dostałam jeszcze zdjęcia na pocztę, ale wstawię je dopiero po powrocie do domu, bo jestem na wyjeździe, internet mam tylko przez komórkę i słabo działa
Agi wszystkiego najlepszego dla Ciebie, zwierzaków i Rodziny
oby się jakoś poukładało!
serce masz wielkie, kochana z Ciebie dziewczyna - niech MOC będzie z Tobą :loveu:
widziałam widziałam Miszkę! :multi:
jest śliczny słodki przytulny najkochańszy!
pies marzenie :loveu:
tylko go kochać!
poznaliśmy Anię - tak jak myślałam - Ania jest super! :lol:
mamy fotki, ale nie wiem, kiedy wstawimy, bo tu mamy internet tylko przez telefon i działa tak sobie
podrzucę Orionka przypominając, że jest na utrzymaniu Fundacji Animalia, a zwierzaków oprócz Oriego mamy sporo
[B][COLOR=olive]
może ktoś się dorzuci jeszcze do jego hoteliku?[/COLOR]
[COLOR=darkorchid]
prosimy w wsparcie![/COLOR][/B]
już im się poszczęściło, że są w ciepłym, suchym miejscu i będą miały co jeść
dobrze, że ktoś się nimi zainteresował i chociaż taką biedną budkę zrobił
dobrze, że Panie szukały pomocy dla suni
w ostatnim czasie:
- 7 molosowatych
- 7 od suni przywiązanej w lesie
- 7 namierzonych przez Krzyśka
- 1 od tej suni dzisiaj
razem 22 szczeniaki! w krótkim czasie 22 szczeniaki trafiły do Animalii, dla 22 szczeniaków trzeba znaleźć 22 domy! odrobaczyć, zaszczepić
szok :(
zajrzycie na wątek naszej podopiecznej Birki i zobaczcie kto jest oprócz niej na zdjęciach! :D
[url]http://www.dogomania.pl/threads/192198-Birka-z-autostrady-w-cudownym-DOMU-!!?p=16008071#post16008071[/url]
buuu ryczeć mi się chce ze szczęścia
dzięki takim Ludziom jak Wy nasza praca przynosi owoce, bo co byśmy zrobili z tymi wszystkimi biedami bez Domów? Co byśmy zrobili bez Was.......
dziękujemy!
życzymy Birusi zdrowia
a mała Lady jest zachwycająca :loveu: