Jump to content
Dogomania

Ajula

Members
  • Posts

    15637
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ajula

  1. [quote name='SkarpetKa']Cześć psie cioteczki! wpadłyśmy wszystkie w te koty po same uszy ;) no ale toż to sama przyjemność :)[/QUOTE] ja nie wpadłam, w koty nie dam się wciągnąć
  2. jakaś taka umięśniona się zrobiła? chyba, że to tylko swiatło tak pada
  3. ale jak dasz sedalin, to potem będzie musiała go odespać, zanim dostanie narkozę
  4. tak więc zaglądam do Dorotkowych kotków :)
  5. [quote name='SkarpetKa']Do Anetkowych tak, a do moich to już nie :bigcry: [/QUOTE] przepraszam Dorotko, zajrzę :)
  6. zaglądam do Anetkowych kotków ;)
  7. możliwe, wet mi mówił zawsze, że pies po operacji biodra musi trzymać linię, żeby nie obciążać nadmiernie tego stawu, no ale to nie takie łatwe, nasz Gacek też jest za grupy, a też miał operowany staw biodrowy nie umiem go odchudzić
  8. moja Hexi nigdy nikogo nie ugryzła, nawet nie próbowała - w misce daje sobie grzebać ALE jak znajdzie świństwo, albo (bardzo rzadko) dostanie kawałeczek kości, albo coś innego wyjątkowego, to nie odda za skarby świata - to jest ten moment, kiedy może ugryźć, ja się przyznaję, że odpuszczałam - nie doprowadzałam do konfrontacji, starałam się tylko zająć ją czymś jeszcze bardziej superanckim, albo odwrócić jej uwagę i wtedy szybko zabierałam, u nas akurat skuteczne jest dzwonienie do drzwi, bo wtedy leci jak szalona pod drzwi, żeby szczekać
  9. Marta robisz bardzo fajne zdjęcia ten mały jest przesłodki, aż Ci zazdroszczę, że możesz go brać na ręce
  10. [quote name='rytka'] wczesniej mialam plan zlapac przetrzymać na głodzie u mnie w budynku gosp.24 godz i jeszcze raz zlapac [/QUOTE] miałaby straszny stres, jakby tak długo siedziała zamknięta, to chyba lepiej od razu ją zawieźć na sterylke
  11. ta sunia też nie ma szczęścia do swojego domu
  12. śliczna! a jakie ma luksusy u Ciebie :)
  13. miałam bardzo fajne zapytanie o Oriona, rozmawiałam z Panią przez telefon, ale Państwo mają kota no i niestety - dzwoniłam do Michała, powiedział, że nie ma mowy, żeby Orion poszedł do domu z kotem :(
  14. kilka książek na leczenie malutkiej http://www.dogomania.pl/threads/214408-Ksi%C4%85%C5%BCki-dla-bardzo-chorej-malutkiej-Stasi-do-17.09-godz.22.00.?p=17608159#post17608159
  15. fantastycznie :multi: udało się maluchowi!
  16. masakra jakaś a z tych jej dzieci to są też jakieś dziewczyny? które by trzeba wysterylizować?
  17. [quote name='togaa']Moje nadwrażliwe "dziecko" mieszkajace w Dublinie ulitowało sie nad wolnożyjacą koteczką żyjacą na dachach (domy w kupie,połączone). Oczywiście o darmowej stołówce dowiedziały sie koty i dzietne kotki z całej dzielnicy i stołowników jest juz kilkanaście a dziecko zniewolone obowiazkiem codziennego latania z miseczkami... Też nie przerobi...[/QUOTE] to tam też mają taki problem z kotami? :(
  18. ale wiadomość :crazyeye: udało się malutkiej :loveu:
  19. chyba się zapłaczę :( widziałam ją, jest taka biedna, a przy tym taka słodziutka i śliczna i tak patrzy tymi swoimi wielkimi oczami, aż serce boli :(
  20. dobrze, że już się lepiej poczuł, jak matka będzie wysterylizowana, to już będzie krok do przodu a potem co z małymi? czy jest sens je łapać i wystawiać do adopcji? gdzie je trzymać w tym czasie, żeby się oswoiły?
  21. ale piękne te koty zdjęcia super
  22. fajnie się bawią :) dzięki Rytka za filmik, Pikuś wygląda kwitnąco - dom u Gosi, to najlepsze miejsce dla niego :) miał szczęście chłopak! uściski i pozdrowienia dla Gosi i jej męża
  23. Ty Rytka jesteś złoty człowiek :loveu:
×
×
  • Create New...