Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. przypominamy przytulaśniego Misia :loveu:
  2. przy okazji tej historii [URL="http://tiny.pl/hh82l"][B][COLOR=#000000]http://tiny.pl/hh82l[/COLOR][/B][/URL] przypomniały mi się Sara i Oskar Charly, co się z nim stało? został w schronisku?
  3. madallena, ale znalezienie jednego domu dla dwóch psów to cud, który się nie zdarza :-( podobna historia była z Sarą i Oskarem (piękne rodzeństwo, całe życie razem) , na głowie wszyscy stawali i nie udalo się znaleźć wspólnego domu - zostały rozdzielone, i [U]jak Sara poszła do domu, to wyglądało, jakby zapomniała o swoim poprzednim życiu, tylko nowa rodzina ją interesowała[/U] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/sara-w-nowym-domu-oskar-w-nowym-domku-130084/[/URL]
  4. Majqa, one po prostu wiedzą, że je kochasz nad życie, to się za Tobą pętają pętaki jedne :loveu:
  5. [quote name='GochaT']Moja laleczka (35 kg zaznaczam) sypia tak notorycznie [/quote] moja też moja też! :lol: w moim i jej własnym łóżku się tak własnie rozwala (30 kg wagi po matce dożycy niemieckiej) :diabloti:
  6. przyjedź Rycia, ja Cię przenocuję :lol:
  7. robię kopiuj wklej, tak jak zawsze Zobacz kliknij w to: [URL="http://tiny.pl/hh82l"][B][COLOR=#000000]http://tiny.pl/hh82l[/COLOR][/B][/URL]
  8. masz rację :roll: nie linkuje się nie wiem czemu [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pomocy-jest-problem-zmienilam-warunki-zycia-chce-uspic-dwa-zdrow*****-144691/[/URL]
  9. dziewczyny proszę zajrzyjcie na ten wątek - bardzo dogowata piękna sunia ma być uśpiona, bo włascicielka nie ma czasu się nią zajmować :placz: może uda Wam się coś pomóc, może z ogłoszeń Kory jeszcze ktos sie zglosi i tą biedulę weźmie :-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pomocy-jest-problem-zmienilam-warunki-zycia-chce-uspic-dwa-zdrow*****-144691/[/URL]
  10. matko takie piękne wspaniałe psy zabić??? :placz::placz: w głowie się nie mieści tu są dziewczyny od dogów (wspaniałe i skuteczne), może pomogą: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/ze-slomy-na-salony-czyli-kariera-rodem-z-samoobrony-suka-merle-143665/[/URL]
  11. jkp angażujesz się nie tylko w sprawy Gufiego, wiem że o Czarnej też pamiętasz :lol: dlatego chciałabym, żebysmy spotkały się we trzy myslałam o spotkaniu na mieście, bo nie chciałam być natrętna i wpraszać się do BeaBono do domu (skoro domek ma już rekomendację) skoro jednak BB nas zaprasza, to czemu nie? bardzo chętnie :lol: może być wtorek po południu/pod wieczór Bea, pasuje Ci wtorek? a po Gufiego mogę z moim TZ jechać środa-czwartek (we wtorek Krzysiek nie może) pasuje?
  12. Bea dzięki za odpowiedź :lol: możemy się w najbliższych dniach umówic gdzies na mieście na pogaduszki? [B]i moze jeszcze jkp do nas dołączy?[/B] omówiłybyśmy sobie wszystko ja nie mogę jutro w godzinach 12.oo- 19.30, poza tym jestem do dyspozycji
  13. historia Murzynka, którego jedyna Pani umarła pokazuje, że nawet pies tak bardzo tęskniący za swoją zmarłą Panią i warujący na jej grobie może jeszcze być w życiu szczęsliwy te dwie sunie też jeszcze długo mogą się cieszyć dobrym życiem
  14. a ja sobie pozdrowię kochanego ślicznego aniołka :lol:
  15. [quote name='Glutofia'] Sunia w przyszłym tygodniu jedzie do nowego domku. Będzie warszawianką!!! [/quote] :multi: wspaniale!!! gratulacje! to pokażcie jeszcze dużo foteczek plizz zanim nam zniknie z oczu :modla:
  16. Tina już całkiem zagubiła się w setkach wątków na dogo :roll: biedaczka pewnie nadal kwitnie w schronie?
  17. cześć Jurandzie :lol: wpłaciłam moje złotóweczki za sierpień, ale zapomniałam napisać, że to ode mnie stonka się chyba połapie, co?
  18. Xmartix a masz może jakies nowe wieści od Szafira? czy dobrze sie czuje?
  19. śliczności! :loveu: jak pięknie sobie stoi na tym balkonie i obserwuje uważnie okolice piękny kochany piesek!
  20. a tak w ogóle to czy mogę być trochę wścibska? - BeaBono - jak to się stało, że Gufi wpadł Ci w oko? :razz: - i dlaczego zdecydowałas się tak szybko wziąść go na DT? - czy nie boisz się, że Pepsi potrzebuje czasu na aklimatyzację, a Gufi będzie ją w jakiś sposób stresował i "stał na drodze" w uznaniu Waszego domu za własny? bo to przecież jej dom, a Gufi będzie tam tylko gościem - czy miałas już do czynienia z takim przypadkiem jak Gufi? po operacji wymaga szczególnej opieki, przez pierwsze dni trzeba go mieć cały czas na oku, pomagać wstawać i kłaść się, pilnować, żeby nie uderzył operowanym bioderkiem w jakis mebel, pilnować, żeby nie zdjął klosza - a wszystko w dwójnasób, bo Gufi jest niewidomy proszę, żeby nikt nie traktował moich pytań jako nieuprzejmości, czepiania się i zniechęcania DT - chciałabym po prostu wiedzieć coś więcej, bo to nie jest zwykły zdrowy pies brany na DT, ale przypadek szczególny
  21. moje śliczne kochane sloneczko :loveu: fotki ekstra, ale na żywo jeszcze śliczniejszy oczywiście, że po Gufa mogę jechać jkp znasz mojego weta? :razz:
  22. [quote name='BeaBono'] na pewno potrzebowałabym wsparcia na leczenie pooperacyjne [/quote] rozumiem, że koszty leczenia pooperacyjnego wchodzą w skład leczenia w ogóle z tego co jest na koncie fundacji powinno z grubsza starczyć na operację + leczenie pooperacyjne wobec tego sądziłam, że pieniądze które są u Rytki są na szczepienia + DT
  23. tak, i koniecznie napisz gdzie mieszkasz, ja mieszkam na Piątkowie (Chrobrego) może się umówimy na jakąś rozmowę? :razz: acha, na płatny DT mamy pieniądze zebrane (i jeszcze jakies grosiki na pewno wpłyną), więc to nie jest problem
×
×
  • Create New...