Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. [quote name='jkp'] Jutro bede miała fotki poprosze Gosie o wstawienie na stronę fundacji i pomoc w szukaniu DS. [/QUOTE] czyli może zostać u tych ludzi na DT? byłoby dobrze ogłoszenia zrobimy, może będzie miał szczęście i racja to co Gosia pisze - mam nadzieję, że nie jest czarny :question:
  2. trzymam kciuki, żeby szybko znalazł się kochający domek!
  3. widać, że kochana z niej sunia :)
  4. [SIZE=3][COLOR=magenta][B]Edi - PIKUŚ zostaje w DT[/B][/COLOR][/SIZE] :multi: jego tymczasowa Pańcia Gosia nie wyobraża sobie, że pewnego dnia go zabierzemy i pojedzie nie-wiadomo-gdzie ;) dziś powiedziała mi, że jeśli się zgodzimy, to ona adoptuje Edusia oczywiście zgodziłam się - co więcej: miałam nadzieję, że tak właśnie będzie, bo Edi jest u Gosi szczęśliwy hurra!! :cunao: w czwartek podpisujemy umowę adopcyjną :)
  5. oj to super, bo już miałam dzwonić do Rytki, żeby się dowiedzieć, gdzie się podziała razem z Lodziem
  6. [quote name='jkp'] szczeniak 6 tygodni znaleziony nie ma DT nawet :( [/QUOTE] i gdzie jest ten szczeniak? może dać go do dziewczyn Gufiakowych? bo ten szczeniak, którego mają teraz idzie na dniach do domu
  7. racja, dobrze, że te ogłoszenia ktoś czyta w końcu się zgłosi ktoś normalny
  8. dziś jechaliśmy tą samą autostradą i na szczęście nie znaleźliśmy żadnego psa
  9. bardzo podoba mi sie ten psiak czy jego uszy mają taki krótki włos, czy są lekko łysawe? bo nie mogę dojrzeć na zdjęciach :hmmmm:
  10. brawo Gosia, mnóstwo roboty wykonałaś oby były dobre efekty!
  11. cieszę się, że rozumiesz jaki jest problem z bezdomnością zwierząt, niestety każdy kolejny urodzony szczeniak to problem - albo będzie się błąkał bezdomny i się rozmnażał dwa razy w roku, i co roku będzie przybywało dużo kolejnych bezdomnych zwierząt, które będą się rozmnażały......i tak bez końca :( - albo trzeba mu znaleźć dom - jak jest miot 7 szczeniąt, to tych domów potrzeba 7 jak się trafią 3 mioty po 7 szczeniąt - to domów potrzeba 21 :roll: skąd je brać? dlatego choć to straszne, jestem za usypianiem szczeniaków zaraz po urodzeniu, oraz za sterylizacjami aborcyjnymi, o sterylizacjach i kastracjach profilaktycznych nawet nie wspominam, bo to jest dla mnie jeden z najważniejszych punktów ale - jeżeli szczenię jest już starsze, to niestety, trzeba mu szukać domu ani - nawet jeśli nie masz auta i nie masz zbyt wiele czasu, to i tak możemy coś Ci znaleźć do roboty, różne są możliwości pomocy :)
  12. cudowne śliczne panienki, a fotki rewelacja! na jakiś konkurs się nadają :)
  13. Lady jest prześliczna :loveu: a tak pięknie się bawią z Bireczką, że aż się wzruszam cieszę się, że obie panienki trafiły do tej Rodziny, jakbym mogła to jeszcze więcej psiaków bym im dała :D
  14. witaj Lordzie w nowym roku, oby szczęśliwym dla Ciebie!
  15. Lodziu już rok minął a Ty się do nas nie odzywasz :placz:
  16. :D sama przyjemność oglądać taki filmik! podziwiam Birkę, że tak delikatnie umie się bawić z tym maleństwem wyglądają jak Flip i Flap :D a Birka jest coraz piękniejsza, zadbana, ma piękne futro, cudo :loveu:
  17. prześliczna, cudownie, że tak szybko znalazła dom
  18. a dzisiaj rano na parkingu przy cmentarzu przy Wypalenisku mój TZ spotkał (chyba) sukę - czarna kudłata, średniej wielkości, postawione uszy, jak szybciej chodziła to podnosiła prawą tylną łapę i skakała na trzech, a z pod brzucha zwisał jakby guz, wyraźnie szukała żarcia za pół godziny pojechaliśmy z karmą naszych psów i aparatem, ale już jej nie było potem pojechaliśmy raz jeszcze, ale nie było jej no a my musieliśmy już wracać do Poznania wiem, że nie macie gdzie umieszczać następnych psów, ale może jeszcze gdzieś Wam się nawinie, może chociaż ją podkarmić by się dało, może potrzebuje pomocy medycznej a tak w ogóle współczuję Wam, u Was jest jeszcze gorzej niż u nas :(
  19. mam nadzieję, że ktoś się nim zainteresuje
  20. dzwonił pan, który nawet nie zapytał jaki Orion ma charakter, jaki jest w stosunku do ludzi, zwierząt itp. chciał tylko wiedzieć, kiedy może po niego jechać na moje wspomnienie o umowie adopcyjnej powiedział "nic z tego, już raz wziąłem psa ze schroniska w Szamotułach, podpisałem umowę, to potem ciągle przyjeżdżała jakaś babka i się czepiała, bo ciągle jej się warunki nie podobały" :roll:
  21. ludzie boją się czarnych psów, taki zabobon :roll:
  22. kochana psinko niech Ci nowy rok przyniesie dom
  23. [quote name='agiojoj'] Cały czas jakby szukał czegokolwiek do zaczepki.No trudno,tak on już ma.Na zewnątrz to ten "zły policjant" a w domciu zwykła kochana przytulanka;)[/QUOTE] identyko mój Gacek :roll:
×
×
  • Create New...