Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. dzisiaj Krzysiek odwiedził Aronka :) zawiózł mu nową porcję leków Aronek czuje się świetnie, po tych dodatkowych lekach, które brał latem, poczuł się znacznie lepiej i nie kaszle. Jest wesoły i chce się bawić, mimo, że tylne nóżki bardzo mu się plączą. Sierść (w tych miejscach gdzie jeszcze ma) jest w dobrym stanie. Ogólnie jak na takiego dziadeczka - jest nieźle
  2. i co? koty nadal bezdomne?
  3. te trzy jamniki na kanapie - cudo!! :loveu: ale mu się trafiło jacy super są ci Ludzie, którzy go przyjęli do rodziny :)
  4. a jak się ma kocica dzisiaj? nie zwiała przypadkiem?
  5. po Misia nigdy nie widać, co ona czuje......... najgorsze jest to, że nikt się nią nie interesuje, ma raczej marne szanse na adopcję :roll: jej niewiele potrzeba - coś zjeść, mieć się gdzie schować jej potrzebne jest ciche spokojne miejsce, idealnie by było u jakiś starszych spokojnych ludzi i to raczej nie w domu, tylko na zewnątrz niestety chyba cud by się musiał zdarzyć
  6. sprawa Saurona już się ciągnie jakiś czas na dogomanii, były zarzuty wobec dziewczyn zaangażowanych w Saurona, że nie obchodzi ich, gdzie on jest.... tak więc zanim się zacznie dyskusja na tym wątku, chcę żeby wszyscy wiedzieli: - los Saurona już od dawna budził wątpliwości, jednak nie było prosto namierzyć właściciela :roll: [U]dziewczyny od dłuższego czasu starały się odszukać i odzyskać psa, ale nie było to łatwe tak jak napisała WMNN - sytuacja psa jest bardzo skomplikowana, jest obawa, że to nie koniec kłopotów[/U] [U]dlatego bardzo proszę - jeśli ktoś ma ochotę z satysfakcją napisać "a nie mówiłam" - to niech sobie raczej daruje [/U] nie tylko osoby prywatne były zaangażowane w poszukiwania i odbieranie psa, nie wszystko można pisać publicznie to nie właściciel kazał zabierać psy - ktoś inny, a właściciel nie wiadomo, gdzie jest, ale nie ma wątpliwości, że mu się jeszcze "przypomni", że ma psy........ Sauron i Hera na szczęście są "tylko" chude, nie wyglądają na bite i maltretowane, jest nadzieja, że z ich psychiką jest wszystko ok. Trzeba koniecznie wesprzeć finansowo Kate i BeaBono, bo chyba wiecie, ile one mają zwierząt pod opieką, nie ma mowy, żeby same dały radę finansować dodatkowo dwa psy prosimy o wsparcie! Hera i Sauron to śliczne kochane stworzenia, powinny szybko znaleźć domy, ale najpierw trzeba je doprowadzić do porządku!
  7. fajnie :) dziewczyny a co z tym Pikusiem wyszło?
  8. śliczny słodziak :loveu: jakie ma grube łapy!! rozmawiałam z domkiem przez telefon - Pani z czułością opowiadała jaki Luzak jest kochany, wesoły, grzeczny i piękny! :) zaprzyjaźnił się z drugim pieskiem i trzymają się razem, Luzak waży już ponad 30 kg :crazyeye: wyrośnie na olbrzyma ale do Morii to chyba tylko z ubarwienia podobny - jak myślicie?
  9. uda się jakie to szczęście, że domek na nią czeka
  10. śliczna, ale jaka chuda :( i jeszcze ta ciąża..............
  11. rachunek będzie na przelew? czy płaciłaś gotówką? przyślij go do mnie, ja przekażę Gosi
  12. [quote name='rytka']wiesz Julita,ze mi takie słowa jak dziekuje i prosze nie przychodza za łatwo..[/QUOTE] wcale nie muszą Ci przychodzić :evil_lol: Od czasu jak uwalniałaś z klatki Gufiego i Czarną podziwiam Cię i szanuję, że w trudnych wiejskich warunkach pomagasz zwierzakom i jeszcze wciągnęłaś w to Pikusiową Gośkę. Biorąc pod uwagę Twoją trudną sytuację z mamą i bratem uważam, że jesteś święta kobieta, bo jeszcze zajmujesz się wiejskimi bidami. No i jakoś Ci się muszę odwdzięczyć za Pikusia :D Oriona też wzięłaś na przechowanie, jak nie było gdzie go wsadzić.
  13. oj Marta ale Cię ten mały złapał za serce :) a właściwie jak on ma na imię?
  14. jutro przejrzę co mam, mamy trochę tego z darów, ale nie miałam czasu zobaczyć, czy jest karma kocia, jak będzie, to ok, jak nie będzie u mnie w piwnicy, to może się u Gosi coś znajdzie, a jak nie, to zamówię
  15. [quote name='rytka']dopiero wrociłam do domu...mama trafiła do szpitala(znow kryzys) wiec dzis dla kotow czasu nie miałam .wchodze do garazu o 21.30 patrze a kotka siedzi w transporterku...zamknełm niech siedzi do ranca do o 8 sterylka.bedzie elegancko na czczo i obyło sie bez sedalinu...sposobem ,sposobem wszystko;)[/QUOTE] sie pytam - czy potrzebna karma dla tych darmozjadów?
  16. Anetka jaka Ty zdolna jesteś :)
  17. one mają dosyć mocne głowy, mam nadzieję, że nawet guz nie wyrośnie
  18. o rany, ale masz kłopoty :roll: może jutro się uda masz te koty czym karmić? czy podesłać Ci trochę karmy?
  19. hej hej wpadłam Was pozdrowić :loveu: bo dawno tu nie zaglądałam
  20. zgłaszam do Czarnych Kwiatków użytkowniczkę [B]Polari[/B] na moim bazarku kupiła naszyjnik za 8 zł bazarek zakończył się 17.08. - do dziś nie ma wpłaty - ponad miesiąc Początkowo tłumaczyła w pw, że zapłaci na początku września, ale dziś już jest 19.09. - i nie ma ani wpłaty, ani kontaktu. Nie będę dłużej czekała, chcę rozliczyć bazarek. Widzę, że się ostatnio logowała 01.09., ale nie będę czekać w nieskończoność, aż sobie wreszcie przypomni, że ma coś do zapłacenia. Kwota 8 zł to niewiele - ale tak się nie robi. Na takich małych kwotach bazujemy, każda złotówka jest ważna. A jak ktoś obiecuje zakup, to niech się wywiąże. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212620-rozliczam-Dla-kota-i-Pa%C5%84ci-do-17.08-godz.22.00"]http://www.dogomania.pl/threads/212620-rozliczam-Dla-kota-i-Pa%C5%84ci-do-17.08-godz.22.00[/URL].
  21. wspaniale, trzymam kciuki za te pierwsze dni
  22. nieźle panienki dokazują :D
  23. biedna kocica ma stres, ale trudno, nie ma wyjścia
  24. .....i jeszcze bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/214886-%C5%9Awieczki-anio%C5%82ki-drobiazgi-dla-Animaliowych-zwierzak%C3%B3w-do-26.09-godz.22.00?p=17659665#post17659665[/url]
  25. [quote name='supergoga']Gabrysia czeka na sunię. Wczoraj się poznalismy i ...mamy nową wolontariuszkę, a MImi ...chyba Panią. Tylko musimy ją jeszcze wyprowadzić troszkę na prostą. Oby już szło ku lepszemu.[/QUOTE] fajnie :loveu:
×
×
  • Create New...