Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. szybko się uwinęłaś Luka :)
  2. [quote name='Gosiara'] ( w tamtym roku dostała ziołową tabletke i spała sobie do rana bez stresu...[/QUOTE] a jaką tabletkę? bo u nas do tej pory nic nie pomagało
  3. nie ma czasu jechać do Oriona, ciągle jest coś do roboty na miejscu :(
  4. temu draniowi który jej to zrobił życzę wszystkiego najgorszego :angryy: niech go piekło pochłonie biedna mała sunia
  5. ja pierdzielę brak słów ale miała szczęście niesamowite ta piękna psina
  6. stonka ale Ty szybka jesteś :evil_lol: Lodziu jest pewnie jeszcze na Śląsku, ale niech wraca wreszcie bo się za nim stęskniłam
  7. Lordzie do góry! Aneta, masz za duże banerki, jak mod zauważy to wytnie
  8. Lodzio gdzie jesteś??
  9. [quote name='mitheithel'] Nie wiem co zrobiłabym bez dziewczyn i nie wiem jak im się odwdzięczę, bo wiem jaka to odpowiedzialność i obowiązek. Tym bardziej w okresie świątecznym:roll:[/QUOTE] to prawda, dziewczyny są wspaniałe :loveu:
  10. dziewczyny: Bajka, Majka, Gapa, Strzałka chłopaczki: Tytus, Kajko, Balko ok?
  11. Gosia, czy można tego małego odebrać już rano? tzn od której?
  12. Krzysiek pojedzie, tylko że my w czwartek też wyjeżdżamy i musiałby się wyrobić do południa
  13. nie mają coś szczęścia te nasze psiaki, nikt nie dzwoni po nie :(
  14. wszystkie przepiękne :loveu: większość z nich wygląda jak szczeniaki rotweilera
  15. ale to dobrze o nim świadczy, że nie siusia w domu, nawet jak długo musi wytrzymać
  16. MalgosMalgos jesteś dobrą wróżką biedny dzielny Promyczek wygrał wielki los na loterii
  17. oj Ty to masz szczęście do tych kotów, zawsze Ci się jakiś wprowadzi na sublokatora ;)
  18. czyli rano nie był, ale wytrzymał do wieczora?
  19. w tej chwili ogłoszenia potrzebne bo sprawę budy i ogrodzenia Krzysiek jutro załatwi, odrobaczanie też, a na szczepienia dopiero tydzień później można
  20. udało mi się zamieścić Miszkę w moim profilu :multi: coraz lepsza w tym jestem ;)
  21. o to Cię zaraz stonko zahaczę do znajomych! - jeśli się łaskawie zgodzisz :)
  22. ten filmik jest na fb? jak mogę go zamiescić w moim profilu? fajny jest :)
×
×
  • Create New...