Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. cudak kochany z tego Lodzia widzę, że przydałaby mu się taka koleżanka w domu, bo wyraźnie odmłodniał :D
  2. [quote name='muzzy'] Potraficie to wyjaśnić? Bo jak dla mnie to po prostu duchy :)[/QUOTE] jasne, że duchy! :ghost_2: a któż by inny??
  3. Jeszcze filmiki z wizyty u Miszy. Misza Terminator :lol: [video=youtube;o9uucXT1I9M]http://www.youtube.com/watch?v=o9uucXT1I9M[/video] [video=youtube;kaJvv6C6oQ0]http://www.youtube.com/watch?v=kaJvv6C6oQ0[/video] Widownia :lol: [video=youtube;U1wdvNtxDYY]http://www.youtube.com/watch?v=U1wdvNtxDYY[/video]
  4. dotarły pieniążki za transport - dziękujemy! pisałam to ja - TZ kmk ;)
  5. też myślałam, że szybko pójdą do domów takie ładne psiaki
  6. o jezuniu, Rytka gdzie ten pies? u Ciebie na wsi?
  7. co za fotki! Lodzio przecudny :loveu: a mopik jeszcze piękniejsza, niż była :loveu:
  8. wszystkie Krzysie to fajne chłopaki ;)
  9. póki co nikt nie dzwoni :roll:
  10. Ajula

    Hexi i Gacek

    zapalenie gruczołów okołoodbytowych, wet powiedział, że od tego też może być gorączka
  11. tak na pocieszenie - tu się zdarzyła niesamowita historia - zaginiony sznaucer Amant odnalazł się po kilku miesiącach w Holandii!! wiedzie tam szczęśliwe życie, a tu już wiele osób myślało, że Amant nie żyje [url]http://www.dogomania.pl/threads/176760-Sznaucerek-Amant-zagin%C4%85%C5%82.-Odnaleziony-w-nowym-domu-%29/page38[/url] może Fiodor i Sara też miały szczęście, może żyją i są kochane
  12. Ajula

    Hexi i Gacek

    Hexi ma znowu ponad 40 stopni gorączki :placz: na 17.30 jedziemy do weta
  13. jaka miłość między psem i jego człowiekiem :loveu: [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/7738/ukamili0105092010.jpg[/IMG] piękniś :) [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/2636/afb0152.jpg[/IMG]
  14. [quote name='.blueberry.'] tak się nauczył że jak chce iść do domu bo mu za zimno to podnosi łapkę i skacze na trzech. Ale jak tylko wchodzimy to klatki to leci jak torpeda na czterech. [/QUOTE] mój Gacek tak robił - jak chciał pokazać jaki on biedny to skakał na trzech nogach, żeby się nad nim użalać :) ale jak chciał gonić kota, albo rzucić się na innego psa, to noga nagle przestawała boleć :D fajnie, że opisałaś co u Filutka, na nudę z nimi nie narzekasz ;)
  15. widzę Asiu, że pracowicie tworzysz bazarki dla Lorda :)
  16. lubię oglądać Twoje zwierzaki, widać, że dobrze im się wiedzie :) wszystkiego najlepszego w nowym roku!
  17. :D jak ja lubię ten wątek! Dropek nawet jak ma przestraszone oczy to i tak jest pięknym psem!
  18. [quote name='Ajula'] zdjęcia możesz wkleić przez ten portal [url]http://imageshack.us/[/url][/QUOTE] wciągasz zdjęcie, potem zaznaczasz "link bezpośredni", kopiujesz, na dogomanii wciskasz "odpowiedź" , klikasz ikonkę "dodaj grafikę" (trzecia od prawej strony), wyskakuje okienko, wklejasz w nie adres linku bezpośredniego i ok
  19. czytam ten wątek od dawna i jestem w szoku jakiś dobry duch czuwał nad tym psiakiem zdjęcia możesz wkleić przez ten portal [url]http://imageshack.us/[/url]
  20. Ajula

    Hexi i Gacek

    wyjechaliśmy z Poznania na czas sylwestra, wrócilismy dopiero wczoraj późnym wieczorem dzięki temu przeżyliśmy sylwestra w miarę spokojnie :)
  21. [quote name='What May NN']dodzwoniłam się dziś wreszcie do Pana zainteresowanego Lordem i ........ ma już psa :-([/QUOTE] pewnie w piekarni go kupił
  22. :D Rytka wreszcie wróciłaś! tęskniłam za Tobą to nie mi się udało, tylko Pikusiowi, bo Gosię zauroczył ;) a tak w ogóle to dziękuję św. Franciszkowi :modla: bo jak zobaczyłam wyjącego w kojcu Edusia, to płakać mi się chciało i pomyślałam co robić? Franciszku pomóż! I wtedy pojawiła się w głowie myśl "spróbować z Gosią" i się udało :)
×
×
  • Create New...