Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. [quote name='sarenka_87']Właśnie zleciłam przelew na 47 zł mam nadzieję że szybko dojdzie. Niestety nie mogę już więcej wysłać :([/QUOTE] pięknie dziękujemy :loveu: każda złotówka się przydaje, fundacja finansuje, leczy i sterylizuje kilkadziesiąt psów i kotów, naprawdę jesteśmy wdzięczni za każdą wpłatę!
  2. [quote name='rytka'] Za tydzien dwa bede lapać kotke mysle,ze wezme fakture na fundacjie Julita co Ty na to może tak byc?[/QUOTE] właśnie tak, weź fakturę przelewową i przyślij do mnie, to Gosia zrobi przelew z konta fundacji [quote name='sarenka_87']Skoro tak to jeśli możesz podaj mi nr konta do tej fundacji. I czy mam coś dopisać w tytule przelewu??[/QUOTE] podaję konto Fundacji: [B]Konto bankowe:[/B] Fundacja dla Zwierząt Animalia Nordea Bank Polska S.A. Oddział POB Poznań I 53 1440 1286 0000 0000 0453 3704 i zrób proszę dopisek, że to na sterylizację wiejskiej kotki dziękujemy! :Rose:
  3. [quote name='Ania+Milva i Ulver'] A tak się zastanawiam za każdym razem jak uszale czyscimy- rozmawialiśmy tu na temat jego tatuażu w uchu? faktem jest iż jest on praktycznie nieczytelny, ale ciekawa sprawa...[/QUOTE] ja nie pamiętam, żebym coś o tatuażu czytała :hmmmm: rasowy to Misza raczej nie jest, ale zdaje mi się, że niektóre schroniska tatuowały psy....?
  4. super, gratulacje :) wszystkiego dobrego maluchy w nowych domkach!
  5. biedaczek Archi wygląda już o wiele lepiej! :)
  6. serce pęka na widok tego smutnego psa :(
  7. smutne i piękne te wiersze i jakie prawdziwe
  8. chyba ją trochę zmęczyła ta kostka, bo wygląda jakby przysypiała :D
  9. [quote name='Asia_Rawicz']Widziałam na fb, że 03.09 jest piknik organizowany przez Fundację. Jeśli nic niespodziewanego nie wypadnie to postaram się wpaść z Rudolfem jeśli możemy oczywiście. Jak ktoś jeszcze ze mną pojedzie to może zabierzemy jeszcze Psotkę i Maxa:)[/QUOTE] zabierz swoją fantastyczną Mamę :)
  10. Weronika zaglądasz tu jeszcze? co u Lordzia?
  11. jakie szczęście, że ma kochający domek i jakie szczęście, że go Klaudia wypatrzyłaś - nie musimy się już martwić o Toffika :) ps. kolorki ma przecudne :loveu:
  12. aż się poryczałam na widok Krecika w wózeczku dzielny wspaniały piesek
  13. ooooooo! nawet jak nic z tego nie wyjdzie, to i tak jestem w szoku, że ktoś się zainteresował tak szybko
  14. naprawdę piękna z niej sunia a szczeniak jak to szczeniak - słodziak :loveu:
  15. cudownie, że nowa rodzina Luki jest wyrozumiała, że nie zraża się kłopotami wychowawczymi wielkie szczęścia ma ta malutka
  16. [quote name='rytka'] sama ma jedno mlode tzn.jedno jej zostawili.[/QUOTE] a resztę pewnie zabili.......
  17. fajnie Ola :) dobrze to wyszło
  18. jaki koszmar :( taki biedny pies, brak słów jak jest zdrowy, to Paweł go odkarmi, ale jak znaleźć dom takiemu starszemu wielkiemu psu
  19. bezsilność jest dobijająca :( nie ma gdzie go umieścić, a on koniecznie potrzebuje domowej opieki :(
  20. trafiłam tu przez banerek jestem pod wielkim wrażeniem opieki, jaką dostał biedny Dropsik u Joli - szybka akcja zabrania go ze schroniska uratowała mu życie ukłony dla wszystkich zaangażowanych :Rose: piesek miał wielkie szczęście
  21. [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/6641/bira026.jpg[/IMG] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/4880/bira016.jpg[/IMG]
  22. widziałam Lady w sobotę, jest teraz na wakacjach u Birki Lady wygląda cudownie - zadbana, wybiegana, śliczna :loveu: i okropnie jazgotliwa! Lady i Birka [IMG]http://http://img153.imageshack.us/img153/5485/bira031.jpg[/IMG][IMG]http://http://img153.imageshack.us/img153/5485/bira031.jpg[/IMG][IMG]http://img153.imageshack.us/img153/5485/bira031.jpg[/IMG] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/9916/bira010.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/515/bira009.jpg[/IMG] po szaleństwach w ogrodzie zachciało się malutkiej spać [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/5492/bira001.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...