Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. [quote name='BeaBono'] [U]Gufiego na wspólny dłuuugi spacer nie zabiorę, więc sunia zostanie wyróżniona..[/U].Gufi będzie często zawożony do weta. W tym przypadku znów je rozdzielę i wyróżnię z kolei Gufiego. Itd... Itp...) .[/quote] o to się nie martw, bo Gufii i tak miłaby być u Ciebie tylko jakis czas, więc nawet lepiej, Pepsi i tak powinna mieć pierwszeństwo we wszystkim, żeby wiedziala, że to JEJ dom
  2. KOCHANI :loveu: stęskniłam się za Wami, najbardziej za Gufikiem przez kilka dni byłam wyłączona z życia przez pracę, do tego musiałam na gwałt do lekarza, bo coś mi się zaczyna złego dziać ze zdrowiem a wczoraj pogrzeb :-( ale już wróciłam i zaczynam zajmować się Gufim widzę, że mamy super propozycję na DT trzeba koniecznie o tym porozmawiać konkretnie transport i pomoc po operacji oczywiście nadal aktualny z mojej strony
  3. [quote name='alfabia']sprzedam lub zamienie na mniejszego .[/quote] :angryy: szlag mnie trafia jak słyszę o czymś takim!!! co za kretyni z tych ludzi, psy nie znaczą dla nich absolutnie NIC jak przedmiot - ten model mi nie pasuje to się zamienię na inny!! :angryy: tego własnie nie cierpię w naszym narodzie :snipersm:
  4. chociaż podrzucę kochanego staruszka
  5. Gufi coraz bogatszy :razz: przez następne dni aż do poniedziałku włącznie będą do Gufiego mało zaglądać, bo muszę popracować żeby ktoś sobie czasem nie pomyślał, że zapominam Gufika i o niego nie dbam :lmaa:
  6. ja tego dziadka to już gdzieś widziałam.....:hmmmm:
  7. trzymam kciuki z całych sił :lol:
  8. [quote name='Ukryty Smok'] Jestem. Jantar został u Pani Beaty. Mam nadzieję, w nowym domu...:lol: Razem z nim został kawałek mojego serca :oops:... [/quote] Ukryty Smoku - dzielna z Pani dziewczynka :smile: jeszcze nie będę skakać, żeby nie zapeszać, ale przynajmniej się uśmiechnę :lol:
  9. [quote name='rytka'] A co do Gufika, to dzentelmen z niego wczoraj po spacerze mop wróciła cala w ''rzepach''kiedy zaczelam ją obierac to Guf mi pomagal szlo mu lepiej niz mi[/quote] on jest taki mądrutki ten nasz Gufik :loveu: szkoda tej biednej Czarnulki :-( szczeniaków nie wolno zostawić, bo czeka je marny los żeby Gufi poszedł do domu, to Rytka by wzięła Czarną
  10. to ja przypomnę ślicznotkę :lol:
  11. trzymam kciuki za Jantarka i jego nową rodzinę Ukryty Smoku, trzymaj się - popłacz sobie cicho w kąciku (albo na dogomanii), ale się trzymaj - Jantarek i tak musiałby Cię opuścić, idzie przecież do domu, który znasz - to już daje nadzieję :lol:
  12. w Niemczech gdzieś? :hmmmm: swego czasu spędziłam w Niemczech więcej czasu, niż w Polsce Szafira tak mi żal, że zawiozłabym go, gdzie trzeba
  13. jaki koszmar, no nie mogę biedna biedna Czarna :placz: brzuch rozdęty, a żebra sterczą podobna do Gufiego, śliczna, ale pyszczek smutny dom jej się należy trzeba jej założyć oddzielny wątek chyba? sterylka aborcyjna u nas kosztuje około 400 zł, może nawet się uzbiera, ale co potem? kto ją weźmie? gdzie ją dać? :-(
  14. [quote name='jkp']Czipowanie jest za darmo w klinice w ktorej Gufii ma byc operowany dla psow z Poznania ale jak go odjajczymy to nie płaci sie podatku więc go mozna zrejestrowac w Poznaniu i zaczipowac [/quote] on już trochę jest poznaniak, bo w klinice ma kartę na moje nazwisko :razz: ale operacja będzie na koszt Fundacji, która nie jest z Poznania
  15. miała Dunia szczęście niesamowite może teraz spokojnie cieszyć się życiem :loveu:
  16. chociaż przypomnę Misia pięknisia :bluepaw::bluepaw::bluepaw::bluepaw:
  17. jak sie te fotki od Jamora ogląda, to tylko paszczę ze zdziwienia można rozdziawić :crazyeye: niewiarygodne, jak te psy u niego się zmieniają - i to tak szybko może kurcze tam u niego pod ziemią jakieś źródła magiczne płyną, czy co?
  18. Majqa cholerko jedna, ale nas załatwiłaś :evil_lol: najbardziej oczarował mnie starszy brat......:loveu:
  19. - wydaje mi się, że pieniądze na koncie Fundacji powinny być trzymane na leczenie - wydaje się, że jest zapas, ale tak jak piszecie - nigdy nie wiadomo, ile ostatecznie będzie leczenie kosztować - szczepienie może rachunek na Fundację? - czipa bym mu "zaszczepiła" w czasie operacji, żeby go teraz specjalnie nie wozić - może by też przy okazji wykastrować Gufiego - za jednym zamachem i za "jednym kołnierzem" - Rytka, jesli różnica między karmą jest tylko 20 zł, to kup lepszą, na koniec miesiąca prześlę Ci jeszcze kilka zł, to będzie na karmę - pieniądze u Rytki niech będą na bieżące wydatki, poza tym na DT - bo chyba DT nie wystawia rachunków? A Fundacja może płacić tylko za wydatki, na które są rachunki VAT bazarki trzeba robić i pieniądze zbierać nadal, jak zostaną, to się nie zmarnują, mogą być na przyykład na ratowanie Czarnej szafirkowa robiła bazarek, z którego połowa idzie dla Gufiego i jeszcze Gosiaaa [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/firmowe-sexy-bluzeczki-kosmetyczka-torba-na-operacje-gufiego-do-17-08-a-143936/[/URL] ja w tym tygodniu nie mam czasu, od czwartku praktycznie mnie nie będzie bo caly czas pracuję, łącznie z pracą wyjazdową, ale jak wróce spróbuję jeszcze pokombinować jakieś pieniądze
  20. [quote name='majqa']Benek, inny wielkopies to "jeden pies", każdy odnajdzie się w bloku, wszystko bowiem zależy od chęci, woli, uczuć i mocy przerobowych człowieka. [/quote] święta racja
  21. [quote name='rytka'] mysza1 powiedziała ,ze jak bedą nowe zdjecia to skonsultuje... czy panikuje:oops: [/quote] moim zdanie panikujesz, ale chcecie - to konsultujcie, ja nie mam prawa decydować i stawiać na swoim jednak napiszę to samo, co na wątku Jantara - ból po opercji trwa jakiś czas, bez operacji - całe życie :roll: on jest taki młodziutki - z czasem będzie przybierał na wadze i będzie mu jeszcze trudniej, tylna zdrowa noga będzie jeszcze bardziej obciążona, przykurcze będą się zwiększać weź no kochana spróbuj pochodzić przez kilka godzin na przykurczonych nogach i wyobraź sobie, że Gufi będzie tak chodził całe życie jego kręgosłup też nie jest w normalnej pozycji jesli jest szansa, że chociaż trochę będzie lepiej, to grzechem wobec psa będzie tą szansę zmarnować - Hough! powiedziałam :p
  22. [quote name='Ukryty Smok'] Ale chyba spróbować warto, jak myślicie? :hmmmm: Nie co dzień znajduje się dom, któremu nie przeszkadza niepełnosprawność... [/quote] warto spróbować tym bardziej, że to nie jest gdzieś daleko od Ciebie - będziesz mogła rzucić Smoczym Okiem na to co się będzie działo z Jantkiem :lol: tym bardziej, że my chcemy znać jego dalsze losy bo nasz-ci on, nasz!trochę też
  23. pokaż się ciotkom Misiu na dogo sporo jest takich, co staruszków kochają :cool3:
×
×
  • Create New...