znacznie później z powodu awarii ruszył bazarek dla Sary - zapraszamy
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225737-wi%C4%99ksze-ciuszki-bi%C5%BCutki-i-skorupki-dla-Sary-z-martwic%C4%85-do-1-05-godz-22?p=18952871#post18952871[/url]
to mamy na koszty dwóch szczeniaczków, była oferta (przepraszam juz nie szukam czyja) pokrycia kosztów jednego
więc trzeba dalej zbierać na transport + (400-500) zł
Czy praca w lecznicy to wystarczająca rekomendacja dla dziewczyny ?