Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. brawa dla fotografa! Powerek wspaniały :loveu:
  2. tak wlasnie one są wszędzie, we wszystkich wsiach psy takie jak Iza
  3. matko on naprawdę się zrobił podobny do mojego Gacusia :-o gratuluję postępów, ciesze się, że tak ładnie Wam idzie :lol: kiedy opisujesz zachowanie Czarnego, mam wrażenie, jakbym czytała o moim Gacku mam pytanie odnosnie tego kontenerka - jaki to jest konkretnie? chodzi mi o firmę, albo może dziewczyna mogłaby powiedzieć gdzie można taki kupić w internecie jest ich cale mnóstwo, nie mam pojęcia, który byłby odpowiedni dla naszegopsa
  4. własnie tak, nie musisz przecież płacić za transport sama zawsze jakos się udaje pieniądze zebrać, czasami ktos akurat jedzie i może zabrać psa jakby psina faktycznie miała okazję trafić do dobrego domu, to transport się znajdzie :lol:
  5. Dark, nie przejmuj się, Sabinka pojedzie do Pani i nerwowa sytuacja w Twoim domu się uspokoi już nie raz mialas problemy z bratem i dałas sobie radę
  6. gdzie się podziewa Dark :hmmmm: trzyma nas w niepewności
  7. nikt nic nie wspomina o biedaku pewnie jeszcze siedzi w schronisku? :sad:
  8. Charly wiesz może co słychac u Jasi?
  9. Nevisie urwisie :lol: co u Ciebie? dalej na garnuszku u Justynki?
  10. hej hej są jakies wieści? dogadały się psiaki jakos?
  11. żeby tylko ten domek się znalazł :thumbs:
  12. kurna olek :mad: co z Karmelkiem?
  13. transport by się znalazł - zawsze się znajduje :lol:
  14. ancia, to daj na otarcie łez jakies nowe zdjęcia ślicznego Karmelka :lol:
  15. [quote name='spoon'] LEYLA chciałam Ci bardzo podziękować za Zareczkę- moją kochaną psią córeczkę [/quote] jak to pięknie brzmi :loveu:
  16. [quote name='dosia.wil'] A może by tak zamiast kłócić się, czy i ile sunia schudła, ktoś się zainteresował dlaczego ona tak wygląda? Jaka jest diagnoza? Czy pani Małgosia udała się z sunią do lekarza i zamierza ją leczyć, czy tylko socjalizować na kanapie? (...) A może finanse Pani nie pozwalają? Jak się bierze chorego psa, to trzeba mieć warunki i SPORĄ KASĘ, żeby mu zapewnić należytą opiekę. (...) Małgosia ma wielkie serce, ale niewiele pomysłów i wiedzy o tym, jak należy pomagać chorym zwierzętom. Miłość, to nie wszystko Pani Małgosiu. [/quote] A może by tak zamiast pouczać, najpierw przeczytać dokładnie cały wątek? :roll: nie trzeba by się wtedy dziwnie pytać "czy ktoś się zainteresował dlaczego ona tak wygląda?" całe mnóstwo ludzi zainteresowało się dlaczego sunia tak wygląda i sunia owszem - u lekarza była a o finanse Pani Małgosi proszę się nie martwić... jak również o "pomysły i wiedzę o tym jak należy pomagać choremu zwierzęciu"...............
  17. krowy i świnie też :) nie wiem, jak krowy, ale o świniach czytałam, że są bardzo inteligentne
  18. jaki fajowy piesio :loveu: życze mu szybkiej drogi do domu
  19. ryczeć mi się chce jak patrzę na to zdjęcie :bigcry: tyle cudownych stworzeń siedzi nieszczęsliwych za kratami uwiązanych na ciężkich łańcuchach przy budach głodzonych bitych poniewieranych tyle psiego nieszczęscia :-(
  20. a moje psy mają duszę i wszystkie inne też mają tez kochające serca oraz inteligencję mają wielką umiejętność wybaczania są lepsze niż ludzie
  21. piękny i taki radosny można się w nim zakochać bez pamięci :loveu:
  22. szkoda tej biednej psiny jest śliczna domku gdzie jestes??
  23. Ajula

    Postępy kiruni

    my tez czekamy na wyniki badania hormonów, pies nam prawie wyłysiał :roll: też nadal apatyczny i miewa napady złego humoru ale i tak go kocham :loveu:
  24. życzę tym potworom wszystkiego najgorszego! niech ich piekło pochłonie!! :2gunfire::2gunfire: wątpię, czy jakis ksiądz zgodzi się odprawić mszę za zamęczone zwierzęta, bo według KK zwierzęta duszy nie mają, a czlowiek, który mówi, że kocha swojego psa ma coś z głową, bo psa nie można kochać! - tak powiedział na religii w LO mojej córki jeden ksiądz a drugi potwierdził :angryy:
×
×
  • Create New...