Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. cudowny przepiękny Grosiu :loveu: jak wyrósł, jaki smukły się robi! nie wydawajcie go, jakoś w końcu Szanta go zaakceptuje - albo przynajmniej "zatoleruje" ;)
  2. buba czy całe to stado zwierząt w domu i na wsi karmisz sama? :-o czy ktoś pomaga?
  3. [quote name='rytka']Edziu rozbrykany i w swojej pani zakochany:)[/QUOTE] na szczęście Pani w nim też :D
  4. [quote name='mitheithel'] Jest bardzo czujny i nikt nie przejdzie po klatce schodowej nieobszczekany zza drzwi (szczególnie w nocy).:roll: [/QUOTE] współczuję :roll: moje też drą pyski, jak ktoś jest na korytarzu, na szczęście mieszkam na ostatnim piętrze i mało ludzi koło nas przechodzi
  5. podkłady dostaniesz też od Rytki, tylko musimy je przy okazji zabrać od niej
  6. [quote name='GoniaP']:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Uzyskałam zgodę, to mogę Wam zdradzić, iż Staś zamieszka u Pani dr. Sumińskiej :-D[/QUOTE] :crazyeye::loveu::multi: ale numer!! i jaki zaszczyt !! :sweetCyb:
  7. [quote name='GoniaP'] I najważniejsza informacja jest taka, że w sobotę wieziemy Saliego do nowego domku! Zamieszka pod Warszawą u sławnej osoby, która już nie może się go doczekać. :-D A dt płacze...[/QUOTE] Gonia Ty jesteś wróżka (albo wiedźma :evil_lol: ) domki wyczarowujesz jednym machnięciem różdżki!
  8. niemożliwy ten Lordzik :D ile w nim energii!
  9. jak odżyje, poczuje się pewniej, podniesie główkę do góry, wyprostuje się, podniesie ogonek - to będzie z niego śliczny piesek :)
  10. [video=youtube;AXK2AqbWQMk]http://www.youtube.com/watch?v=AXK2AqbWQMk[/video] [video=youtube;izVE1OoHZ94]http://www.youtube.com/watch?v=izVE1OoHZ94[/video]
  11. [quote name='What May NN']Pani chce jechać ze szczeniorami - więc Ajula wypoczywaj i kuruj kręgosłup na następne akcje!! damy radę :-)[/QUOTE] acha, to w porządku a gdzie na tym Piątkowie? bo może gdzieś blisko mnie
  12. Gosia my sobie poradzimy, lepiej zostań w domu
  13. teoretycznie mogę, o ile nie będę musiała czegoś podnosić, bo mi wczoraj kręgosłup strzelił i nie mogę się schylać
  14. no to my, ale dopiero w niedzielę, bo jutro Krzysiek wiezie psa daleko, w sobotę ja pracuję od 8.30 do 19.00, a Krzysiek ma wyjazd
  15. ja dostałam pw, ale nie pomogę, mamy na utrzymaniu kilka psów w hotelach, już też mamy braki przykro mi :(
  16. jak ładnie razem śpią podoba mi się ten piesek, taki trochę wypłosz, ale ma coś w sobie
  17. ale się rozkręcił :D może pierwszy raz w życiu ma piłkę i zabawki
  18. sobota nie da rady, bo ja caly dzień aż do wieczora jestem w pracy, a Krzysiek też już ma plany niedziela ewentualnie
  19. chociaż tutaj dobre wieści :)
  20. co słychać? pojechał piesek do domu?
  21. [quote name='buba44']nie wzbraniam się od weta ,nie jestem lekarzem ale uważam że zaleciłby to samo co teraz robię ,myślę że można poczekać [/QUOTE] to poczekajmy Niko nie gorączkuje?
  22. [quote name='luka1'] ( o ile ja to człowiek:eviltong:)[/QUOTE] kto wie kto wie :razz:
  23. [quote name='mitheithel'] Człowiek musiał go bardzo skrzywdzić i trzeba intensywnie pracować nad jego zaufaniem do ludzi, w przeciwnym razie on nawet do adopcji nie będzie się nadawał...[/QUOTE] masz świętą rację śliczny piesek z niego
×
×
  • Create New...