Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. ślicznotek kochany :loveu: nie mogę się nadziwić, jakie Pachcio ma długie nogi :-o chyba po wilczarzu...
  2. to jest nasz kochany Kacperek?? :-o ale się zmienił jak mi się przypomnają te pierwsze zdjęcia, te chude nóżki....te pyszczek smutny... a tu proszę jaki bysio sie z Kacperka zrobił :loveu:
  3. pies nie jest kotem :p co się sprawdza w przypadku kotów, nie musi być dobre dla psów ja mam jak najgorsze zdanie o Sedalinie
  4. wspaniale :loveu:
  5. cześć Lori jaki dziś humorek? nadal smutasek jesteś? :roll:
  6. [quote name='karlaaa'] Mieszkam w bloku ale nie widzę przeciwwskazań abym to ja była DOMEM STAŁYM dla Luckyego.[/quote] ... i się poryczałam..... Karlaa dziewczyno, wspaniała jesteś :loveu:
  7. [B]muzzy[/B] zobacz - wygląda jak młodsza siostra Dropka :loveu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/urocza-merlisia-juz-w-nowym-domku-128625/index30.html[/url]
  8. tak tylko wpadłam, żeby dobry wieczór powiedzieć :lol:
  9. [quote name='muzzy']Ach jak dobrze się taką krowiastą Dropuchę trzyma na kolanach :D[/quote] a ile Dropek waży? bo moja Hexi 30 kg, a też na kolanka lubi się wpakować :mdrmed: jak siedze na kanapie, to nie jest źle, prawie nie czuję, ale kiedyś wlazła mi na kolana, jak siedziałam na krzesle przy stole - musiałam szeroko rozstawić nogi, żeby się zmieściła :evil_lol:
  10. trochę za daleko, żeby tak tylko wskoczyć na chwile :shake:
  11. dziewczyny już tyle czasu minęło wiadomo co u Kacperka? czy zdrowy jest? czy szczęsliwy? stęskniłam się za nim.....................
  12. [quote name='Pipi'][IMG]http://images46.fotosik.pl/133/4826ca5a5950a6e4med.jpg[/IMG] tutaj wygląda,jakby nie chciała,ale chciała,zapewniam[/quote] jakie piękne to zdjęcie :loveu: jak się tuli biedactwo, wreszcie ma do kogo
  13. kochany słodziak :loveu: szkoda, że nie mogę go poznać osobiście.....
  14. fajnie masz Alfabia z tymi psiakami są lepsze niż filmy w tiwi :lol:
  15. ja będe Was odwiedzała :lol:
  16. [quote name='muzzy'] potem dwa razy wskoczyłem panu na kolana. Znaczy nie tak zwyczajnie przednimi łapkami (bo to robiłem co chwilę), tylko 'całym psem' :) I muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem - pana kolana są całkiem wygodne :evil_lol: [/quote] ach jak dobrze się coś takiego czyta :loveu:
  17. Lorusiu podskocz w górę i pokaż się tym, którzy cię jeszcze nie znają! :cool3:
  18. [quote name='GoniaP'] Co do zwyrodnialca :angryy: Emir złoży zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa i mam nadzieję, że dowodów jest aż nadto, by sąd orzekł o jednoznacznej winie i skazał tego !@#%^*&(*[/quote] trzymam kciuki za to!
  19. ach jak ona śliczna :loveu: zresztą co tu dużo gadać - wszystkie psiaki to najpiękniejsze i najkochańsze stworki na świecie :iloveyou:
×
×
  • Create New...