-
Posts
15637 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ajula
-
Staruszek Aron przeszedł za Tęczowy Most [`]
Ajula replied to Ajula's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dzisiaj Krzysiek odwiedził Aronka :) zawiózł mu nową porcję leków Aronek czuje się świetnie, po tych dodatkowych lekach, które brał latem, poczuł się znacznie lepiej i nie kaszle. Jest wesoły i chce się bawić, mimo, że tylne nóżki bardzo mu się plączą. Sierść (w tych miejscach gdzie jeszcze ma) jest w dobrym stanie. Ogólnie jak na takiego dziadeczka - jest nieźle -
2 młode sierściuchy mają super domki !!
Ajula replied to What May NN's topic in Kotki już w nowych domach
i co? koty nadal bezdomne? -
Jamnik Dyzio - kolejna ofiara ludzkiej podłości pojechał do domu
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
te trzy jamniki na kanapie - cudo!! :loveu: ale mu się trafiło jacy super są ci Ludzie, którzy go przyjęli do rodziny :) -
a jak się ma kocica dzisiaj? nie zwiała przypadkiem?
-
po Misia nigdy nie widać, co ona czuje......... najgorsze jest to, że nikt się nią nie interesuje, ma raczej marne szanse na adopcję :roll: jej niewiele potrzeba - coś zjeść, mieć się gdzie schować jej potrzebne jest ciche spokojne miejsce, idealnie by było u jakiś starszych spokojnych ludzi i to raczej nie w domu, tylko na zewnątrz niestety chyba cud by się musiał zdarzyć
-
ALARM - "powrót" z adopcji! psiaki mają domki ! :-)
Ajula replied to What May NN's topic in Już w nowym domu
sprawa Saurona już się ciągnie jakiś czas na dogomanii, były zarzuty wobec dziewczyn zaangażowanych w Saurona, że nie obchodzi ich, gdzie on jest.... tak więc zanim się zacznie dyskusja na tym wątku, chcę żeby wszyscy wiedzieli: - los Saurona już od dawna budził wątpliwości, jednak nie było prosto namierzyć właściciela :roll: [U]dziewczyny od dłuższego czasu starały się odszukać i odzyskać psa, ale nie było to łatwe tak jak napisała WMNN - sytuacja psa jest bardzo skomplikowana, jest obawa, że to nie koniec kłopotów[/U] [U]dlatego bardzo proszę - jeśli ktoś ma ochotę z satysfakcją napisać "a nie mówiłam" - to niech sobie raczej daruje [/U] nie tylko osoby prywatne były zaangażowane w poszukiwania i odbieranie psa, nie wszystko można pisać publicznie to nie właściciel kazał zabierać psy - ktoś inny, a właściciel nie wiadomo, gdzie jest, ale nie ma wątpliwości, że mu się jeszcze "przypomni", że ma psy........ Sauron i Hera na szczęście są "tylko" chude, nie wyglądają na bite i maltretowane, jest nadzieja, że z ich psychiką jest wszystko ok. Trzeba koniecznie wesprzeć finansowo Kate i BeaBono, bo chyba wiecie, ile one mają zwierząt pod opieką, nie ma mowy, żeby same dały radę finansować dodatkowo dwa psy prosimy o wsparcie! Hera i Sauron to śliczne kochane stworzenia, powinny szybko znaleźć domy, ale najpierw trzeba je doprowadzić do porządku! -
fajnie :) dziewczyny a co z tym Pikusiem wyszło?
-
śliczny słodziak :loveu: jakie ma grube łapy!! rozmawiałam z domkiem przez telefon - Pani z czułością opowiadała jaki Luzak jest kochany, wesoły, grzeczny i piękny! :) zaprzyjaźnił się z drugim pieskiem i trzymają się razem, Luzak waży już ponad 30 kg :crazyeye: wyrośnie na olbrzyma ale do Morii to chyba tylko z ubarwienia podobny - jak myślicie?
-
Mimi, mała sunia- już nie szuka domu, ZNALAZŁA :))))!!!
Ajula replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
uda się jakie to szczęście, że domek na nią czeka -
Młoda sunia - w typie husky - sterylka na cito - pomocy!!!!!!
Ajula replied to KateBono's topic in Już w nowym domu
śliczna, ale jaka chuda :( i jeszcze ta ciąża.............. -
rachunek będzie na przelew? czy płaciłaś gotówką? przyślij go do mnie, ja przekażę Gosi
-
[quote name='rytka']wiesz Julita,ze mi takie słowa jak dziekuje i prosze nie przychodza za łatwo..[/QUOTE] wcale nie muszą Ci przychodzić :evil_lol: Od czasu jak uwalniałaś z klatki Gufiego i Czarną podziwiam Cię i szanuję, że w trudnych wiejskich warunkach pomagasz zwierzakom i jeszcze wciągnęłaś w to Pikusiową Gośkę. Biorąc pod uwagę Twoją trudną sytuację z mamą i bratem uważam, że jesteś święta kobieta, bo jeszcze zajmujesz się wiejskimi bidami. No i jakoś Ci się muszę odwdzięczyć za Pikusia :D Oriona też wzięłaś na przechowanie, jak nie było gdzie go wsadzić.
-
oj Marta ale Cię ten mały złapał za serce :) a właściwie jak on ma na imię?
-
jutro przejrzę co mam, mamy trochę tego z darów, ale nie miałam czasu zobaczyć, czy jest karma kocia, jak będzie, to ok, jak nie będzie u mnie w piwnicy, to może się u Gosi coś znajdzie, a jak nie, to zamówię
-
[quote name='rytka']dopiero wrociłam do domu...mama trafiła do szpitala(znow kryzys) wiec dzis dla kotow czasu nie miałam .wchodze do garazu o 21.30 patrze a kotka siedzi w transporterku...zamknełm niech siedzi do ranca do o 8 sterylka.bedzie elegancko na czczo i obyło sie bez sedalinu...sposobem ,sposobem wszystko;)[/QUOTE] sie pytam - czy potrzebna karma dla tych darmozjadów?
-
Anetka jaka Ty zdolna jesteś :)
-
Młody mały Rudolf ma domek na zawsze, zostaje we wspaniałym DT!!
Ajula replied to snuszak's topic in Już w nowym domu
one mają dosyć mocne głowy, mam nadzieję, że nawet guz nie wyrośnie -
o rany, ale masz kłopoty :roll: może jutro się uda masz te koty czym karmić? czy podesłać Ci trochę karmy?
-
Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...
Ajula replied to majqa's topic in Foto Blogi
hej hej wpadłam Was pozdrowić :loveu: bo dawno tu nie zaglądałam -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
Ajula replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
zgłaszam do Czarnych Kwiatków użytkowniczkę [B]Polari[/B] na moim bazarku kupiła naszyjnik za 8 zł bazarek zakończył się 17.08. - do dziś nie ma wpłaty - ponad miesiąc Początkowo tłumaczyła w pw, że zapłaci na początku września, ale dziś już jest 19.09. - i nie ma ani wpłaty, ani kontaktu. Nie będę dłużej czekała, chcę rozliczyć bazarek. Widzę, że się ostatnio logowała 01.09., ale nie będę czekać w nieskończoność, aż sobie wreszcie przypomni, że ma coś do zapłacenia. Kwota 8 zł to niewiele - ale tak się nie robi. Na takich małych kwotach bazujemy, każda złotówka jest ważna. A jak ktoś obiecuje zakup, to niech się wywiąże. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212620-rozliczam-Dla-kota-i-Pa%C5%84ci-do-17.08-godz.22.00"]http://www.dogomania.pl/threads/212620-rozliczam-Dla-kota-i-Pa%C5%84ci-do-17.08-godz.22.00[/URL]. -
Jamnik Dyzio - kolejna ofiara ludzkiej podłości pojechał do domu
Ajula replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
wspaniale, trzymam kciuki za te pierwsze dni -
DYZIO w dożywotnim bezpłatnym domu tymczasowym.
Ajula replied to conceited's topic in Już w nowym domu
nieźle panienki dokazują :D -
biedna kocica ma stres, ale trudno, nie ma wyjścia
-
Mimi, mała sunia- już nie szuka domu, ZNALAZŁA :))))!!!
Ajula replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
.....i jeszcze bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/214886-%C5%9Awieczki-anio%C5%82ki-drobiazgi-dla-Animaliowych-zwierzak%C3%B3w-do-26.09-godz.22.00?p=17659665#post17659665[/url] -
Mimi, mała sunia- już nie szuka domu, ZNALAZŁA :))))!!!
Ajula replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']Gabrysia czeka na sunię. Wczoraj się poznalismy i ...mamy nową wolontariuszkę, a MImi ...chyba Panią. Tylko musimy ją jeszcze wyprowadzić troszkę na prostą. Oby już szło ku lepszemu.[/QUOTE] fajnie :loveu: