Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. jaki on ładny! a na pierwszym zdjęciu tak bardzo się stara, żeby biegać jak beaglowy kolega, aż na pyszczku widać to staranie :D
  2. imponujący piękny pies z niego :loveu: jak mi się przypomni, jaka bida z niego na początku była....... aż trudno uwierzyć, że tak się zmienił
  3. szczeniaki może szybko znajdą dom? trzymam kciuki my mamy aktualnie 2 mioty bezpańskich szczeniaków :roll:
  4. nikt nie chce naszych psów :( Orion taki piękny i kochany, ani jednego telefonu nie było
  5. i tu ten sam - post 393 [url]http://www.dogomania.pl/threads/195402-Pom%C3%B3%C5%BCcie-uwolni%C4%87-Filutka-z-%C5%82a%C5%84cucha-pilnie-potrzebny-dt-i-deklaracje-lub-bdt...?p=15924837&viewfull=1#post15924837[/url]
  6. cudny piesek, a szeleczki i smyczka jak dla VIPa :)
  7. [quote name='DoPi'] ale Grochowi sie zdarzy przed klatką nasikać. A ja jak mam mu wytłumaczyć, że musi jeszcze przelecieć 25 m dalej??:razz:[/QUOTE] Póki jest jeszcze tej wielkości, że można brać go na ręce, to przed wyjściem z klatki ponoś go do góry i stawiaj dopiero tam, gdzie może sikać. wiecie, ja nauczyłam naszego Gacka, że nie sika na ścianę bloku, na samochody itd. tylko i wyłącznie na trawkę albo drzewka Na początku jak chciał podnosić nogę w miejscach, które uważałam za nieodpowiednie - po prostu ciągnęłam go dalej i mówiłam "nie, tu nie". Załapał bardzo szybko. I naprawdę nie sika tam, gdzie nie powinien.
  8. Birka wygląda wspaniale, boczki się zaokrągliły, jest śliczna! :loveu: a jaka rozrabiara, szczęście, że Państwo jej wszystko wybaczają, bo szkodnik z niej - najnowszy pomysł: rozbieranie roślinek z zimowych ubranek :diabloti:
  9. tak właśnie pomyślałam, dlatego już się nie umawiałam na siłę
  10. na pewno warto już zbierać pieniądze, bo sami finansowo nie wydolimy, mamy sporo psów w hotelach
  11. nie dzwoniłam jeszcze do Pani, żeby się umówić, wczoraj wróciłam tak późno z pracy, że nie zadzwoniłam dziś jestem chora i wolałam się nigdzie nie wybierać
  12. przed świętami ludzie będą bardziej jeździć, może akurat ktoś go zabierze
  13. ....powinnaś zakończyć: "a potem pojechaliśmy grzecznie z odwiedzinami do Misi, Oriona i Mundka" ;)
  14. a ja lubię Lordzika :)
  15. sama przyjemność wchodzić na ten wątek! od razu się humor poprawia Misia jest urocza :loveu:
  16. Aga napisz w skrócie, bo jak ktoś nie wie o co chodzi, to jeszcze pomyśli, że Misia coś nawywijała
  17. trochę odetchnęłam, że nie zajmujesz się tym wszystkim sama adopcje bywają nieudane, ale są też bardzo udane - różnie bywa
  18. [quote name='agiojoj']............no dobra,z tym herbatnikiem troche mnie poniosło:evil_lol:[/QUOTE] wcale nie poniosło ;) bardzo fajna opowieść i odpowiednia dla Misi
  19. widzę, że Misia zbyt towarzyska nie była a w sprawie dziewczynki masz zwalić na Krzyśka
  20. [quote name='BeaBono'] jestem ciekawa, czy ktoś dzwonił?[/QUOTE] do mnie dzwonił jakiś chłopak, przekierowałam do Grażyny
  21. jestem w szoku z jednej strony chwała Ci za ratowanie zwierząt, ale z drugiej - jak to ogarnąć w pojedynkę? czy nie myślałaś, żeby szukać domów dla tych zwierzaków? wyadoptować chociaż kilka? ja rozumiem, że Niko akurat jest mało adopcyjny i potrzebuje specjalnej opieki, którą Ty mu dajesz, ale inne zdrowe zwierzaki.... może warto by poszukać im domów? może byśmy spróbowali?
  22. o jakie słodziaki :loveu: biedulki malutkie, to niech ich wina, że przyszły na świat, skoro są - niech się znajdą dla nich najlepsze domki Aneta, ale je wycałowałaś, co? :)
×
×
  • Create New...