Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. śliczna psinka sliczne imię :loveu: Poker jak jak się cieszę, że ona jest u Ciebie :multi:
  2. jezuu jaki koszmar! niskie ukłony dla rodziny Karli i Emira za uratowanie psiaka :Rose:
  3. Energy macie trojaczki? :-o jakie piękneee ale trzy cholerki w domu, to już niezłe wyzwanie :lol:
  4. [quote name='Poker']Rozpuszczą łobuza całkowicie :loveu:[/quote] i bardzo dobrze! o to własnie chodzi :evil_lol:
  5. Ajula

    Nora

    A Tobie Dark bez Saby się nie nudzi? Wszak masz o wiele mniej roboty ;)
  6. [quote name='muzzy'] Dropek był na tyle kulturalny, że nie poroznosił swojego 'dzieła', a w dodatku nakrył je częściowo foliowymi siatkami (takimi z hipermarketów), których używam jako worki na śmiecie [/quote] jaki mądrala, wiedział, że "dzieło" powinno wylądować w worku na śmieci, tylko jeszcze nie umie sam go do worka włożyć :evil_lol: moja Hexi już w wieku szczenięcym wiedziała, że jak się zrobi kupkę, to trzeba użyć papier toaletowy kiedyś wróciłam do domu po około godzinnej nieobecności i po otwarciu drzwi zobaczyłam w przedpokoju kupki w trzech miejscach i rozwleczoną rolkę papieru toaletowego :lol: cholerka jedna zauważyła, że jak nawali na podłogę, to ja lecę po papier do kibelka i tym papierem sprzątam jej bobki - więc sama też tak zrobiła taka inteligentna z niej bestyjka :loveu:
  7. jaki piękny :iloveyou: ale co ma takie czerwone na szyi? jakby krew?
  8. [quote name='stokrotka']Ale Ci fajnie (chyba?) w pracy.[/quote] zgadza się, bardzo lubię moją pracę :lol:
  9. [quote name='Poker'] Podczas ciachania kilka razy mnie pocałowała :loveu:[/quote] już wyczuła, że Ty Pokerku kochany człowiek jesteś :loveu:
  10. ekstra!! cieszę się :multi:
  11. [quote name='brazowa1'] Jest bardzo fajnym psem.[/quote] ludzie kochani!! :modla: przeczytajcie to i bierzcie Powerka!!
  12. [quote name='muzzy']Fajnie, że ciągle się tu pojawiasz, był moment, że już z Dropkiem myśleliśmy, że przestałaś nas odwiedzać :shake: [/quote] Kochany Muzzy i Dropku pracuję w turystyce i mam teraz sezon w pełni często mnie nie ma w domu nawet po kilka dni - brak czasu na dogomanię teraz będę zaglądać mniej, ale późną jesienią się poprawię ;)
  13. hojni państwo, dobrze to o nich świadczy :lol: [SIZE=1]oby tylko znowu jakas alergia się nie pojawiła [/SIZE]
  14. szczerze mówiąc ja tez nie :evil_lol:
  15. [quote name='RIVER'] ja bym u River mógł zostać :eviltong: Nawet mnie się tu podoba[/quote] nie dziwię się, że Ci się Miśku u River podoba :lol:
  16. szkoda tego pieska, że domku nadal nie ma :-(
  17. Mikus, mam nadzieję, że wszystko w porządku u Ciebie
  18. zulugula widzę, że Dramek już sie własnej daty urodzenia dorobił :lol: my naszemu Maciusiowi też wymyslilismy, lekarz okreslił mniej więcej wiek, wyszło na to, że chyba jest "wiosenny", więc dalismy na datę urodzenia 15.03. - żeby miał urodziny razem z moją córką :lol:
  19. Karmel na tym ostatnim zdjęciu (gdzie tak do góry patrzy) jest niesamowity co za niewiniątko :evil_lol: nawet kamienne serce by tym spojrzeniem skruszył :evil_lol:
  20. trzymaj się Poker jestesmy z Tobą :calus:
  21. [quote name='alfabia']Niby tak ale się boję że już wtedy to nikt nas nie będzie odwiedzać :stop:[/quote] będzie będzie odwiedzał :lol: właciwie to mogłabys połączyć oba wątki, zrobić wspólny wątek, w którym będą wszystkie trzy psiaki i przenieść na galerię
  22. maluchu, dawno Cię na pierwszej nie było przypomnij się
  23. raport z patrolu boski pozostaję niezmiennie Waszą wielbicielką :loveu:
×
×
  • Create New...