[quote name='muzzy']Ach jak dobrze się taką krowiastą Dropuchę trzyma na kolanach :D[/quote]
a ile Dropek waży?
bo moja Hexi 30 kg, a też na kolanka lubi się wpakować :mdrmed:
jak siedze na kanapie, to nie jest źle, prawie nie czuję, ale kiedyś wlazła mi na kolana, jak siedziałam na krzesle przy stole - musiałam szeroko rozstawić nogi, żeby się zmieściła :evil_lol: