Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. Labi już poza schronem :multi: właśnie dojechała do weta
  2. trudno, jakoś przeżyje z tym kloszem, a przynajmniej sobie szwów nie wyciągnie trzymam kciuki za szybkie zdrowienie!
  3. [quote name='Asia_Rawicz'] Ponoć pies został zgłoszony do bazy psów zaginionych, gdzieś w jakimś biurze w Poznaniu. [/QUOTE] wnioskuję z tego, że z Poznania
  4. jaki piękny :loveu: Państwo chyba są bardzo dumni z niego jak się porówna z tymi pierwszymi zdjęciami to po prostu szok
  5. Lordzio na własnym tronie :D jak tam domek? nadal aktualny i zainteresowany?
  6. kochane dziewczyny z Elbląga dziś dostałam świąteczną kartkę od elbląskiego schroniska - dziękuję! przyznam, że łzy stanęły mi w oczach, bo dla mnie już zawsze Wasze schronisko będzie kojarzyło się z Pachciem :(
  7. ciężka sprawa z tymi psami :( żadna przyjemność, jak nie mogą się zgodzić a Kazik jest kastrowany?
  8. Miejmy nadzieję, że niedługo zacznie machać ogonem. I żeby domek jakiś fajny się znalazł!
  9. Aronek był dziś u weta. Na samym początku nas zaskoczył, bo jak się drzwi do samochodu otworzyły to sam wskoczył :) i jechał grzecznie i wcale nie mruczał :D Czuje się dobrze, trochę pokasłuje, ale w tym wieku z chorym serduszkiem to nic dziwnego. Uszy wyglądają już lepiej. W jednym ma polipa, ale nie będziemy wycinać. Ogólnie fajnie wygląda, jest dziarski. Jak wróciliśmy i wysiadł z samochodu natychmiast rzucił się w śnieg i szalał jak szczeniak. Bardzo się cieszę, że Aruś czuje się dobrze. Oby tak dalej.
  10. no ale już po wszystkim :) teraz trzymamy kciuki za szybkie gojenie
  11. Dyzio jest coraz piękniejszy :loveu: wiem, bo widziałam :cool3:
  12. super szacunek Anetko
  13. [quote name='supergoga']UMowa bć musi i nie ukrywam, w taki wypadku częściwo zwrot kosztów za utrzymywanie psa przez nas - w schronie by zapłacili, to i nam powinni .[/QUOTE] popieram a poza tym - dobrze, jakby to rzeczywiście był jego dom i piesek by wrócił do swoich ludzi chociaż jakbym podejrzewała, że to mój pies, to szybko bym po niego jechała
  14. ja widzę chuda bardzo
  15. [quote name='conceited'] teraz jeszcze okres swiateczny, to ludziom sie przypomina o dobrych uczynkach.[/QUOTE] z drugiej strony kasa idzie na święta i wszyscy spłukani :roll:
  16. Aneta, nie rycz, żeby nie Sauruś to by mogła iść do dziewczyn, a tak to nie wiem chyba trzeba będzie ją dać do pana A.?
  17. o kurcze faktycznie źle wygląda :(
  18. świetnie wygląda i jest kochany domku zabierz wreszcie Lorda!
  19. kochana psinka :loveu: jakie szczęście, że ciocia Goga i wujek Krzyś zabrali ją z tej drogi
  20. super, cieszę się
  21. ale super wiadomość :) gratulacje
  22. biedny ten Lordzik, zresztą tak sama, jak Kama :( Krzysiek mówił, że tym razem Lord miał dobry humor i cieszył się z wizyty.
  23. teraz jest w budynku, spędza czas obserwując jak Pan Edward buduje karmnik dla ptaków :) Oni ją kochają, sama przyjemność słuchać, jak Pan Edward o Birusi opowiada. Możemy tylko trzymać kciuki, żeby dysplazja nie postępowała, żeby leki pomagały.
  24. Filutek to sama słodycz a jak mądrze patrzy! :)
  25. nie jest dobrze, ona jest duża i ciężka, waży 40 kg Państwo pojechali z nią do weta, bo utykała na jedną łapkę, zrobili rtg i wyszło :( na razie dostaje leki i ma nie biegać - przykra sprawa, widzieliśmy na filmikach, jak ona kocha biegać
×
×
  • Create New...