cudowny przepiękny Grosiu :loveu:
jak wyrósł, jaki smukły się robi!
nie wydawajcie go, jakoś w końcu Szanta go zaakceptuje - albo przynajmniej "zatoleruje" ;)
[quote name='mitheithel']
Jest bardzo czujny i nikt nie przejdzie po klatce schodowej nieobszczekany zza drzwi (szczególnie w nocy).:roll:
[/QUOTE]
współczuję :roll: moje też drą pyski, jak ktoś jest na korytarzu, na szczęście mieszkam na ostatnim piętrze i mało ludzi koło nas przechodzi
[quote name='GoniaP']:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
Uzyskałam zgodę, to mogę Wam zdradzić, iż Staś zamieszka u Pani dr. Sumińskiej :-D[/QUOTE]
:crazyeye::loveu::multi:
ale numer!! i jaki zaszczyt !!
:sweetCyb:
[quote name='GoniaP']
I najważniejsza informacja jest taka, że w sobotę wieziemy Saliego do nowego domku! Zamieszka pod Warszawą u sławnej osoby, która już nie może się go doczekać. :-D A dt płacze...[/QUOTE]
Gonia Ty jesteś wróżka (albo wiedźma :evil_lol: )
domki wyczarowujesz jednym machnięciem różdżki!
[quote name='What May NN']Pani chce jechać ze szczeniorami - więc Ajula wypoczywaj i kuruj kręgosłup na następne akcje!! damy radę :-)[/QUOTE]
acha, to w porządku
a gdzie na tym Piątkowie? bo może gdzieś blisko mnie
[quote name='buba44']nie wzbraniam się od weta ,nie jestem lekarzem ale uważam że zaleciłby to samo co teraz robię ,myślę że można poczekać [/QUOTE]
to poczekajmy
Niko nie gorączkuje?
[quote name='mitheithel']
Człowiek musiał go bardzo skrzywdzić i trzeba intensywnie pracować nad jego zaufaniem do ludzi, w przeciwnym razie on nawet do adopcji nie będzie się nadawał...[/QUOTE]
masz świętą rację
śliczny piesek z niego