Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/207/dsc8020i.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/217/dsc8002w.jpg/[/IMG][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/734/dsc8002w.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/6162/dsc8003w.jpg[/IMG]
  2. cholera, ale masz kłopot :(
  3. najważniejsze, że apetyt dobry, przynajmniej wiesz, że czuje się dobrze
  4. matko, ale z Archiem to jakaś ściema :crazyeye: z takiego brzydala zrobiłyście takiego Pięknego Kota!! Dajcie go na metamorfozy
  5. Ty jesteś rozsądna osoba, skoro uznałaś, że możesz ją wypuścić, to znaczy - ok.
  6. Krzysiek mówi, że Sandy nie umie kompletnie nic Ola a Ty to jesteś złoty człowiek :Rose:
  7. śliczny psiak, Krzysiek mówi, że bardzo fajny i kochany - taki typowy labek
  8. [quote name='supergoga'] I jest też osoba która chciała poznać Ayu - chyba pierwszy raz, ale to tak bez zobowiązań. [/QUOTE] może akurat coś z tego będzie :) a jak nie, to DT czeka, tylko dobrze było, jakby panienka nie była niechętna kotom, bo w DT jest kotka
  9. ...........o rany :( u Michała w domu nie sikał chyba to z nerwów
  10. Fira może sobie w takim razie podać łapę z moją Hexi, ma ten sam problem i jutro do weta
  11. biedulka ma opiekę najlepszą pod słońcem dziewczyny to doświadczone psie pielęgniarki, lepiej nie mogła trafić
  12. trudno, ale przynajmniej trafił do Oli :D na pewno mu się spodoba
  13. najważniejsze że już zdrowsza
  14. ja tez nie wiem, nie znam się na kotach może lepiej niech ma depresję, ale jeszcze chwilę posiedzi?
  15. Lodziu pokazuj się częściej, bo dobrze robisz na poprawę humoru :loveu:
  16. [quote name='xxxx52']Ajula-dla przypomnienia watek"Suron-juz szczesliwy w nowym domku" zycze teraz udanej rozsadnej adopcji dla psiakow ps .nie nalezalo czekac od lipca zeby psa zabrac? Biedne psiaczki Poza tym nic nie rozumiem na watku pisze ,ze cyt"rozmawialismy ze sasiadami ktorzy stwierdzili ,ze pies wychodzi na spacery. co jak?nie bylo umowyadopcyjnej?wszyscy widzieli sprawdzali ,a teraz nikt nie widzial psow To nie na moja glowe.Za bardzo zawiklana historia takiemu na marginesie wulgarnemu czlowiekowi to nawet bym pchly nie dala.[B]Poza tym chcialam sprawdzic ,albo podac dane psow org.prozwierzecej zeby sprawdzono[/B] Ale skoro bylo super ,chodzil na spacery i bylo okej no to po co,a szkoda ,ze mimo przeciwnikow nie bylam uparta.To by wyszlo moze na dobre psom. mysle ,ze teraz nie trafi do schroniska skad saurona mame na taczce zamarznieta wywiezino. pozdrawiam[/QUOTE] Pani Romo, znam dobrze nie tylko wątek, ale i Saurona osobiście, wiem o całej sprawie więcej niż było pisane na wątku - bo na wątku wszystkiego nie dało się pisać ze względu na dobro sprawy. Jeśli chodzi o organizacje, które chciała Pani zawiadomić - to nie było potrzeby, dziewczyny same potrafią prosić organizacje o pomoc i właśnie to zrobiły - organizacje od dawna wiedziały o sprawie i pomogły odzyskać Saurona - a suczka Hera to taki "gratis"....... Nie może Pani zrozumieć, że chłopak cały czas czytał wątek?? Dziewczyny miały na wątku informować, że szykują się do odebrania psa?? Nowy wątek został założony po to, żeby choć na jakiś czas utrudnić odnalezienie go temu chłopakowi. I niepotrzebne jest dyskutowanie i ujawnianie wszystkiego na forum na tym właśnie nowym wątku - bo były właściciel psów będzie na 100% próbował je odzyskać (choćby żeby postawić na swoim) - i naprawdę takie dyskusje jak ta nie służą tym biednym psom..... [B] I nie będziemy pisać na wątku KTO i W JAKI SPOSÓB szukał Saurona i go odbierał - tylko po to, żeby się wytłumaczyć przed Panią Romą.............[/B]
  17. [quote name='xxxx52']teraz ujrzalam na wlasne oczy Surona o ktorego losy sie dopytywalam bezkuteczniena na watku .Bylo super i pies byl ponoc happy!Zostalam wyzwana zakrzyczana przez wszystkie wypowiadajace sie na watku dogomanianki (watek poprzedni)[B]na moje wyszlo ;mialam 100 %racji [/B],nawet mnie ten czlowiek obrazil ,zglosilam do moderatora,a wy nic ;a teraz ?brak slow.Nalezalo wczesniej tego agresywnego bez kultury czlowieka sprawdzic i nie dac psow.biedny Sauron.Co za adopcja?Ten pies ma pecha juz od szczeniaka,od kiedy zostal sierotka.[/QUOTE] jaka radość, że miała Pani 100% racji, prawda? Pani Romo, jak zwykle nie czyta Pani dokładnie wszystkich postów, więc zacytuję i proszę, żeby Pani przeczytała co napisałam wcześniej i przemyślała to: [quote name='Ajula']sprawa Saurona już się ciągnie jakiś czas na dogomanii, były zarzuty wobec dziewczyn zaangażowanych w Saurona, że nie obchodzi ich, gdzie on jest.... tak więc zanim się zacznie dyskusja na tym wątku, chcę żeby wszyscy wiedzieli: - los Saurona już od dawna budził wątpliwości, jednak nie było prosto namierzyć właściciela :roll: [U][B]dziewczyny od dłuższego czasu starały się odszukać i odzyskać psa, ale nie było to łatwe[/B] tak jak napisała WMNN - sytuacja psa jest bardzo skomplikowana, jest obawa, że to nie koniec kłopotów[/U] [U][B]dlatego bardzo proszę - jeśli ktoś ma ochotę z satysfakcją napisać "a nie mówiłam" - to niech sobie raczej daruje [/B][/U][B] nie tylko osoby prywatne były zaangażowane w poszukiwania i odbieranie psa, nie wszystko można pisać publicznie[/B] to nie właściciel kazał zabierać psy - ktoś inny, a właściciel nie wiadomo, gdzie jest, ale nie ma wątpliwości, że mu się jeszcze "przypomni", że ma psy........ [/QUOTE]
  18. faktycznie szalona Lulka :D
  19. trzeba im zapewnić opiekę natychmiast, więc muszą iść tam gdzie jest miejsce, ja nie znam hotelików tańszych, gdzie byłyby wolne miejsca to jest komercyjny hotel dalej można szukać czegoś tańszego, bo o DT to chyba nie ma co marzyć
  20. a wiadomo może jaki ma stosunek do kotów?
  21. jasne, do domu nie ma sensu jeszcze by się udomowiła ;)
  22. to już prawie rok w schronisku
×
×
  • Create New...