-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
[quote name='anciaahk'] A u mamy to Karmelek nawet herbatkę i kakao popija łyżeczką :stupid:, .[/quote] i bardzo dobrze! niech ma chłopak fajne życie :loveu: karmienie łyżeczką znam - swego czasu moja hexi jadła tylko jedzenie podawane widelcem, ale już miałam tego dość i skończyłam tą zabawę :evil_lol: parę dni nie chciała jeść, ale jak zgłodniała dobrze, to i jedzenie z miski okazało się jadalne
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
acha, ale tak w ogóle to weszłam tu po to, żeby napisać, że: [U]po Gufiego jedziemy w czwartek[/U] a nie jutro - ponieważ jutro TZ może dopiero wieczorem, a czwartek wczesniej - około 16 wydaje mi się, że lepiej będzie jak Gufi dotrze do BeaBono nieco wczesniej, niż późnym wieczorem, żeby przed nocą trochę sie zapoznał z nowym otoczeniem -
Isadora kapitalny wierszyk! :megagrin::megagrin:
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[quote name='BeaBono'] [B]Ciotki - świergotki[/B] wszystko obgadały i nawet plany awaryjne ustaliły ;) .[/quote] jaka Ty Beatko elokwentna jesteś :evil_lol: chyba Cię zatrudnimy do pisania ogłoszeń, bo biedna Majqa jest eksploatowana na wszystkich możliwych wątkach... -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
zadzwonię jak mi się uda spytać o to mojego TZ :evil_lol: jeszcze jest w pracy -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
he he na tym pierwszym zdjęciu to wygląda jak sirota boża, a nie super pies :evil_lol: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[quote name='rytka']Ale to moj pierwszy tymczas, dziwne uczucie oddawac psa (po takim czasiei takiego fajnego):roll:[/quote] na razie oddasz go tylko na jakis czas - do wyzdrowienia, potem będziesz sie jeszcze nim cieszyć, chyba że już w międzyczasie znajdzie dom :lol: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
Rytka :glaszcze: wierzę, że Gufi po operacji będzie miał przynajmniej trochę sprawniejszą nogę i dzięki temu będzie mu łatwiej się poruszać, i nie będzie go ta biedna łapina bolała ja też bym go bardzo chciała zabrać do domu, bo jest wyjątkowy, ale też nie mogę na pewno ZNAJDZIEMY MU DOBRY DOM wierzę w to -
Labrador Pele w hotelu u Jamora. Już w nowym domu.
Ajula replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Pele wygląda wspaniale, zupełnie inny pies ukłony dla Emira :Rose: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
jaki cudny wampirek :loveu: melduję się po spotkaniu z BeaBono Rytka pakuj Gufika :lol: próbowałyśmy trochę napędzić stracha BeaBono, ale ona jest odważna i się nie dała :evil_lol: będzie dobrze! -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
Majqa na Ciebie zawsze można liczyć :loveu: niusy będą wieczorem jkp i ja odwiedzimy dziś wieczorem przyszłą Gufikową opiekunkę :cool3: -
NIKT MI NIE POMÓGŁ!!!! stary Misiu juz zagryziony!!!!
Ajula replied to kikou's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
i jeszcze przypominamy! -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
mojego aniołka nikt dziś nie odwiedzał :mad: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
ok, to ja się jeszcze jutro skontaktuję z jkp i dam Ci znać, o której będziemy -
[quote name='majqa'] nim wysiedliśmy zwymiotowała na mnie i męża Fira, ręcznik się zsunął i... po zawodach. :angryy: A do tego, żeby Firusi nie stresować trzeba wtedy mówić: "O jejku, a cio to? O jakie śliczne, dobla Firusia, dobla, jak nas pięknie ozdobiła! Moja maleńka, kochana..." i głaskać, głaskać, głaskać...:roll: Paranoja, po prostu paranoja.[/quote] oo ranyy :evil_lol: Majqa wpółczuję Wam serdecznie wydłubywania rzygów z samochodu jednak nawet w takiej sytuacji widać, że miłość Pańci do piesków równa się miłości psiaków do Pańci :loveu:
-
to wspaniale, mam nadzieję że dobrze mu w nowym domu :lol:
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
jkp ma we wtorek wieczorem czas :multi: BeaBono - na którą godzinę mamy do Ciebie przyjechać?