-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
Edi spod choinki - w cudownym domu z ukochaną Pańcią !!
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
spod choinki w piernaty - nieźle :D -
dwa czarnuchy :loveu: [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/2397/hexi001.jpg[/IMG] szlachetny profil mojej królewny :) [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/5452/hexi003.jpg[/IMG] a ja jestem Gacio - ukochany Lalutek mojej Pańci :) [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/7979/hexi004.jpg[/IMG] Pańcię kocham najbardziej, na innych patrzę z byka ;) [IMG]http://img571.imageshack.us/img571/8670/hexi005.jpg[/IMG]
-
Do zobaczenia kiedyś, Bruno, piesku kochany...
Ajula replied to Wiedźma's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
chyba by lepiej było, jakby ten wątek był w dziale ogólnym tam wprawdzie wątki szybciej spadają, ale za to wchodzi dużo więcej ludzi ...no i banerek by się przydał -
Edi spod choinki - w cudownym domu z ukochaną Pańcią !!
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
Zima nie jest mi taka straszna........ :) [IMG]http://img121.imageshack.us/img121/2403/0000002sr.jpg[/IMG] -
Do zobaczenia kiedyś, Bruno, piesku kochany...
Ajula replied to Wiedźma's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wygląda jak Pachcio z Elbląga..... tylko że Pachcia już nie ma :( oby temu biedakowi się udało -
Birusia ma problemy ze stawem biodrowym lekarz stwierdził dysplazję :( bardzo mi jej żal, ale całe szczęście w nieszczęściu, że jest u dobrych ludzi, którzy ją kochają i będą się nią opiekować
-
Antek z autostrady (Łódź - Poznań) ZAMARZŁBY na śmierć. PILNIE DT!!!
Ajula replied to mitheithel's topic in Już w nowym domu
to że się nie zdecydowali - trudno, nie muszą ale żeby nawet nie zadzwonić i nie odbierać telefonu..... bardzo brzydko :roll: -
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
Dzięki wielkie, ale mam pytanie: czy można zmienić te informacje? bo już jest po zabiegu guza i po kastracji "Pierwsze swe kroki skierował do lekarza wet – który stwierdził, że oprócz wychudzenia nic mu nie dolega, trzeba tylko wyciąć psiakowi guza, który ma na plecach. W najbliższych dniach zabieg się odbędzie – niestety musieliśmy czekać – stan Oriona, osłabienie, zagłodzenie nie pozwalały na operacje i ingerencje medyczne." "jeszcze nie kastrowany (ale będzie)" i chętnie bym dodała info, że Orion przebywa obecnie w ośrodku szkoleniowym, gdzie przechodzi szkolenie "Pies Towarzysz" -
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
dzięki Asiu, chyba sama zamówię u Ciebie nowe dla Oriona - właśnie dziś pomyślałam, że może trzeba Oriemu zrobić nowe ogłoszenia, bo z tych wcześniejszych ani jednego telefonu... :( -
Sandy, piękny młodziutki psiak zamieszkał we własnym domu!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
śliczny psiak, szkoda, że nie ma domu -
Filutek - malutki psiak po wypadku w DS u .bluberry. :-)
Ajula replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
brawo Filutek, coraz lepiej :) -
Antek z autostrady (Łódź - Poznań) ZAMARZŁBY na śmierć. PILNIE DT!!!
Ajula replied to mitheithel's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki za udane spotkanie -
Filutek - malutki psiak po wypadku w DS u .bluberry. :-)
Ajula replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
[quote name='.blueberry.']nie musi być Wam przykro dziewczyny:) nie po to to wszystko napisałam :) chcę poprostu szczerze mówić co u nas sie dzieje bo macie do tego prawo.[/QUOTE] tak to właśnie odbieram :) chcemy wiadomości o Filutku, nawet jeśli jest to nius o kupie na dywanie ;) -
Filutek - malutki psiak po wypadku w DS u .bluberry. :-)
Ajula replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
[quote name='.blueberry.'] Oj miałąm chwilę załamania ale jak popatrzyłam sie w te jego oczka jak guziczki to wymiękłam...[/QUOTE] trzymaj się kochana blueberry i nieustannie patrz w oczy Filutka - żebyś nawet przez minutę nie żałowała, że dałaś mu dom :) -
Filutek - malutki psiak po wypadku w DS u .bluberry. :-)
Ajula replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
może by mu trochę stressnal popodawać? to taki lekki syropek, a może akurat będzie po tym spokojniejszy -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ajula replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[quote name='rytka']jakies zostały a część skasowana dziwne rzeczy sie tu dzieja na tej doogo...:roll:[/QUOTE] bo jeden dupek się doczepił, że to niezgodne z regulaminem ten sam, który się doczepił do naszej supergogi, że łamie prawa autorskie wystawiając na bazarku obrazki decoupage - które sama zrobiła :angryy: a to dlatego, że on maluje obrazki i chyba chciał wykasować konkurencję kapuś jeden -
Filutek - malutki psiak po wypadku w DS u .bluberry. :-)
Ajula replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
[quote name='.blueberry.'].. Filuś załatwia się w domu. [/QUOTE] oj to niefajnie :( może na razie pozwijaj dywany, to chyba musi być jeszcze jakieś nerwowe, bo przecież u dziewczyn tak nie robił -
Dwa tygodnie na ulicy - piękny Budyń znów szuka domu
Ajula replied to mari23's topic in Już w nowym domu
na pocieszenie napiszę, że u nas po dwóch latach jest jednak TROCHĘ lepiej łatwiej daje się posadzić i czasami mam wrażenie, że to jest bardziej skakanie na pokaz, niż na poważnie ale nie mogę ryzykować, bo jak mi się raz wyrwał, to ugryzł dzieciaka w tyłek, tylko tak kłapnął, jakby chciał przywołać do porządku (dzieciak biegł z pistoletem i strzelał), no ale to nikogo nie interesuje, że tylko skarcił, a chłopiec miał tylko zadrapanie - musiał mieć obserwację - a ja co się wstydu najadłam to moje... -
Młody mały Rudolf ma domek na zawsze, zostaje we wspaniałym DT!!
Ajula replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
[quote name='snuszkak']To co Rudolf czas zacząć Twoją sezonową pracę czyli znaleźć swojego Pana i pomóc mu targać sanki z prezentami do nowego domu, wszak imię Rudolf do czegoś zobowiązuje :) [/QUOTE] :D dobre :D -
Dwa tygodnie na ulicy - piękny Budyń znów szuka domu
Ajula replied to mari23's topic in Już w nowym domu
myślę nad Budyniem, ale nic nie wymyślę, bo sama mam zakapiora, którego nawet po dwóch latach u nas nie zdołałam wychować :( też musi chodzić w kagańcu i ciasno zapiętej obroży, idąc z nim rozglądam się na wszystkie strony, żeby błyskawicznie uciec albo trzymać go mocno za obrożę jak się zbliża pies czy dziecko, które może go zdenerwować - bo nasz oprócz rzucania się na psy rzuca się też na dzieci - spacer z Gackiem to jest slalom po torze z przeszkodami -
" Nie mogę się odkochać, ciagle kocham to życie" MA DOM
Ajula replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='luka1'] Bela nie była w ciąży, [/QUOTE] i na szczęście już nigdy nie będzie -
[quote name='kmk'] Może jeszcze inni miłośnicy "dzikuska" się dołączą :)[/QUOTE] chyba zbyt wielu ich nie ma :(
-
a dzięki za zainteresowanie :) na szczęście moje smoki są zdrowe teraz czeka nas najgorszy okres w roku - święta i sylwester - i te cholerne fajerwerki :angryy: żeby to tylko w noc sylwestrową, to jakoś by się dało wytrzymać, ale u nas już wczoraj dzieciaki strzelały, z każdym dniem jest coraz gorzej :shake:
-
jestem jego fanką :loveu: