Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. cudowna :loveu:szkoda, że taka biedulka, ale znajdzie kochających ludzi i wszystko się zmieni a o co chodzi z tymi trampkami? :cool3: to tylko zabawa, czy jakis trening?
  2. [quote name='Ukryty Smok']Zadzwoniła do mnie pewna Pani... Wyraziła dużą ochotę przygarnięcia Jantarka... :crazyeye: Co Wy na to? [/quote] niesamowite :-o to co? chyba się cieszymy? Smoku, jeśli ją znasz i wierzysz, że zajmie się Janarem tak jak trzeba, to czego innego pragnąć? :lol:
  3. jaki szczęsliwy Juryś, a na kolankach jak sobie cudnie leży :lol:
  4. jaki superancki Pies :loveu: a mordka już siwieje, mógłby wreszcie ktoś go zabrać do domu
  5. [quote name='anciaahk']Moja poprzednia sunia była pieskiem tylko moim, bardzo przywiązana i chodząca krok w krok. Uważała, by nie oddalić się zbyt daleko....[/quote] to jest dobre u nas jednak Gacek posuwa się dalej - odgania ode mnie psy i ludzi (i to zębami), nie chce wpuszczać nikogo do mojego pokoju (również TZ, który wszak ma prawo do spania w naszym łóżku :evil_lol:) nie pozwalał też wchodzić moim córkom - z tym walczymy od miesięcy i jest już lepiej
  6. szkoda, że nie mieszkam gdzieś w pobliżu cieszę się, że Kora oprócz urody ma jeszcze inne zalety, wierzę, że znajdzie super dom :lol:
  7. pozdrawiam Ukrytego Smoka i Jantusia w niedzielne południe :lol:
  8. [quote name='jola od jadzi'] dzięki ofiarodawcom Gufi zebrał na operację [B]645 zł[/B]( troszkę wpłat było nie przez allegro).Jutro sprawdzę raz jeszcze dokładnie, może dojdzie jeszcze jakas kwota, ale i tak jest więcej, niż liczyłyście. Cieszycie się? Bo ja bardzo!:multi:[/quote] bardzo się cieszymy! :sweetCyb: dziękuję jeszcze raz [B]Fundacji Niechciane i Zapomniane[/B] z calego serca :loveu: można Gufika operować, zdjęcia pokazują, że ta jego biedna nóżnka niefajnie wygląda :shake:
  9. [quote name='Ukryty Smok'] Przeraża mnie jedynie cierpienie i ból zwierzęcia. Jak zoperuję, będzie boleć, jak nie zoperuję, też będzie boleć... [/quote] Ukryty Smoku, ale po operacji będzie boleć jakiś czas, a potem przestanie bez operacji będzie boleć już zawsze
  10. Majqa, to wszystko z sympatii do Ciebie :loveu: [SIZE=1]( i w tym moim poście nie ma żadnego drugiego dna)[/SIZE]
  11. [quote name='rytka'] Ajule widziałam to bezzębna staruszka w oparach dymu z sińcami pod oczami czyli dokładnie tak jak napisała:diabloti:pisała o sobie:evil_lol:[/quote] widzisz Majqa?? mam świadka, że to o mnie było, a nie zaraz wyniuchujesz jakieś tak spiski czy coś :diabloti:
  12. Ellensilla nie robiła problemów, od początku przecież mówiła, kiedy i jak długo może być DT - wywiązała się z tego Ellensilla może nie da rady być wielomiesięcznym domem, ale na różne krótkie awaryjne sytuacje na pewno się przyda - o ile jeszcze chce... czasami jest tak, że nagle trzeba coś zrobić z psem, upchnąć go chociaż na 1-2 noce - taka pomoc też jest dużo warta
  13. cześć dziś pracuję, więc Majqa będzie miała trochę spokoju, bo nie mam czasu na pisanie głupot :evil_lol:
  14. [quote name='leni356'] Jamor ma jakąs magiczną rękę do psów, podziwiam. Od nas uciekał jak go wołaliśmy, widać że się bał jeszcze, za Jamorem leciał na zawołanie - szok.[/quote] no mówię przecież, że Jamor to Zaklinacz Psów :-o jak on to robi, to chyba tylko najstarsi szamani wiedzą
  15. [quote name='Glutofia']Jutro wybieram się do Kory w odwiedziny zrobię cioteczki troszkę fotek :)[/quote] już się cieszę! :multi: będziemy podziwiać ślicznotkę
  16. [quote name='majqa']Ajulo, masz przegwizdane!!! :mad: [/quote] Majqa :eek: ja moją własną osobę opisywałam [SIZE=1]tylko, że zapomniałam to zaznaczyć :evil_lol:[/SIZE]
  17. [quote name='rytka'] Ktos/nie wiem czy moge pisac kto/ zgodził sie dołożyc na karme i mysle koniecznie na pchły cos kupie/Gufi miał milion a wiem,ze to wyciencza psa/wiec moze pojade do niej wkrotce;) [/quote] na forum sami skromni ludzi i wiadomo, że nie dla chwały, a dla psiaków wszystko się robi, ale ja bym chętnie sie dowiedziała, kto ma takie wielkie serce i dokarmi Czarnulkę :loveu: może dziewczyny się zgodzą, żeby środek na pchły kupić ze skarbonki Gufiego? tzn z tych pieniędzy, ktore są u Ciebie - na operację jeszcze trzeba trochę poczekać, mam nadzieję, że jeszcze coś do skarbonki się dozbiera najlepiej by było advocate Czarnej zaaplikować - działa i na pchły i na robale
  18. dziękuję Medar :lol: często się wtrącam w takie sytuacje i wtedy żałuję, że nie jestem z jakiejs fundacji, może ludzie choćby ze strachu traktowaliby lepiej swoje zwierzęta i przepraszam za wprowadzenie innego tematu na wątku Pelego
  19. [quote name='Asior']wiecie co.. a mnie taka refleksja naszła, ze ja jestem strasznie ciekawe jak Majqa wygląda... [/quote] bezzębna staruszka otoczona kłębami dymu z siniakami pod oczami z powodu niewyspania :evil_lol:
  20. odwiedziny wieczorne jak się masz maluchu? pewnie stare nudy
  21. [quote name='rytka']Ajula tylko w Poznaniu, tam tanio i sprawdzone a przedwszystkim ktos zaufany czyli Ty/nie to ,ze Nince nie ufam ale Ciebie znam/ musi dopilnowac Gufa bo inaczej to z nerwow nie bede spała cały czas:roll:[/quote] [SIZE=1]dlatego wolałabym w Poznaniu, mogłabym przez najtrudniejsze dni sama mieć na niego oko, bo też bym z nerwów nie spała[/SIZE]
  22. [quote name='Ukryty Smok'] W tym okresie pies potrzebuje praktycznie dyżurów 24/24... [/quote] też tak uważam po takiej operacji Gacusia dwie pierwsze doby nie spałam, bo ciągle trzeba było na niego patrzeć, pomagać mu się układać, pomagac wstawać itd :shake: nawet w całodobowej klinice nie ma takiej opieki jak w domu - medyczna owszem, ale nikt tam psa po główce nie glaszcze, nie okrywa kocykiem - a to też pomaga w zdrowieniu
  23. [quote name='majqa']Na ogół palę na balkonie, .[/quote] to tak jak ja - tylko na balkonie, a drzwi balkonowe zamknięte :sg168: bigdy nie paliłam w mieszkaniu, moja córka ma astmę
  24. :grin: :grin: jak ja tu lubię zaglądać z Dropkiem nie można się nudzić :razz:
×
×
  • Create New...