Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. obejrzałam sobie fotki jaka ona jest ślicznaaaa :loveu:
  2. obejrzałam sobie fotki jaka ona jest ślicznaaaa :loveu:
  3. i co z tym pieskiem? nikt go nie chciał? dalej na melinie? :roll:
  4. co za biedny pies :-( mam nadzieję, że da się go z tego wyciągnąć
  5. fotki piękne a jak tam w kojcu? przyzwyczaił się trochę, czy jeszcze płacze?
  6. jakby pobiegała w przydomowym ogródku to by schudła :cool3:
  7. jaki on ładny :loveu: ale uprząż to ma jak na ogiera czystej krwi arabskiej :evil_lol:
  8. ksiądz na religii u mojej córki powiedział to samo, tylko dodał jeszcze, że ludzie, ktorzy mówią , że kochają psa mają cos nie w porządku z głową... :angryy:
  9. ryczeć mi się chce, jak patrzę na Korę u Was Alfabio, jestes WIELKA i Darek też :loveu:
  10. żeby się zachwycać, to by się jakies ładne zdjątko przydalo :cool3:
  11. cudnie, Korunia śliczna a Karmelek jaki Presley w tym łańcuszku :cool3:
  12. szczęscie,. że już jest w Waszych rękach :-(
  13. Weroniu jakie masz straszne zdjęcie w podpisie :bigcry:
  14. Jaka piękna Bidulka :loveu: pokłony dla Pani Wandy!
  15. mnie nie było! a potem internet mi wycięli, bo nie zapłaciłam rachunku :icon_roc: jaki on ma sliczny kolor, a sierść w dotyku pewnie jak jedwab? :loveu:
  16. [quote name='[email protected]'] Nie poznaję jej, to nie ta sama, ruchliwa, wesoła, gotowa w każdym momencie do zabawy psinka. Bardzo ją kocham i czuję się winna, chciałam pomóc jednej psinie, przez co chyba skrzywdziłam drugiego psiaczka.[/quote] Pani Jolu, niech sie Pani nie martwi, najważniejsze, żeby Imbirka nie gryzła Malutkiej. Reszta się ułoży. Dodi wróci dobry humor i tak się zżyje z Imbirką, że nie będzie chciała się bez niej ruszyć. Przeżywałam dokładnie to samo co Pani, kiedy wzięlismy połamanego bezdomniaka. A nasza Hexi była zazdrosna i smutna. Tym bardziej, że on był bardzo chory, miał poważną operację i był wpół dziki. Dlatego wymagał więcej zabiegów i opieki, niż zdrowa Hexi. Serce mi pękało, jak widziałam ją smutną, bo przedtem była jedyną i najważniejszą, rozpieszczoną królewną. Jednak wszystko wróciło do normy po pewnym czasie. Warto było - znajda uratowany, a Hexi się już z nim zżyła i nawet odgania od niego inne psy. Trzymam dalej kciuki.
  17. [quote name='Poker'] Sabcia czuje się dobrze..[/quote] to najważniejsze :lol:
  18. dawno Pachcia nie odwiedzałam, ale już jestem i przesyłam mu caluski :loveu:
  19. nie bylo mnie 5 dni, a potem internet mi wyłączyli :mad: dlatego tak długo Powerka nie odwiedzałam :-?
  20. ciekawe z jakiej planety przyleciał :loveu: takiego psa to jeszcze nie widziałam
  21. Charly kochana jestes, że zdjęcia Sary wstawilas jaka ona jest śliczna :loveu: wygląda na szczęsliwą aż mi się oczy mokre zrobiły.......
  22. Klaudia i Michał zazdroszczę Wam tych wszystkich psiaków :loveu: ja mam tylko dwa, bo my w bloku mieszkamy :-? a w konkursie jęzorowym głosuję na Sarę Agnieszki !!!
  23. Ajula

    Nora

    faaajne takie wylegiwanie się na trawce :lol:
  24. Gromosław jest piękny a Ty KLUSKO wspaniała :loveu:
×
×
  • Create New...