie podobało jej się, że Pańcio prowadzi jakiegos kundla, piszczała, ale się nie rzucała, weszlismy do domu, najpierw ona, zaraz za nią Maciek. Napjpierw chciała się z nim bawić, ale on nie mógł, bo miał sprawne tylko trzy nogi, był bardzo slaby i przy gwałtowniejszym ruchu się przewracal. To dała mu spokój. Przez pierwsze 2-3 dni często okazywała zazdrość, ale nie zrobiła mu krzywdy. Jakos go zaakceptowała, ale u nas była sytuacja wyjątkowa, bo Maciek następnego dnia po przyjezdzie do nas miał operację, i Hexi chyba czuła, że z nim cos nie tak :roll: po operacji zaczęła odganiać od niego inne psy i nie pozwalała podchodzić nawet znajomym - no jakos tak zaopiekowała się chyba nim
-
alfabia :mdrmed:
-
no i dobrze, to nie była Pani dla malutkiej :mad: znajdzie się następny domek
-
CIESZYN - malutki KARMELEK - ZNALAZŁ SWOJĄ RODZINĘ!!
Ajula replied to Morgan:-)'s topic in Już w nowym domu
my też zabezpieczamy, bo szkoda psiaków -
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Ajula replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
no już cicho :mad: każdy ma prawo mieć inne zdanie i każdy ma prawo je wypowiedzieć Gustaw ma prawo kupować karmę komu chce, a Poker ma prawo zwrócić uwagę, że może jednak dla innego psa karma przyda się bardziej :roll: nie oceniajmy kto co robi, wiecie co się dzieje na innych wątkach, jak się zaczynają wyliczanki i wypominanie, to ludzie coraz bardziej są zacietrzewieni i zamiast współpracować, dokuczają sobie nawzajem szkoda czasu i energii -
cudne zdjęcia i super tekst :lol: muzzy jestem pod wrażeniem Twojego talentu
-
Czy ja mam jakąś szansę u kogoś...?
Ajula replied to Rodzice Maciusia :)'s topic in Już w nowym domu
wrócił? :roll: dużo bezpańskich psów kocha wolność, długo trwa zanim się przyzwyczają -
Halinów k/W-wy!!DRAMEK...cudny owczar kataloński MA DOM!!!
Ajula replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
[B]kluska[/B] - dobrze się czyta to co piszesz widać, że Ci na Dramku zależy :lol: -
Halinów k/W-wy!!DRAMEK...cudny owczar kataloński MA DOM!!!
Ajula replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Dramciu ale nam strachu napędziłes :-o mam nadzieję, że już jest lepiej