-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
[quote name='sarenka_87']Właśnie zleciłam przelew na 47 zł mam nadzieję że szybko dojdzie. Niestety nie mogę już więcej wysłać :([/QUOTE] pięknie dziękujemy :loveu: każda złotówka się przydaje, fundacja finansuje, leczy i sterylizuje kilkadziesiąt psów i kotów, naprawdę jesteśmy wdzięczni za każdą wpłatę!
-
[quote name='rytka'] Za tydzien dwa bede lapać kotke mysle,ze wezme fakture na fundacjie Julita co Ty na to może tak byc?[/QUOTE] właśnie tak, weź fakturę przelewową i przyślij do mnie, to Gosia zrobi przelew z konta fundacji [quote name='sarenka_87']Skoro tak to jeśli możesz podaj mi nr konta do tej fundacji. I czy mam coś dopisać w tytule przelewu??[/QUOTE] podaję konto Fundacji: [B]Konto bankowe:[/B] Fundacja dla Zwierząt Animalia Nordea Bank Polska S.A. Oddział POB Poznań I 53 1440 1286 0000 0000 0453 3704 i zrób proszę dopisek, że to na sterylizację wiejskiej kotki dziękujemy! :Rose:
-
Misza nadal w potrzebie!!!kazdy grosz na wagę złota!!!!
Ajula replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania+Milva i Ulver'] A tak się zastanawiam za każdym razem jak uszale czyscimy- rozmawialiśmy tu na temat jego tatuażu w uchu? faktem jest iż jest on praktycznie nieczytelny, ale ciekawa sprawa...[/QUOTE] ja nie pamiętam, żebym coś o tatuażu czytała :hmmmm: rasowy to Misza raczej nie jest, ale zdaje mi się, że niektóre schroniska tatuowały psy....? -
Piątka błękitnookich kociaków - wszystkie kociaki mają już dom
Ajula replied to kmk's topic in Kotki już w nowych domach
super, gratulacje :) wszystkiego dobrego maluchy w nowych domkach! -
Jamnik Dyzio - kolejna ofiara ludzkiej podłości pojechał do domu
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
ktoś się pozbył biedaka -
biedaczek Archi wygląda już o wiele lepiej! :)
-
Owczarek wielkości osła.MA DOM!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ajula replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
serce pęka na widok tego smutnego psa :( -
smutne i piękne te wiersze i jakie prawdziwe
-
5 miesięczna znajda z chorymi oczkami znalazła najwspanialszy dom.
Ajula replied to agaga21's topic in Już w nowym domu
chyba ją trochę zmęczyła ta kostka, bo wygląda jakby przysypiała :D -
Młody mały Rudolf ma domek na zawsze, zostaje we wspaniałym DT!!
Ajula replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asia_Rawicz']Widziałam na fb, że 03.09 jest piknik organizowany przez Fundację. Jeśli nic niespodziewanego nie wypadnie to postaram się wpaść z Rudolfem jeśli możemy oczywiście. Jak ktoś jeszcze ze mną pojedzie to może zabierzemy jeszcze Psotkę i Maxa:)[/QUOTE] zabierz swoją fantastyczną Mamę :) -
Sari, 2 letnia wychudzona sunia ma wreszcie własny dom.
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
przypominamy sunię -
Skrajnie zaniedbany pies skazany na tułaczkę! LORD W NOWYM DOMU! :)
Ajula replied to Karilka's topic in Już w nowym domu
Weronika zaglądasz tu jeszcze? co u Lordzia? -
Zuza pit bull red nose musi pilnie znaleźć dom. POMÓŻCIE!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
ale ma uszy uciachane :roll: -
Czekoladowy Toffioddany z hotelu do schronu - znalazł własny dom
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
jakie szczęście, że ma kochający domek i jakie szczęście, że go Klaudia wypatrzyłaś - nie musimy się już martwić o Toffika :) ps. kolorki ma przecudne :loveu: -
Uzbierałam trochę tymczasów-proszę o pomoc w znalezieniu domków
Ajula replied to kaja69's topic in Już w nowym domu
aż się poryczałam na widok Krecika w wózeczku dzielny wspaniały piesek -
Zagłodzony mix doga - Diuk pojechał do swego domu
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
ooooooo! nawet jak nic z tego nie wyjdzie, to i tak jestem w szoku, że ktoś się zainteresował tak szybko -
naprawdę piękna z niej sunia a szczeniak jak to szczeniak - słodziak :loveu:
-
Luca - ranna, śliczna sunia ma wreszcie własny dom!
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
cudownie, że nowa rodzina Luki jest wyrozumiała, że nie zraża się kłopotami wychowawczymi wielkie szczęścia ma ta malutka -
[quote name='rytka'] sama ma jedno mlode tzn.jedno jej zostawili.[/QUOTE] a resztę pewnie zabili.......
-
Zagłodzony mix doga - Diuk pojechał do swego domu
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
fajnie Ola :) dobrze to wyszło -
Zagłodzony mix doga - Diuk pojechał do swego domu
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
jaki koszmar :( taki biedny pies, brak słów jak jest zdrowy, to Paweł go odkarmi, ale jak znaleźć dom takiemu starszemu wielkiemu psu -
zagłodzony, odwodniony, przemarznięty jamniś Drops...
Ajula replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
trafiłam tu przez banerek jestem pod wielkim wrażeniem opieki, jaką dostał biedny Dropsik u Joli - szybka akcja zabrania go ze schroniska uratowała mu życie ukłony dla wszystkich zaangażowanych :Rose: piesek miał wielkie szczęście -
Mamusia i 4 maluchy w DS, DZIĘKUJEMY !!!!
Ajula replied to 2411magdalenka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/6641/bira026.jpg[/IMG] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/4880/bira016.jpg[/IMG] -
Mamusia i 4 maluchy w DS, DZIĘKUJEMY !!!!
Ajula replied to 2411magdalenka's topic in Już w nowym domu
widziałam Lady w sobotę, jest teraz na wakacjach u Birki Lady wygląda cudownie - zadbana, wybiegana, śliczna :loveu: i okropnie jazgotliwa! Lady i Birka [IMG]http://http://img153.imageshack.us/img153/5485/bira031.jpg[/IMG][IMG]http://http://img153.imageshack.us/img153/5485/bira031.jpg[/IMG][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/5485/bira031.jpg[/IMG] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/9916/bira010.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/515/bira009.jpg[/IMG] po szaleństwach w ogrodzie zachciało się malutkiej spać [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/5492/bira001.jpg[/IMG]