-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
Misiu - młody, niewidomy -wrócił do Poznania. Wreszcie w swoim DOMU!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
a moja Hexi ostatnio się wytarzała w zdechłym szczurze :flaming: kąpałam ją w rękawiczkach :p -
dzieciaki na razie siedzą w budzie zasłaniane przez matkę, ku naszemu ubolewaniu nie możemy im zrobić fotek, bo nie ma jak ale czasami któreś wylezie z budy dziś się udało zrobić fotki czarnulce z białymi łapkami :) nazwaliśmy ją Dori [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/2945/szczeniaki001.jpg[/IMG] [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/7017/szczeniaki003.jpg[/IMG] są jeszcze fotki białej suni, ale ma je Boogi, w wolnej chwili wstawi następne zdjęcia będziemy robić, jak się akurat jakiś kolejny szczeniak wytoczy z budy..........
-
witamy witamy :) cieszymy się, że ktoś oprócz nas interesuje się losem znajdek :) Moria teraz dostaje karmę Husse, ale myślę, że każda inna dla szczeniaków też będzie ok Husse jest dobra, smakuje słonicy i dobrze jej służy - widać to po tym, że ma wystarczająco mleka aż dla 10 dzieciaków i Husse ma dobrą cenę ale jeśli chcesz podarować maluchom karmę, to nie chcę nic narzucać - możesz wybrać sama taką jaką chcesz :)
-
ja wiem, że to nudne tak ciągle powtarzać, ale trudno, powiem: Muzzy Twoje fotki są FANTASTYCZNE !! A Dropek to prawdziwy przystojniak :loveu:
-
Podopieczni Fundacji "Głosem Zwierząt" - pomóżcie nam pomagać!
Ajula replied to dronka's topic in Już w nowym domu
brak słów na to wszystko, a ta biedna sunia w tym małym "kojcu" - rozpacz :( -
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
[quote name='rytka']no tak nie napisałam wieku w ogłoszniach ale uznałam,ze jaki koń jest kazdy widzi;)[/QUOTE] jak ktoś zadzwoni to się dowie :p -
Szczenięta po once, Abba i Astra - w DT- znalazły domu stałe
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
jak się cieszę, że Dom Abby się odezwał :loveu: super, że domek z suni zadowolony! mam nadzieję, że jest delikatna dla chłopców, zwłaszcza dla malucha -
Owczarkowaty czarny Orion - tak długo już czeka na DOM
Ajula replied to Ajula's topic in Już w nowym domu
dzwonił jeden pan z zapytaniem, nawet dobrze brzmiał - powiedział, że Orion mu się bardzo podoba, ale wolałby, żeby był młodszy, bo mu niedawno umarł pies, to było dla niego ciężkie przeżycie i chciałby się następnym psiakiem dłużej cieszyć...... ma jeszcze sie zastanowić -
Misiu - młody, niewidomy -wrócił do Poznania. Wreszcie w swoim DOMU!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='wojski76'] Ostatnio na dłuższych spacerach przynajmniej raz tarza się w trawie,[/QUOTE] super :) to znaczy, że czuje się przy Tobie zupełnie swobodny i bezpieczny! -
Misza nadal w potrzebie!!!kazdy grosz na wagę złota!!!!
Ajula replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
cześć Miszaku dawno u Ciebie nie byłam przesyłam całuski w mordkę :) -
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='inga.mm'] Może moderzy zmienią się?[/QUOTE] eee tam moderatorzy.... pomyśl o tych wszystkich psach i o niektórych dogomaniakach, którzy są naprawdę super :) mimo wszystko warto tu być -
[quote name='What May NN']Leoś ciekawej urody jest !!![/QUOTE] piękny :) przez to umaszczenie ma bardzo wyraziste rysy twarzy :)
-
witamy na dogomanii :) fajnie, że zobaczymy fotki!
-
Misiu - młody, niewidomy -wrócił do Poznania. Wreszcie w swoim DOMU!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='wojski76'] czy jest szansa dowiedzieć się czy jądra Horaca przed zabiegiem były w mosznie (przepraszam co wrażliwszych forumowiczów, ale tak brzmiało pytanie wetki Kasi:) i czy sam zabieg przebiegł bez problemów np. nic tam w środku nie zostało (jest może jakaś dokumentacja?)? [/QUOTE] ja też bym chciała to wiedzieć, bo jeśli chociaż jedno jajko zostało w brzuchu, to koniecznie trzeba by je usunąć -
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga'] mam nadzieje, że przyjdzie dzień w którym zmienisz zdanie.[/QUOTE] ja też mam taką nadzieję, bo chociaż na dogomanii różnie bywa, to jednak dzieje się tu dużo dobrego - a Ty Inga przyczyniałaś się do tego dobrego -
Mishka - skatowany, poraniony szczeniak - już we własnym domu.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
zapraszam na bazarek militarny między innymi dla Mishki :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/207934-Bazarek-militarny-dla-po%C5%82ama%C5%84c%C3%B3w-FdZ-Animalia-do-23.05.godz.22.00[/url] -
trudno nam ustalić, kiedy one mogły się urodzić tak jak Boogi pisze: sunia zniknęła 2 maja, a potem kilka dni nikt jej nie widział, natomiast potem raz ją widzieli, raz nie, nie wiadomo, czy z brzuchem czy bez po wielkości szczeniaków też trudno się połapać ja osobiście przychylam się do daty narodzin 3-4 maja, bo wtedy mimo poszukiwań, przepytywania ludzi itd ani jedna osoba jej nie widziała Pani Romo dziękuję za chęć podarowania maluchom karmy :) nam się zdaje, że już za jakiś tydzień trzeba będzie je zacząć podkarmiać, bo z tej biednej suni to skóra i kości zostaną, jak ją 10 szczeniaków wyciągnie.....
-
Luca - ranna, śliczna sunia ma wreszcie własny dom!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Luka jutro ma zabieg sterylizacji i usunięcia śrutu z łapki -
2 ogromne szczeniorki - już w domkach stałych ;)
Ajula replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
znam jeden taki przypadek - mieli w fundacji Nero w Sochaczewie - ktoś zostawił psa z budą przy drodze :roll: dziewczyny podejrzewały, że to z pobliskiej budowy, która się była właśnie zakończyła.... -
Carbon, wydobyty ze studzienki -pojechał do DOMU! Dziękujemy!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Supergoga ma rację - wspaniałe allegro :Rose: i tekst super, i piękne graficznie masz talent Skarpetko :) -
[quote name='xxxx52']przepraszam ,nie wiedzailam ,ze was obraze:oops:;)[/QUOTE] na pewno nikt się nie obraził :) 10 szczeniaków to nadmiar szczęścia :roll: można powiedzieć, że mamy klęskę urodzaju jakby ktoś się mógł dorzucić do karmy, odrobaczenia, szczepień, to będziemy wdzięczni :modla: [quote name='What May NN'] ps. Moria to bardzo dzielna mama!![/QUOTE] jest niesamowita, jak zobaczyłam jej kryjówkę, to mi naprawdę szczęka opadła...... znosiła do niej jedzenie, bo miała tam mnóstwo papierków po batonach, kanapkach itp.
-
pod takimi iglakami miała norę [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/4408/moria004.jpg[/IMG] złapana [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/8684/moria008.jpg[/IMG] [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/8742/moria009.jpg[/IMG]
-
nie wiem, nie było czasu i możliwości oglądać ile chłopaków, ile dziewczynek, trzeba było szybko pakować szczeniaki do skrzynki, bo sunia była trzymana przez dwóch chłopów, a wyrywała się jak szalona, baliśmy się, że wyrwie się, ucieknie, albo pogryzie kogoś - ona chyba nie jest agresywna, wyrywała się do szczeniaków i bardzo się bała, ale mi się wydaje, że ona jest dobrą psiną jak podnosiliśmy gałęzie tych płożących iglaków, to tylko cofała się głębiej, nie rzucała się do ataku jutro porobimy zdjęcia, dziś mam tylko takie kiepskie na których nie za wiele widać Nazwiemy ją Moria - Moria z Moraska
-
Szczenięta po once, Abba i Astra - w DT- znalazły domu stałe
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
piękna dziewczyna i jaka duża :crazyeye: ciekawe co u Abby