-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[quote name='BeaBono'] [U]Gufiego na wspólny dłuuugi spacer nie zabiorę, więc sunia zostanie wyróżniona..[/U].Gufi będzie często zawożony do weta. W tym przypadku znów je rozdzielę i wyróżnię z kolei Gufiego. Itd... Itp...) .[/quote] o to się nie martw, bo Gufii i tak miłaby być u Ciebie tylko jakis czas, więc nawet lepiej, Pepsi i tak powinna mieć pierwszeństwo we wszystkim, żeby wiedziala, że to JEJ dom -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
KOCHANI :loveu: stęskniłam się za Wami, najbardziej za Gufikiem przez kilka dni byłam wyłączona z życia przez pracę, do tego musiałam na gwałt do lekarza, bo coś mi się zaczyna złego dziać ze zdrowiem a wczoraj pogrzeb :-( ale już wróciłam i zaczynam zajmować się Gufim widzę, że mamy super propozycję na DT trzeba koniecznie o tym porozmawiać konkretnie transport i pomoc po operacji oczywiście nadal aktualny z mojej strony -
[quote name='alfabia']sprzedam lub zamienie na mniejszego .[/quote] :angryy: szlag mnie trafia jak słyszę o czymś takim!!! co za kretyni z tych ludzi, psy nie znaczą dla nich absolutnie NIC jak przedmiot - ten model mi nie pasuje to się zamienię na inny!! :angryy: tego własnie nie cierpię w naszym narodzie :snipersm:
-
NIKT MI NIE POMÓGŁ!!!! stary Misiu juz zagryziony!!!!
Ajula replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
chociaż podrzucę kochanego staruszka -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
Gufi coraz bogatszy :razz: przez następne dni aż do poniedziałku włącznie będą do Gufiego mało zaglądać, bo muszę popracować żeby ktoś sobie czasem nie pomyślał, że zapominam Gufika i o niego nie dbam :lmaa: -
ja tego dziadka to już gdzieś widziałam.....:hmmmm:
-
NIKT MI NIE POMÓGŁ!!!! stary Misiu juz zagryziony!!!!
Ajula replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
trzymam kciuki z całych sił :lol: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[quote name='rytka'] A co do Gufika, to dzentelmen z niego wczoraj po spacerze mop wróciła cala w ''rzepach''kiedy zaczelam ją obierac to Guf mi pomagal szlo mu lepiej niz mi[/quote] on jest taki mądrutki ten nasz Gufik :loveu: szkoda tej biednej Czarnulki :-( szczeniaków nie wolno zostawić, bo czeka je marny los żeby Gufi poszedł do domu, to Rytka by wzięła Czarną -
ze słomy na salony- czyli kariera rodem z samoobrony. Suka merle
Ajula replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
to ja przypomnę ślicznotkę :lol: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
jaki koszmar, no nie mogę biedna biedna Czarna :placz: brzuch rozdęty, a żebra sterczą podobna do Gufiego, śliczna, ale pyszczek smutny dom jej się należy trzeba jej założyć oddzielny wątek chyba? sterylka aborcyjna u nas kosztuje około 400 zł, może nawet się uzbiera, ale co potem? kto ją weźmie? gdzie ją dać? :-( -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[quote name='jkp']Czipowanie jest za darmo w klinice w ktorej Gufii ma byc operowany dla psow z Poznania ale jak go odjajczymy to nie płaci sie podatku więc go mozna zrejestrowac w Poznaniu i zaczipowac [/quote] on już trochę jest poznaniak, bo w klinice ma kartę na moje nazwisko :razz: ale operacja będzie na koszt Fundacji, która nie jest z Poznania -
NIKT MI NIE POMÓGŁ!!!! stary Misiu juz zagryziony!!!!
Ajula replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
chociaż przypomnę Misia pięknisia :bluepaw::bluepaw::bluepaw::bluepaw: -
jak sie te fotki od Jamora ogląda, to tylko paszczę ze zdziwienia można rozdziawić :crazyeye: niewiarygodne, jak te psy u niego się zmieniają - i to tak szybko może kurcze tam u niego pod ziemią jakieś źródła magiczne płyną, czy co?
-
Majqa cholerko jedna, ale nas załatwiłaś :evil_lol: najbardziej oczarował mnie starszy brat......:loveu:
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
- wydaje mi się, że pieniądze na koncie Fundacji powinny być trzymane na leczenie - wydaje się, że jest zapas, ale tak jak piszecie - nigdy nie wiadomo, ile ostatecznie będzie leczenie kosztować - szczepienie może rachunek na Fundację? - czipa bym mu "zaszczepiła" w czasie operacji, żeby go teraz specjalnie nie wozić - może by też przy okazji wykastrować Gufiego - za jednym zamachem i za "jednym kołnierzem" - Rytka, jesli różnica między karmą jest tylko 20 zł, to kup lepszą, na koniec miesiąca prześlę Ci jeszcze kilka zł, to będzie na karmę - pieniądze u Rytki niech będą na bieżące wydatki, poza tym na DT - bo chyba DT nie wystawia rachunków? A Fundacja może płacić tylko za wydatki, na które są rachunki VAT bazarki trzeba robić i pieniądze zbierać nadal, jak zostaną, to się nie zmarnują, mogą być na przyykład na ratowanie Czarnej szafirkowa robiła bazarek, z którego połowa idzie dla Gufiego i jeszcze Gosiaaa [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/firmowe-sexy-bluzeczki-kosmetyczka-torba-na-operacje-gufiego-do-17-08-a-143936/[/URL] ja w tym tygodniu nie mam czasu, od czwartku praktycznie mnie nie będzie bo caly czas pracuję, łącznie z pracą wyjazdową, ale jak wróce spróbuję jeszcze pokombinować jakieś pieniądze -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[quote name='rytka'] mysza1 powiedziała ,ze jak bedą nowe zdjecia to skonsultuje... czy panikuje:oops: [/quote] moim zdanie panikujesz, ale chcecie - to konsultujcie, ja nie mam prawa decydować i stawiać na swoim jednak napiszę to samo, co na wątku Jantara - ból po opercji trwa jakiś czas, bez operacji - całe życie :roll: on jest taki młodziutki - z czasem będzie przybierał na wadze i będzie mu jeszcze trudniej, tylna zdrowa noga będzie jeszcze bardziej obciążona, przykurcze będą się zwiększać weź no kochana spróbuj pochodzić przez kilka godzin na przykurczonych nogach i wyobraź sobie, że Gufi będzie tak chodził całe życie jego kręgosłup też nie jest w normalnej pozycji jesli jest szansa, że chociaż trochę będzie lepiej, to grzechem wobec psa będzie tą szansę zmarnować - Hough! powiedziałam :p -
[quote name='Ukryty Smok'] Ale chyba spróbować warto, jak myślicie? :hmmmm: Nie co dzień znajduje się dom, któremu nie przeszkadza niepełnosprawność... [/quote] warto spróbować tym bardziej, że to nie jest gdzieś daleko od Ciebie - będziesz mogła rzucić Smoczym Okiem na to co się będzie działo z Jantkiem :lol: tym bardziej, że my chcemy znać jego dalsze losy bo nasz-ci on, nasz!trochę też
-
NIKT MI NIE POMÓGŁ!!!! stary Misiu juz zagryziony!!!!
Ajula replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
pokaż się ciotkom Misiu na dogo sporo jest takich, co staruszków kochają :cool3: