Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32056
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. Proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym i tutaj wpływów z bazarku !
  2. znacznie później z powodu awarii ruszył bazarek dla Sary - zapraszamy [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225737-wi%C4%99ksze-ciuszki-bi%C5%BCutki-i-skorupki-dla-Sary-z-martwic%C4%85-do-1-05-godz-22?p=18952871#post18952871[/url]
  3. tu to się dzieje, super akcja :)
  4. wpisy z pierwszego postu też niestety "cofnęły się" uzupełnie wieczorem nie chcę tego robic z pamięci mam chyba 200 zł, ale dokladnie potem
  5. uzupełniłam wpłaty - Fly jeszcze 50 zł czy przelewać i do Avili czy do lecznicy ?
  6. Tobi świetnie się prezentuje i lubi kotki ;)
  7. do góry czekamy na wieści i odwiedzających, już nie mówiiąc o tych co mogą dac 3 grosze
  8. zaraz dopiszę wpływy : FLY 510 zł Ladymonia610 - 5 zł (tylko muszę poszukać, który to bazarek)
  9. zamówiłam banerek - pomoże pokazać malutką jak dziś ?
  10. to mamy na koszty dwóch szczeniaczków, była oferta (przepraszam juz nie szukam czyja) pokrycia kosztów jednego więc trzeba dalej zbierać na transport + (400-500) zł Czy praca w lecznicy to wystarczająca rekomendacja dla dziewczyny ?
  11. weszlam z podpisu jhet czy piesek w końcu pojedzie do weta ? J.D. dasz radę
  12. cieszę sie z dobrych wieści, oby tak dalej :)
×
×
  • Create New...