[quote name='Gosiara'] ( w tamtym roku dostała ziołową tabletke i spała sobie do rana bez stresu...[/QUOTE]
a jaką tabletkę? bo u nas do tej pory nic nie pomagało
[quote name='mitheithel'] Nie wiem co zrobiłabym bez dziewczyn i nie wiem jak im się odwdzięczę, bo wiem jaka to odpowiedzialność i obowiązek. Tym bardziej w okresie świątecznym:roll:[/QUOTE]
to prawda, dziewczyny są wspaniałe :loveu: