-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Ajula replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
tak czy owak będe tu zaglądać na wątek :) -
śliczne piesie, śliczne zdjęcia :lol:
-
ale mu się boczki zaokrągliły :lol: Andrew, napisz kilka słow co u Was słychać, czy Spajki nie próbuje zwiewać, czy zrobił się bardziej ufny?
-
alfabia, napisz to w dziale Przygarnę psa, dziewczyny zasypią Cię propozycjami ;)
-
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Ajula replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
czyli pierwsze koty za płoty bedzie dobrze :lol: -
Czarny- przyjaciel koni wreszcie w domku, u kochającej rodziny :)
Ajula replied to Eruane's topic in Już w nowym domu
ok, zobaczę my nie potrzebujemy klatki do przewożenia, ale do tego, żeby Maciek miał swój "kącik" :lol: on trafił do nas półdziki, bardzo trudno jest go wychować, to jest pies jednego pana, a raczej jednej pani - tzn. akurat mój - mnie sobie upatrzył, uwielbia mnie, dosyć szybko skapnął się który pokój jest mój, chyba stwierdził, że jak mój, to i jego, i nie chce tam wpuszczać innych (w tym mojego TZ) - broni tego mojego pokoju jakby miał swoją klatkę,to może pilnowałby jej, a nie pokoju 8) -
***NEFRONDA - grzywacz czy owczarek - MA DOM!!!!!!!!!!!!!!
Ajula replied to florida_blue's topic in Już w nowym domu
[quote name='florida_blue']nie jestem pewna czy w tym wypadku borax miałby zastosowanie.... a ona już meszkiem pokryta :)[/quote] jak jest meszek, to futerko też będzie :lol: a dolanie boraksu do kąpieli to może nie jest zły pomysł, borasol jest taniutki, zaszkodzić nie zaszkodzi, a może pomoże - ja borasol stosuje prawie nałogowo na sobie i mojej rodzinie :lol: -
[quote name='brazowa1'] No i zostal te dwa lata temu wyrwany smierci-to tez powoduje,ze psa traktuje sie inaczej,prawda?[/quote] prawda prawda przerabiam to z naszym Gacusiem - bo taki biedny był i zagłodzony, i połamany, i bezdomny, i chcieli go zlikwidować - po zabraniu go do nas był traktowany specjalnie i teraz tego żałuję Gacuś nie nauczył się pewnych rzeczy i nie wie, gdzie jest granica, mamy z nim kłopoty wychowawcze popełniliśmy błąd, ale pierwszy raz mialam do czynienia z takim psem i nie wiedziałam, jak trzeba postępować
-
do fanklubu dołączył mój TZ czasami czytałam mu Dropiaste opowieści i pokazywalam zdjęcia wczoraj wieczorem wrocił ze spaceru z psami i sam zapytał: "co u Dropka?" powiedziałam, żeby sam sobie przeczytał - no to czytał i parskał z radości :lol: stwierdził, że linka do wątku przesle znajomemu, nich inni też mają trochę radochy :lol: no i stwierdził, że muzzy ma talent i wyjątkowo lekkie pióro - hihi, chyba kacze to pióro...? :evil_lol:
-
:lol: dzięki za informacje podgryzanie przejdzie, niech Pani się nie martwi tak naprawdę to te psie przepychanki, warczenie, pokazywanie sobie zębów gorzej wyglądają, niż faktycznie robią szkody Hexi też potrafi się jeszcze rzucić na Maciusia jak jakis potwór (np dziś rano, jak probował wejść mi do łóżka) - ale nigdy zębami go nie zahaczyła super, że Imbirka tak ochoczo wybiega Panią witać - cieszy się, jak Pani wraca nasz Maciek przez dłuższy czas nie witał, leżał tylko ii obserwował
-
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Ajula replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
tak tylko zaglądam, żebys Dark nie myslala, że Cię opuściłam :lol: -
ja pierdzielę :megagrin::megagrin::megagrin: rewelacja lepsze to niż Kroniki Narnii, Władca Pierścieni i Alicja w Krainie czarów :loveu::loveu::loveu: uzależniłam się od Dropkowych opowieści :lol:
-
moja Hexi na przykład szczeniorków nie lubi i goni je, tzn przez chwile obwącha, pomacha ogonkiem, ale jak szczeniak chce się bawić, to przegania
-
Czarny- przyjaciel koni wreszcie w domku, u kochającej rodziny :)
Ajula replied to Eruane's topic in Już w nowym domu
mnie na taki drogi nie stać :roll: poza tym mam dwa psy i może się zdarzyć, że Hexi się wpakuje i uzna za swój, wtedy dla Maciusia trzeba by kupić drugi Hexi jest starsza i dominująca, jak jej się spodoba coś to sobie bierze i nie ma tłumaczenia, że to Gacusia :lol: -
Halinów k/W-wy!!DRAMEK...cudny owczar kataloński MA DOM!!!
Ajula replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
[B]kluska[/B] fajna babka jesteś :loveu: -
*FPR-ZwP* - Łódź,Ariel - obraz psiego nieszczęscia,ma DOM!!!
Ajula replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
ale on szybko zarasta :-o widać, że energia go roznosi :lol: -
Zara - malenka śliczna diabełka szaleje w cudownym domku w Krakowie
Ajula replied to wtatara's topic in Już w nowym domu
[quote name='spoon'] tzn nie wiem co było później [/quote] ja zostawiałam włączony dyktafon, żeby przekonać sie, czy Hexi wyje/piszczy/czy jeszcze cos innego kiedy nas nie ma niestety - na 40 minutach taśmy jakies 35 min zajmowało wycie :roll: -
Czy ja mam jakąś szansę u kogoś...?
Ajula replied to Rodzice Maciusia :)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Justyna.Justa'] Czego on mi to robi , przecież ja mu tyle dałam i tak ko polubiłam. [/quote] Justyna, on nie robi tego TOBIE, wiem, że Ci przykro, ale to normalne, on był przyzwyczajony do wolności my naszego Gacusia też prawie nie spuszczamy ze smyczy, bo by sobie po prostu poszedł, mimo, że tak dużo dla niego zrobiliśmy :-? on tego po prostu nie wie, że my my uratowaliśmy życie to nam ludziom wydaje się, że pies to rozumie i powinien być w związku z tym wdzięczny nie martw się, psy wracają nawet po dluższej nieobecnosci jak wróci, to dorzucę kilka zł do kastracji -
ciekawe jak dziewczynki, czy już jest lepiej?
-
Saba- niezwykła 5 letnia sunia w typie basseta JUŻ W DS!! ;)
Ajula replied to KasiaO's topic in Już w nowym domu
Dark kochana :glaszcze: Ty jestes twarda dziewczyna, szybko się pozbierasz, najważniejsze, że Sabinka już w domu docelowym Teraz tylko trzymać kciuki, żeby się dobrze zaaklimatyzowała :lol: -
Brańsk-Shiva suczka mix SP. MA JUŻ SWÓJ DOMEK!!
Ajula replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
Umka jakie piękne dogi macie na www :loveu::loveu: moja Hexi jest córką dożycy niemieckiej (oraz kundelka od sąsiadów) wygląda jak dog miniaturka (tylko pyszczek bardziej wąski), waży tylko 30 kg, jest czarna z białymi dodatkami po dogach ma głos :evil_lol: i z tego co czytam na dogowych wątkach, wiele jej zachowań to doże zachowania (choćby siadanie dupką na kanapach, poduszkach lub czymkolwiek innym) :evil_lol: -
"piesie w lesie" :lol: muzzy ja założę fanklub nie tylko Dropka ale i Twój :loveu: kim Ty jesteś? - przyznaj się - pewnie jakis pisarz? poeta? fotograf artysta? incognito zdjęcia rewelacja