-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
brak słów na ludzką głupotę :crazyeye: - To już ostatni piesek. W ciągu dwóch tygodni poszło sześć. Rodzice kupują je dla dziewczynek, a jeden nabywca zażyczył sobie wisiorek na szyję dla psa z wygrawerowanym napisem "Od Chrzestnego. Na pamiątkę I Komunii Św." - mówi Magda z podwarszawskich Babic, która wystawia pieski na Allegro. http://www.emetro.pl/emetro/1,85651,9631011.html same przekleństwa cisną mi się na usta, jak to czytam
-
jeszcze nie wiemy chyba ile jest dziewczynek, a ile chłopaków? jak będzie wiadomo, to zobaczymy, które imiona dostaną
-
[quote name='What May NN']super! mi się najbardziej podobają te: Kira, Volt, Amper, Kel(win), Wat, Tesla, Fara, Eksa, Deka, Cent, Mila, Mika, Nano, Piko(a) reszte średnio się woła ;-) wypróbowałam :-)[/QUOTE] fajne a wujek Krzysiek życzy sobie, żeby jeden był Newton
-
o matko Boogie :crazyeye: Ty chyba byłeś pilnym uczniem w szkole!! superanckie imiona, podobają mi się
-
[quote name='ania z poznania'] Czy Wy u nich codziennie jesteście?[/QUOTE] Codziennie. Chcesz się załapać na wizytę? ;)
-
[quote name='ania z poznania'] Wszystkie szczeniaki są piękne, ale te jakoś wybitnie...... [/QUOTE] .......i na pewno będą wybitnie mądre, bo się urodziły dokładnie przed wejściem do Instytutu Fizyki Uniwersytetu Adama Mickiewicza :evil_lol:
-
Luca - ranna, śliczna sunia ma wreszcie własny dom!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Leonova'] Początkowo objawiało się to ściąganiem różnych przedmiotów z mebli i obgryzaniem framugi. [/QUOTE] oj jakie szczęście, że nie masz o to żalu fajnie, że ją wychowujesz i uczysz zostawania w domu - Luka będzie dobrze wychowaną, śliczną panienką śliczna to już jest, wyobrażam sobie, jakie ładne ma to futerko :) -
tylko jedno?? :mad::mad:
-
fajnie :) dzięki Asia za fotki! Lord wygląda na zadowolonego z życia
-
Luca - ranna, śliczna sunia ma wreszcie własny dom!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
jest niesamowicie piękna :loveu: i widać, że czuje się świetnie u Leonovej dzięki Dorota, że dałaś jej DT -
[quote name='Boogie']To będzie Ciapka, albo Ciapek (Ciamajda) ;)[/QUOTE] .......im bardziej zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka nie było :D
-
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='eloonia']Szczerze mówiąc "nie widac" po Mishy, że tak poszła wagowo [/QUOTE] nie zauważasz tego, bo ją widzisz codziennie :) ja widzę, że się boczki wypełniają -
pewnie, że tyle szczeniaków to tragedia jeśli chodzi o szukanie domów i wszystko co się z tym wiąże - to też ruina finansowa, bo szczepienia itd. będą kosztować dużo ale już są te szczeniaki, tak więc zapewnimy im opiekę i zrobimy wszystko co trzeba, żeby były zadbane no i prawdę mówiąc nie potrafię się nie uśmiechnąć, jak widzę te grube morsy a już ta fotka grubej dupki gramolącej się do budy to mnie zmiękcza totalnie :) ps. dostałam właśnie informację, że pewna ciocia z dogo kupiła małym worek karmy Dziękujemy! :loveu: [quote name='Boogie']Niższa od ON'ki i mniejsza, myślę że waży około 15-20kg.[/QUOTE] też mi się tak wydaje - mniejsza od onki
-
[quote name='ilonka0604'] musze sie pochwali ze pan Weterynarz powiedział iz żadko kiedy widzi tak piekne futerko u pieska ;)))) [/QUOTE] chwal się, chwal :) piękne futerko świadczy o tym, że sunia jest dobrze odkarmiona i zadbana :) gratulacje!
-
Misiu - młody, niewidomy -wrócił do Poznania. Wreszcie w swoim DOMU!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
jakie piękne fotki szczęśliwego psa! :loveu: -
Filutek - malutki psiak po wypadku w DS u .bluberry. :-)
Ajula replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
dzięki wielkie za bazarek dla krasnali :) -
Szczenięta po once, Abba i Astra - w DT- znalazły domu stałe
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
fajnie :) Hubi jak nie masz czasu wstawiać zdjęć to możesz przysłać do mnie i wstawię [email][email protected][/email] -
[quote name='ania z poznania']A jest bazarek imionkowy?[/QUOTE] nie ma może ktoś zrobi?
-
śliczny Spanielek w przytulisku - za TM [`]
Ajula replied to Ajula's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
GoniaP też łapała spanielkę w Luboniu, sunia była tak wystraszona, że dopiero po zastrzyku usypiającym zdołali ją złapać, biedna psina wystraszona, brudna błąkała się po osiedlu, a ludzie ją przeganiali :roll: pojechała do Pani Wandy do Przyborówka, bo nie mieli jej gdzie umieścić -
nie ma szczęścia biedny Puszczyk
-
chyba młodziutka, bo ma białe ząbki dzieciaki są grube i śpią rozwalone i zadowolone z życia, bo mamusia ma dużo pokarmu, pierwszego dnia jak ją złapaliśmy chyba miała za mało mleka, bo szczeniaki piszczały ciągle, a teraz tylko jedzą i śpią - ewentualnie czynią pierwsze próby zwiedzania okolicy budy :p
-
chyba młodziutka, pyszczek ma młody i białe ząbki
-
Moria coraz śmielej wychodzi z budy, a nawet zaczyna jeść z ręki :) ale tylko od wujka Krzysia ;) [IMG]http://http://img219.imageshack.us/img219/4356/moria026.jpg[/IMG][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/4356/moria026.jpg[/IMG] [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/8072/moria029.jpg[/IMG] [IMG]http://http://img855.imageshack.us/img855/808/moria031.jpg[/IMG][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/808/moria031.jpg[/IMG]
-
zaglądam do Lodzia i przesyłam pozdrowienia :)