Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. jak wrzasnęłam z balkonu do wzięła psa na ręce i ruszyła założyłam buty i obiegłam blok, ale juz zdażyła się ulotnić :roll: jednak zapamiętałam jak wygląda i jeszcze ją spotkam na pewno - musi mieszkać gdzies niedaleko, skoro była z psem pod naszymi balkonami powiem, żeby mnie zaprowadziła do matki i sobie z nią pogadam
  2. malutki wskakuj na pierwszą, pokazuj się - pomoc nadal potrzebna :razz:
  3. [quote name='Ukryty Smok'] Przepraszam, że obarczam Was moimi troskami, ale prosta odpowiedzialność wymaga uczciwego odpowiedzenia sobie na te pytania... [/quote] po to jesteśmy, żeby nas obarczać masz rację z tą opieką po operacji :roll: przynajmniej do czasu zdjęcia szwów jest potrzebna a może by się udało znaleźć jakiś DT na czas po operacji, kogoś kto będzie Jantarka pielęgnował? sporo dogomaniaków jest w waszej okolicy, może akurat ktoś pomoże?
  4. [quote name='muzzy'] No nie poznaję Koleżanki - niby tak pieski lubi, ale już nad warczącym potworem z długą szyją to by się znęcała! :shake: :D[/quote] o! Muzzy, a to mnie złapałeś :diabloti:
  5. Ukryty Smoku, a jak minął Wam dzisiejszy dzień?
  6. [quote name='Energy']Muzzy, ale się chyba nie pogniewałeś?:roll:[/quote] tak poważnie teraz mówiąc, to Muzzy ma anielską cierpliwość nie tylko dla Dropka, ale i (mam nadzieję) dla nas
  7. wreszcie pojechał :lol: cieszę się i życzę Orenkowi, żeby mu się u Jamora spodobało
  8. [quote name='muzzy']Kurcze, macie rację! A ja głupi zamiast zalać je wrzątkiem na dywanie, to je poodkurzałem :shake:[/quote] [SIZE=1]jakby co to zawsze jeszcze można nalać wrzątku do odkurzacza[/SIZE] :eviltong:
  9. tylko Janosia przypomnę, bo jeszcze nie wszyscy na dogo mieli przyjemność go poznać :loveu:
  10. wszystkie sprzedane WSZYSTKIE sprzedane :B-fly: dziękujemy Fundacji Niechciane i Zapomniane za wystawienie aukcji :loveu: dziękujmy DOBROczyńcom, którzy kupili cegiełki :Rose: teraz jeszcze DT na czas po operacji i można ruszać Rytko, nie denerwuj się na zapas - do operacji jeszcze trochę, bo Ninka nadal nie ma miejsca, nic innego mi się nie udalo na razie znaleźć chyba, że będziemy w innych miastach szukać?? weta i DT? [SIZE=1](choć bardzo bym chciała, żeby to było w Poznaniu, żebym mogła pomóc w opiece nad Gufim po OP :oops:)[/SIZE]
  11. [quote name='muzzy'] Jak rano wychodziłem do pracy, to miałem w kuchni kilka zupek w proszku. A jak wróciłem, to... sami zobaczcie... :) [/quote] ...i o co Ci Muzzy chodzi? przecież nadal są w proszku :megagrin::megagrin:
  12. [quote name='Lu_Gosiak']zdrowieje Jantarek i już mu baby w głowie:evil_lol::evil_lol:[/quote] dobrze, że nie chłopy, bo okoliczna ludność mogłaby tego już nie zdzierżyć i na Smoka z widłami ruszyć :evil_lol: nie dość, że rudy, kulawy, to jeszcze byłby homoseksualista - no szczęście, że nie ma Cygan na imię i na rowerze nie jeździ :evil_lol:
  13. wszyscy zajęci na innych wątkach, trzeba by tu ściągnąc więcej osób :roll:
  14. ktoś kupił 50 cegiełek!!!! :multi: :multi: praktycznie w ostatniej chwili :crazyeye: zostało tylko 8 !!!! dzięki Ci dzięki nieznany/a dobroczyńco :loveu:
  15. Po prostu Misiu.... :-( tak napisałas, że aż serce żal ściska
  16. [quote name='ellensilla'] Wielkie wielkie dzieki za Waszą pomoc i dobre słowo :)[/quote] czyli można mieć nadzieję, że jeszcze będziesz DT? :razz:
  17. [quote name='Kamila_s']za 6 godzin;) masz racje...moze uda sie ja przedluzyc???[/quote] własnie o to się dopytuję :lol: ja bym chętnie zapłaciła za przedłużenie, tylko nie wiem, z kim mam o tym gadać
  18. [quote name='Kamila_s']ja wciaz wysylam link z cegielkami gdzie moge:oops:;)[/quote] ja też wysyłam, ale aukcja za kilka godzin się kończy
  19. wczoraj widziałam z balkonu jak dziewczynka ze złością kopała swojego psa, bo leżał na trawie i nie chciał się podnieść - małego westika :angryy: zaczęłam krzyczeć z balkonu, że ma przestać, że zaraz jej psa zabiorę, zatrzymała się kobieta, która też dziewczynce zmyła głowę przecież to się w głowie nie mieści - 7-8 letnia dziewczynka kopie takiego malucha! :angryy: jesli robi to na trawniku gdzie ludzie patrzą, to chyba uważa to za normalne? w domu pewnie tym bardziej psa kopie! gdzie rodzice?? co to za dziecko?? potwór z niej wyrośnie i kolejna dręczycielka zwierząt :-(
  20. korespondencja i rozmowy trwały miesiąc specjalnie chciałam, żeby Pani sama pojechała po psa i go zobaczyła na żywo to nie była niczyja wina, nigdy nie uda się wszystkiego sprawdzić do końca i przewidzić - wyglądało naprawdę dobrze :shake:
  21. [quote name='Nemi']Dzień dobry, dzień dobry :lol: O matko, jakie trudne słowa z samego przedpołudnia - "eskatologiczne nastroje" :oops: [/quote] :evil_lol: zaraz sprawdzę w internecie co to znaczy i przynajmniej się trochę dokształcę :lol:
  22. allegro wystawiala Fundacja, prawda? z kim się skontaktować w sprawie przedlużenia? ja bym zapłaciła za przedłużenie, może jeszcze by ktos kupił te cegiełki
  23. [quote name='Saticzarownica']Witam caly czas tu zaglądam,ona jest przecudna...Szkoda ze ja nie moge...[/quote] możemy sobie ręce podać :razz: też ciągle zaglądam, bo taka piękna i te oczy smutne... i też żałuję, że nie mogę :-(
  24. z tollerem to tak jakby macie rację... :hmmmm:
  25. a ja pozdrawiam Pachyderka :lol: i cierpliwie czekam na nowe wieści wierzę, że nikt specjalnie go nie zaniedbuje, coś tam się nie udało, były jakies problemy, ale na pewno zostanie zrobione wszystko, żeby pies wyzdrowiał
×
×
  • Create New...