Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. dostałam jeszcze zdjęcia na pocztę, ale wstawię je dopiero po powrocie do domu, bo jestem na wyjeździe, internet mam tylko przez komórkę i słabo działa
  2. [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/3080/p1050586s.jpg[/IMG] [IMG]http://img816.imageshack.us/img816/7434/p1050592.jpg[/IMG] [IMG]http://img801.imageshack.us/img801/6485/p1050593.jpg[/IMG] [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/1184/p1050597.jpg[/IMG] [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/1438/p1050598ccc.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/3148/p1050583x.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/8163/p1050577r.jpg[/IMG] [IMG]http://img709.imageshack.us/img709/7148/p1050578i.jpg[/IMG] [IMG]http://img602.imageshack.us/img602/4111/p1050579.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/7438/p1050582j.jpg[/IMG]
  4. Agi wszystkiego najlepszego dla Ciebie, zwierzaków i Rodziny oby się jakoś poukładało! serce masz wielkie, kochana z Ciebie dziewczyna - niech MOC będzie z Tobą :loveu:
  5. widziałam widziałam Miszkę! :multi: jest śliczny słodki przytulny najkochańszy! pies marzenie :loveu: tylko go kochać! poznaliśmy Anię - tak jak myślałam - Ania jest super! :lol: mamy fotki, ale nie wiem, kiedy wstawimy, bo tu mamy internet tylko przez telefon i działa tak sobie
  6. DT Ediego nie ma internetu, zadzwonię i zapytam co słychać
  7. bardzo się cieszę, fantastycznie :)
  8. podrzucę Orionka przypominając, że jest na utrzymaniu Fundacji Animalia, a zwierzaków oprócz Oriego mamy sporo [B][COLOR=olive] może ktoś się dorzuci jeszcze do jego hoteliku?[/COLOR] [COLOR=darkorchid] prosimy w wsparcie![/COLOR][/B]
  9. bardzo ładna z niej psinka i wygląda na kochaną
  10. super, może wreszcie dojedziemy :)
  11. podrzucę Mundka, może ktoś się jeszcze dorzuci do jego hoteliku, bo warto, żeby tam był
  12. Misia już jest miesiąc w hoteliku domu nie ma, ale przynajmniej nie musi marznąć w te mrozy
  13. mam nadzieję, że Labi już wypoczęła i odprężyła się
  14. Filutku co słychać? jesteś grzeczny?
  15. Aniu będziesz w piątek 31.12. koło południa w domu? można zajrzeć na chwilę?
  16. już im się poszczęściło, że są w ciepłym, suchym miejscu i będą miały co jeść dobrze, że ktoś się nimi zainteresował i chociaż taką biedną budkę zrobił dobrze, że Panie szukały pomocy dla suni
  17. w ostatnim czasie: - 7 molosowatych - 7 od suni przywiązanej w lesie - 7 namierzonych przez Krzyśka - 1 od tej suni dzisiaj razem 22 szczeniaki! w krótkim czasie 22 szczeniaki trafiły do Animalii, dla 22 szczeniaków trzeba znaleźć 22 domy! odrobaczyć, zaszczepić szok :(
  18. dobrze, że mamusia i maluchy mają cieplejszą budkę, bo strasznie zimno :roll:
  19. śliczny psiak
  20. zajrzycie na wątek naszej podopiecznej Birki i zobaczcie kto jest oprócz niej na zdjęciach! :D [url]http://www.dogomania.pl/threads/192198-Birka-z-autostrady-w-cudownym-DOMU-!!?p=16008071#post16008071[/url]
  21. buuu ryczeć mi się chce ze szczęścia dzięki takim Ludziom jak Wy nasza praca przynosi owoce, bo co byśmy zrobili z tymi wszystkimi biedami bez Domów? Co byśmy zrobili bez Was....... dziękujemy! życzymy Birusi zdrowia a mała Lady jest zachwycająca :loveu:
  22. kupka nieszczęścia :( przeżyje?
  23. dostałam pw później przeczytam
×
×
  • Create New...