Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. [quote name='.blueberry.']No dokładnie tak robi skubaniec mały :D Wracam Ci ja dzisiaj do domu patrzę i oczom nie wierzę. Filuś stoi na ławie i wyjada z miseczki krakersiki. Co drugi zrzucał na ziemię a tam czekała Miśka żeby się pożywić. Pancia piesków nie karmi i muszą biedne sobie radzić same :D Jak Flip i Flap wyglądali :D[/QUOTE] :megagrin::megagrin: jakie mądre pieski!
  2. piękne maluszki, nie ich wina, że przyszły na świat ale co my z nimi zrobimy? gdzie je zabrać? nie wiem :(
  3. [quote name='agiojoj']..choć z uwagi na wiek powinna być raczej stateczną damą ;)[/QUOTE] też tak myślę, ona wygląda na spokojną psinę, myślę, że jakby poszła do domu i się poczuła kochana i bezpieczna, to byłaby wspaniałą i niekłopotliwą towarzyszką życia
  4. niusy od Mundzia: Mundi cieszy się bardzo, kiedy opiekun do niego przychodzi - nie lubi wprawdzie jeszcze głaskania, ale okazuje radość - bardzo lubi wychodzić na spacerki - chyba się czuje pewniej, bo jak słyszy, że Orion wychodzi na spacer to szczeka na niego - taki odważny chłopak się robi! :)
  5. nowinki od Oriona: - przestał rzucać miskami - szkolenie odbywa się zgodnie z programem - Orionek reaguje na nie raz lepiej, raz gorzej ;) - poza tym Ori ma się dobrze
  6. nowe wieści od Misi: - już zaszczepiona - ma około 6-7 lat - kiedy do niej wchodzą wykazuje zainteresowanie, ale nie macha jeszcze ogonem - natomiast daje się dotknąć, zapiąć smycz - chętnie wychodzi na spacer, ale nie jest aktywna - już mniej boi się innych psów - jest cały czas grzeczna i spokojna Michał, który się Misią opiekuje mówi, że ona jeszcze nie jest sobą, jeszcze się aklimatyzuje
  7. cześć Buba jak łapka? jak myślisz - warto zabrać Niko teraz do weta, czy jeszcze poczekamy na efekty działania maści?
  8. Edi jest szczęśliwy jak chyba nigdy w życiu :loveu: DT nie może się nachwalić, jaki to wspaniały piesek i rozpuszcza go niemożliwie powiedziałam Gosi, że jak go tak rozpuści, to nie będzie się nadawał do adopcji i będzie musiał u niej zostać :D
  9. z mojego książkowego bazarku uzbierało się 70 zł, które przelałam dziś na konto fundacji :multi:
  10. Rodi długo czekał na prawdziwy dom, ale warto było :)
  11. zastanawiam się, czy nie jechać do Chodakowa na święta, ale chyba zawału dostanę, jak zobaczę te wszystkie bezpańskie psy biegające po ulicach :roll:
  12. ale się Filutkowi trafił fajny dom a jego nowe życie zaczęło się dzięki Anecie, która zabrała go ze schroniska
  13. [quote name='mitheithel'] Ale poza tym jest takim raczej smutaskiem...:roll:[/QUOTE] to się zmieni, sikanie też wróci do normy on widocznie potrzebuje trochę czasu
  14. pokaż się sunieczko, może komuś w oko wpadniesz
  15. nadałaś już kotce jakies imię?
  16. nikogo nie obchodzi, tacy ludzie są na tym świecie :(
  17. to fajnie, że akurat starczyło :)
  18. cudowna laleczka :loveu:
  19. no szkoda, że ten drugi musiał zostać, ale niestety - ciągle musimy dokonywać jakiś wyborów
  20. rzeczywiście robi postępy :) on taki raczej nieduży kurdupel?
  21. cudownie bardzo się cieszę, że Filutek jest u Ciebie :multi:
  22. może się urwał z jakiegoś łańcucha :(
  23. śliczny piesek trzymam kciuki!
  24. a jak spacer? udało się jakoś? powinien się szybko przyzwyczaić, nasz znajda Gacek też na początku wierzgał jak koń po przypięciu do smyczy, ale szybko się przyzwyczaił
×
×
  • Create New...