Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. a moja Hexi ostatnio się wytarzała w zdechłym szczurze :flaming: kąpałam ją w rękawiczkach :p
  2. dzieciaki na razie siedzą w budzie zasłaniane przez matkę, ku naszemu ubolewaniu nie możemy im zrobić fotek, bo nie ma jak ale czasami któreś wylezie z budy dziś się udało zrobić fotki czarnulce z białymi łapkami :) nazwaliśmy ją Dori [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/2945/szczeniaki001.jpg[/IMG] [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/7017/szczeniaki003.jpg[/IMG] są jeszcze fotki białej suni, ale ma je Boogi, w wolnej chwili wstawi następne zdjęcia będziemy robić, jak się akurat jakiś kolejny szczeniak wytoczy z budy..........
  3. witamy witamy :) cieszymy się, że ktoś oprócz nas interesuje się losem znajdek :) Moria teraz dostaje karmę Husse, ale myślę, że każda inna dla szczeniaków też będzie ok Husse jest dobra, smakuje słonicy i dobrze jej służy - widać to po tym, że ma wystarczająco mleka aż dla 10 dzieciaków i Husse ma dobrą cenę ale jeśli chcesz podarować maluchom karmę, to nie chcę nic narzucać - możesz wybrać sama taką jaką chcesz :)
  4. ja wiem, że to nudne tak ciągle powtarzać, ale trudno, powiem: Muzzy Twoje fotki są FANTASTYCZNE !! A Dropek to prawdziwy przystojniak :loveu:
  5. brak słów na to wszystko, a ta biedna sunia w tym małym "kojcu" - rozpacz :(
  6. [quote name='rytka']no tak nie napisałam wieku w ogłoszniach ale uznałam,ze jaki koń jest kazdy widzi;)[/QUOTE] jak ktoś zadzwoni to się dowie :p
  7. jak się cieszę, że Dom Abby się odezwał :loveu: super, że domek z suni zadowolony! mam nadzieję, że jest delikatna dla chłopców, zwłaszcza dla malucha
  8. dzwonił jeden pan z zapytaniem, nawet dobrze brzmiał - powiedział, że Orion mu się bardzo podoba, ale wolałby, żeby był młodszy, bo mu niedawno umarł pies, to było dla niego ciężkie przeżycie i chciałby się następnym psiakiem dłużej cieszyć...... ma jeszcze sie zastanowić
  9. [quote name='wojski76'] Ostatnio na dłuższych spacerach przynajmniej raz tarza się w trawie,[/QUOTE] super :) to znaczy, że czuje się przy Tobie zupełnie swobodny i bezpieczny!
  10. cześć Miszaku dawno u Ciebie nie byłam przesyłam całuski w mordkę :)
  11. [quote name='inga.mm'] Może moderzy zmienią się?[/QUOTE] eee tam moderatorzy.... pomyśl o tych wszystkich psach i o niektórych dogomaniakach, którzy są naprawdę super :) mimo wszystko warto tu być
  12. [quote name='What May NN']Leoś ciekawej urody jest !!![/QUOTE] piękny :) przez to umaszczenie ma bardzo wyraziste rysy twarzy :)
  13. witamy na dogomanii :) fajnie, że zobaczymy fotki!
  14. [quote name='wojski76'] czy jest szansa dowiedzieć się czy jądra Horaca przed zabiegiem były w mosznie (przepraszam co wrażliwszych forumowiczów, ale tak brzmiało pytanie wetki Kasi:) i czy sam zabieg przebiegł bez problemów np. nic tam w środku nie zostało (jest może jakaś dokumentacja?)? [/QUOTE] ja też bym chciała to wiedzieć, bo jeśli chociaż jedno jajko zostało w brzuchu, to koniecznie trzeba by je usunąć
  15. [quote name='supergoga'] mam nadzieje, że przyjdzie dzień w którym zmienisz zdanie.[/QUOTE] ja też mam taką nadzieję, bo chociaż na dogomanii różnie bywa, to jednak dzieje się tu dużo dobrego - a Ty Inga przyczyniałaś się do tego dobrego
  16. zapraszam na bazarek militarny między innymi dla Mishki :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/207934-Bazarek-militarny-dla-po%C5%82ama%C5%84c%C3%B3w-FdZ-Animalia-do-23.05.godz.22.00[/url]
  17. trudno nam ustalić, kiedy one mogły się urodzić tak jak Boogi pisze: sunia zniknęła 2 maja, a potem kilka dni nikt jej nie widział, natomiast potem raz ją widzieli, raz nie, nie wiadomo, czy z brzuchem czy bez po wielkości szczeniaków też trudno się połapać ja osobiście przychylam się do daty narodzin 3-4 maja, bo wtedy mimo poszukiwań, przepytywania ludzi itd ani jedna osoba jej nie widziała Pani Romo dziękuję za chęć podarowania maluchom karmy :) nam się zdaje, że już za jakiś tydzień trzeba będzie je zacząć podkarmiać, bo z tej biednej suni to skóra i kości zostaną, jak ją 10 szczeniaków wyciągnie.....
  18. Luka jutro ma zabieg sterylizacji i usunięcia śrutu z łapki
  19. znam jeden taki przypadek - mieli w fundacji Nero w Sochaczewie - ktoś zostawił psa z budą przy drodze :roll: dziewczyny podejrzewały, że to z pobliskiej budowy, która się była właśnie zakończyła....
  20. Supergoga ma rację - wspaniałe allegro :Rose: i tekst super, i piękne graficznie masz talent Skarpetko :)
  21. [quote name='xxxx52']przepraszam ,nie wiedzailam ,ze was obraze:oops:;)[/QUOTE] na pewno nikt się nie obraził :) 10 szczeniaków to nadmiar szczęścia :roll: można powiedzieć, że mamy klęskę urodzaju jakby ktoś się mógł dorzucić do karmy, odrobaczenia, szczepień, to będziemy wdzięczni :modla: [quote name='What May NN'] ps. Moria to bardzo dzielna mama!![/QUOTE] jest niesamowita, jak zobaczyłam jej kryjówkę, to mi naprawdę szczęka opadła...... znosiła do niej jedzenie, bo miała tam mnóstwo papierków po batonach, kanapkach itp.
  22. [quote name='snuszkak']ma jedzonko, ciepłe i spokojne miejsce myślę, że jest bardziej szczęśliwa, a że ludzi unika to jej się nie dziwię tak żyła dłuugi czas[/QUOTE] też tak myślę, ma to co jej potrzebne jednak warto ją dalej ogłaszać, bo może będzie miała szczęście i ktoś to samo da jej w domu
  23. pod takimi iglakami miała norę [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/4408/moria004.jpg[/IMG] złapana [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/8684/moria008.jpg[/IMG] [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/8742/moria009.jpg[/IMG]
  24. nie wiem, nie było czasu i możliwości oglądać ile chłopaków, ile dziewczynek, trzeba było szybko pakować szczeniaki do skrzynki, bo sunia była trzymana przez dwóch chłopów, a wyrywała się jak szalona, baliśmy się, że wyrwie się, ucieknie, albo pogryzie kogoś - ona chyba nie jest agresywna, wyrywała się do szczeniaków i bardzo się bała, ale mi się wydaje, że ona jest dobrą psiną jak podnosiliśmy gałęzie tych płożących iglaków, to tylko cofała się głębiej, nie rzucała się do ataku jutro porobimy zdjęcia, dziś mam tylko takie kiepskie na których nie za wiele widać Nazwiemy ją Moria - Moria z Moraska
  25. piękna dziewczyna i jaka duża :crazyeye: ciekawe co u Abby
×
×
  • Create New...