Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. Ooo! aż nie wiem co powiedzieć :lol: Dyzio ma niezwykłe szczęście, a dziewczyny mają złote serca.......... :loveu:
  2. bardzo mi się Leoś podoba, piękny pies z niego
  3. oby przyniosły Tytusikowi szczęście
  4. cieszę się, że ktoś się zainteresował ślicznotką, oby ten domek wypalił :thumbs:
  5. jak miło wejść na wątek Puszczyka i przeczytać takie wieści :multi:
  6. [quote name='netheter'] Z wyglądu wilczakowato - saarlosowata, [/QUOTE] jak tak oglądam zdjęcia, to mi się też wydaje, że bardzo podobna do saarlosa
  7. Robi do maratonu jeszcze trochę czasu, wykurujesz się i dasz radę :thumbs: Lady jest cudowna, śliczna panienka fajnie, że razem biegacie, przynajmniej pozbywa sie nadwyżek energii!
  8. [quote name='rytka'] takze ciotki podjąłem decyzje- ja a nie rytka(bo was w błąd wprowadzila,ze ona) ;zostaje tutaj [/QUOTE] gratulacje Lodziu! tylko nie zapominaj, że masz na dogo wielbicielki, i pokaż się od czasu do czasu :)
  9. [quote name='supergoga'] [B]pokazałaś że NIGDY NIE MOŻNA TRACIĆ NADZIEI[/B]. To dla nas wielka sprawa, wielka nauka - i przypływ optymizmu w tym naprawdę trudnym dla naszej Fundacji roku. DZIĘKUJEMY.[/QUOTE] mogę się tylko podpisać pod tymi mądrymi słowami
  10. te fotki to chyba Ludwika dzieło? :) śliczne czarnuszki
  11. z kotkiem [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/8654/juzniemamsilynazabawe.jpg[/IMG] spanko :) [IMG]http://img818.imageshack.us/img818/739/dajciemispac.jpg[/IMG]
  12. dostałam fotki Luzaka - już tydzień temu, ale nie miałam możliwości wstawić podróż do domu [IMG]http://img812.imageshack.us/img812/6863/podroz.jpg[/IMG] zapoznanie z rezydentem [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/8136/pierwszespotkaniezmorus.jpg[/IMG]
  13. Łukasz i Krzysiek to superteam nasze kochane chłopaki :loveu: a Moria coraz ładniej wygląda
  14. [quote name='What May NN'] to będzie chyba adopcja roku!! ;-)[/QUOTE] zgadzam się!! Margo - ukłony dla Was :loveu:
  15. strasznie to smutne :(
  16. [quote name='supergoga'] Trzeba też uważać nieco przy jego kontaktach z dziećmi, nie szanuje małych ludzi i traktuje trochę jak kolegów do tarmoszenia-[/QUOTE] no patrzcie - a przecież wychowywał się z nadpobudliwym 4 letnim chłopaczkiem, widocznie mógł tarmosić sie z dzieckiem i rodzice chłopca nie zabraniali mu tego, swoją drogą żal mi tego chłopaczka, on był bardzo przywiązany do Tytusa, byli nierozłączni, spali razem - a potem pies nagle zniknął z jego życia :(
  17. bardzo by pasowała :D przypomina mi małą Hexi :D
  18. zakochałam się w tej małej :loveu: a jak siedzi w tym pudełeczku - to już w ogóle słodko wygląda :loveu:
  19. ale szybko znalazły domki te cudaki :-o
  20. [quote name='Boogie']No 10kg to one nie przekroczą na pewno, takie idealne do torebki będą ;)[/QUOTE] może dzięki temu szybciej znajdą domy :)
  21. mam też fotki Luzaka, jutro wstawie
  22. kochani wybaczcie, że się nie odzywam, nie pomagam, nie wchodzę na dogo - muszę się skupić na pracy, bo mam sezon, jak się zrobi luźniej, to znowu do was wrócę ale bez pracy nie ma kasy - a kasa potrzebna zmieniam tytuł, być może faktycznie Morii warto założyć nowy wątek?
  23. piękna psinka i widać, że miłości jej nie brakuje :loveu:
  24. dziś w nocy wyjeżdżam, wrócę 29.06. mam nadzieję, że wszystko się uda i reszta malców też znajdzie się w swoich domach
  25. wizyta dla Luzaka wypadła bardzo dobrze :) można go zawozić Pani obiecała, że będzie pisała i pokazywała zdjęcia, powiedziałam jej, że dostanie linka do wątku właśnie zadzwoniła Pani i powiedziała, że JUTRO oni przyjadą do Poznania po Luzaka, bo już się nie mogą doczekać!
×
×
  • Create New...