Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. [COLOR=teal][B]:tree1: Edi, który stał się Pikusiem, życzy wszystkim Wesołych Świąt - jego tymczasowa Pańcia przyłącza się do życzeń[/B][/COLOR] :) [B] [COLOR=darkorchid]Edusiu/Pikusiu ja Ci życzę, żeby Twoja tymczasowa Pańcia już nikomu Cię nie oddała[/COLOR][/B] :razz:
  2. biedny Lordzie, czas mija a Ty nie masz domu na święta :(
  3. :tree1: [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=green][B]Wesołych Świąt Luka[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [COLOR=purple][B]jak najmniej szczeniaków, ciężarnych suniek na stacjach benzynowych, potrąconych przez samochód piesów jak najwięcej domów dla Twoich podopiecznych[/B][/COLOR]
  4. [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]:tree1: kochanym Beatce i Kasi oraz Gufiaczkowi, Pepsiuli i reszcie towarzystwa życzę Wesołych Świąt! [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Trebuchet MS][COLOR=darkorchid][B] :tree1: i wszystkim kochanych ciociom, które poznałam ponad rok temu przy akcji "Gufi" - też Wesołych Świąt[/B][/COLOR][/FONT] [B] cieszę się, że wtedy trafiłam na wątek Gufiakowy, że Was poznałam, bo jesteście wszystkie super[/B] :loveu:
  5. :tree1: [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][SIZE=3]Wesołych Świąt Birusiu dla Ciebie i Twojej wspaniałej Rodziny! [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT]:x-mas:
  6. :tree1: [COLOR=green][SIZE=3][B]Wesołych Świąt Filutku, Misiu i Blueberry!![/B][/SIZE][/COLOR]
  7. :tree1: [FONT=Trebuchet MS][SIZE=3][COLOR=green][B]Wesołych Świąt Muzzy i Dropku![/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  8. :tree1: [COLOR=green][FONT=Comic Sans MS][B]Wesołych Świąt Majqowe zwierzaczki!![/B][/FONT][/COLOR]
  9. [COLOR=seagreen][B][FONT=Comic Sans MS]:tree1:Wesołych Świąt Jurysiu dla Ciebie, Twojej kochanej opiekunki i Rodziny![/FONT] [/B][/COLOR]
  10. [COLOR=teal][B]Wesołych Świąt Lisiu!![/B][/COLOR] :tree1:
  11. Wesołych Świąt Chesterowi, jego tymczasowym opiekunom i przyszłemu Domkowi :tree1:
  12. bo jak się dowiedział, że Orion nie jest w Poznaniu, i nie może jechać natychmiast go zabrać, jak mu się spodoba to stracił chęć do rozmowy
  13. wczoraj dzwonił Pan z Poznania z zapytaniem o Oriona, ale chyba nic z tego nie będzie
  14. biedna Kamusia święta spędzi samotnie :(
  15. jaki szczęśliwy Lisio :loveu: jak siedział w niewoli to pewnie śnieg go nie cieszył, a teraz Lisio jest w całkiem innym wymiarze :)
  16. Po wielu perypetiach w dniu wczorajszym, "zwiedzeniu" dwóch hotelików i zrobieniu wielu kilometrów Labi wylądowała w końcu około godz. 24.00 u Anety. Labi nie chce być z innymi psami. Może wkrótce się to zmieni, bo kiedyś lubiła inne psy - ale w tej chwili chce być sama. Dziś Aneta wiezie ją do tymczasowego Awaryjnego DT. Jak wróci, to napisze coś więcej.
  17. [quote name='caromina']Mam wizytę w Łodzi do zrobienia. Nikogo z Łodzi nie znam. Może ktoś z Was może pomóc? Pan chce aż dwa psiaki, ankieta wygląda OK. Tylko wizyta jest potrzebna. Z góry dziękuje. P.S. Też trzymam kciuki za Popka:)[/QUOTE] majqa [URL]http://www.dogomania.pl/members/44396-majqa[/URL] dziewczyny z fundacji Niechciane i Zapomniane np. jola od jadzi [url]http://www.dogomania.pl/members/32832-jola-od-jadzi[/url]
  18. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Jeśli ktoś ma chwilę miedzy lepieniem pierogów a pieczeniem makowca , to zapraszam na sesje Miszakową;)[/QUOTE] ja nic nie lepię, ani nie piekę, bo jadę na święta do rodziców :) niedaleko Gorczeniczki........ :cool3:
  19. [quote name='majqa']Remik? Oj, temat rzeka ale łatwo go podsumować - [I]Zabić wszelkie psy w granicy widzialności: szczenięta, sunie, psy[/I]. [/QUOTE] niczym mój Gacio ale do jego listy należy jeszcze dopisać dzieci i facetów
  20. [quote name='marra']Nie wiem za bardzo jakie to ma być, moje psy nie nosiły tego nigdy, moja mama mówi że to za duże ale ona to nawet nie wiedziała po co to :D[/QUOTE] jak moja Hexi pierwszy raz musiała nosić klosz, to wydawało mi się, że strasznie jej przeszkadza i jest w ogóle za duży - więc wzięłam nożyczki i go trochę zmniejszyłam - 10 minut później krew się lała, bo Hexi wyciągnęła sobie szew pojechaliśmy w te pędy do weta i dostałam taki opierdziel, że już nigdy więcej nie majstrowałam przy kloszu :oops: mało tego - mojej sąsiadki pies po kastracji też nosił kołnierz, ale pan raz zdjął, bo mu szkoda pieska było - piesek jednym chapnięciem umiejętnie złapał za szew i rozwalił - trzeba było jeszcze raz go szyć - a to naprawdę dużo gorsze, niż noszenie kołnierza
  21. [quote name='snuszkak'] a jeśli czip jest tylko jeden to i tak musi to być jakaś pomyłka[/QUOTE] właśnie tak
×
×
  • Create New...