Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. [quote name='anciaahk'] A u mamy to Karmelek nawet herbatkę i kakao popija łyżeczką :stupid:, .[/quote] i bardzo dobrze! niech ma chłopak fajne życie :loveu: karmienie łyżeczką znam - swego czasu moja hexi jadła tylko jedzenie podawane widelcem, ale już miałam tego dość i skończyłam tą zabawę :evil_lol: parę dni nie chciała jeść, ale jak zgłodniała dobrze, to i jedzenie z miski okazało się jadalne
  2. acha, ale tak w ogóle to weszłam tu po to, żeby napisać, że: [U]po Gufiego jedziemy w czwartek[/U] a nie jutro - ponieważ jutro TZ może dopiero wieczorem, a czwartek wczesniej - około 16 wydaje mi się, że lepiej będzie jak Gufi dotrze do BeaBono nieco wczesniej, niż późnym wieczorem, żeby przed nocą trochę sie zapoznał z nowym otoczeniem
  3. Isadora kapitalny wierszyk! :megagrin::megagrin:
  4. [quote name='BeaBono'] [B]Ciotki - świergotki[/B] wszystko obgadały i nawet plany awaryjne ustaliły ;) .[/quote] jaka Ty Beatko elokwentna jesteś :evil_lol: chyba Cię zatrudnimy do pisania ogłoszeń, bo biedna Majqa jest eksploatowana na wszystkich możliwych wątkach...
  5. zadzwonię jak mi się uda spytać o to mojego TZ :evil_lol: jeszcze jest w pracy
  6. he he na tym pierwszym zdjęciu to wygląda jak sirota boża, a nie super pies :evil_lol:
  7. Mikuś WSPANIAŁY :loveu: obyśmy takie zdjecia oglądali jak najdłużej
  8. [quote name='rytka']Ale to moj pierwszy tymczas, dziwne uczucie oddawac psa (po takim czasiei takiego fajnego):roll:[/quote] na razie oddasz go tylko na jakis czas - do wyzdrowienia, potem będziesz sie jeszcze nim cieszyć, chyba że już w międzyczasie znajdzie dom :lol:
  9. Rytka :glaszcze: wierzę, że Gufi po operacji będzie miał przynajmniej trochę sprawniejszą nogę i dzięki temu będzie mu łatwiej się poruszać, i nie będzie go ta biedna łapina bolała ja też bym go bardzo chciała zabrać do domu, bo jest wyjątkowy, ale też nie mogę na pewno ZNAJDZIEMY MU DOBRY DOM wierzę w to
  10. Pele wygląda wspaniale, zupełnie inny pies ukłony dla Emira :Rose:
  11. napiszcie do Josery, może przyślą próbki, ja kiedys dostałam moje psy jedzą Joserę już 2 miesiące i wchodzi im lepiej niż RC
  12. jaki cudny wampirek :loveu: melduję się po spotkaniu z BeaBono Rytka pakuj Gufika :lol: próbowałyśmy trochę napędzić stracha BeaBono, ale ona jest odważna i się nie dała :evil_lol: będzie dobrze!
  13. cudny cudak - uszy jak żagle :loveu: trzymam kciuki za kochający domek
  14. Majqa na Ciebie zawsze można liczyć :loveu: niusy będą wieczorem jkp i ja odwiedzimy dziś wieczorem przyszłą Gufikową opiekunkę :cool3:
  15. mojego aniołka nikt dziś nie odwiedzał :mad:
  16. ok, to ja się jeszcze jutro skontaktuję z jkp i dam Ci znać, o której będziemy
  17. [quote name='majqa'] nim wysiedliśmy zwymiotowała na mnie i męża Fira, ręcznik się zsunął i... po zawodach. :angryy: A do tego, żeby Firusi nie stresować trzeba wtedy mówić: "O jejku, a cio to? O jakie śliczne, dobla Firusia, dobla, jak nas pięknie ozdobiła! Moja maleńka, kochana..." i głaskać, głaskać, głaskać...:roll: Paranoja, po prostu paranoja.[/quote] oo ranyy :evil_lol: Majqa wpółczuję Wam serdecznie wydłubywania rzygów z samochodu jednak nawet w takiej sytuacji widać, że miłość Pańci do piesków równa się miłości psiaków do Pańci :loveu:
  18. [quote name='Ukryty Smok'] Wszyscy domownicy polubili serdecznie Kukiego/Jantarka, zwłaszcza, że bardzo ładnie utrzymuje czystośc, nieczego nie niszczy w domu, jest niekapryśny i z wszystkiego zadowolony... :lol: [/quote] Brawo Janarek :lol:
  19. to wspaniale, mam nadzieję że dobrze mu w nowym domu :lol:
  20. dziewczyny odezwałyscie się do Glutofii? może chociaż tą dogowatą sunię uda się gdzies umieścić na dobry początek, a dla drugiej bieduli będziemy szukać
  21. jkp ma we wtorek wieczorem czas :multi: BeaBono - na którą godzinę mamy do Ciebie przyjechać?
×
×
  • Create New...