Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32059
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. zapraszam na bazarek dla Zefirka [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239092-Troch%C4%99-tego-i-owego-dla-Zefirka-do-6-lutego-22-00[/url]
  2. moe to ten http://www.dogomania.pl/forum/threads/108503-%C5%9Amier%C4%87-zabra%C5%82a-7-kot%C3%B3w-Borys-w-swoim-domu-u-Malagos!!!
  3. dopiero dzisiaj przeczytałam wątek; rudynpm czy fanty jeszcze aktualne ? mogę zrobić bazarek :)
  4. i tu psie igraszki - dobrze im w hoteliku :)
  5. [quote name='UlaFeta']Jutro zadzwonie i sie umowie.A chcesz isc ze mna?Napisze jutro kolo 15,jak sie dodzwonie.[/QUOTE] nawet bym poszła, zeby nabrać doswiadczenia :), ale dzisiaj mogłabym dopiero po 18-tej
  6. a czyli DT na czas posterylkowy potrzebny
  7. a już się przestraszyłam, że coś nie dobrego stało się z sunia, jak mi się otworzyło na pierwszym na tej stronie poście "odwołuję ...."
  8. Dobrze, tylko czy może tam byc dłużej czy ma być ta wizyta pa może jutro ?
  9. tylko Mazowszanka ma kociokwik z dwoma szczeniakami, których jej psy nie kochają :evil_lol:, a jeszcze jedna sunia choruje ale może się wyrwie :crazyeye:
  10. To pewnie mógłby być także ktoś z Piaseczna czy Józefosławia, ale nie mogę sobie nikogo przypomnieć o już wiem golf ma zapisane Warszawa i ok. Piaseczna, ponieważ chyba rzadko bywa (skoro znalazłam) podaję link do jej wątku, bo można odczytac e-mail http://www.dogomania.pl/forum/threads/192131-pr%C4%99gowana-Morena-i-Tigerek-krzywo%C5%82apek-juz-ponad-po%C5%82-roku-czekaj%C4%85 może zapytać mailem
  11. [quote name='Ellig']Obraczus87, urodzila dzisiaj rano Oliviera!:)[/QUOTE] Gratulacje i zdrówka dla obojga
  12. [quote name='Ryjonek']Hasło na środę: Ludziu zadzwoń wreszcie po Swojego Bordera:) Borderowi samemu trudno zadzwonic do Ciebie, gdyż te nowoczesne telefony mają takie małe przyciski...[/QUOTE] hasło super i pobudza wyobraźnię
  13. [quote name='mestudio']Rozmawiałam z panią weterynarz. Dziś w ciągu - dnia zrobiono suni USG i okazało się, że długa część jelita jest strasznie zapchana, teoria była taka, że albo coś połknęła, albo są to złogi kałowe nagromadzone przez działanie bakterii beztlenowych. Zdecydowali się, że rozkroją małą i wyczyszczą jej jelito. Przed narkozą dali Miłce ostatnią szansę i wyprowadzili ją na spacer i udało się - Miłka w końcu wyrzuciła z siebie te wszystkie trujące złogi kałowe. Teraz ją zbadali ponownie i wszystko wygląda ok. Będą sprawdzali teraz czy zechce jeść, czy nie wymiotuje i dalej podawany będzie antybiotyk. Wcześniej nie chciałam pisać o planowanym zabiegu bo po co mam Was straszyć.[/QUOTE] no faktycznie i tak zdążyłam jęknąć zanim przeczytałam do końca - świetnie,ze udało się bez cięć i tak pewnie jest wymeczona i słabiutka
  14. [quote name='malagos']Nazwałam ją Tosia. http://www.dogomania.pl/forum/threads/239017-Zamarzała-w-śniegu-bezdomna-mała-dropiata-Tosia?p=20319645#post20319645 już lecę oglądać
  15. ma szczęście malutka, czekamy na wątek
  16. [quote name='mestudio']Wieści złe bo suni nie wypuszczą z kliniki. Znowu wymiotowała i doszła do tego biegunka. Dostaje kolejny antybiotyk i najszybciej jutro mamy się kontaktować. Na spacerkach Miłka zachowuje się normalnie, niby czuje się lepiej, ale jest tak samo.[/QUOTE] co za paskudztwo nie chce jej opuscić :(
  17. ja tez tam byłam, ale nie mam doświadczenia, ktoś kiedyś wysyłał instrukcję
  18. biedulka śliczna i maluszki chyba 5
  19. witam u Harrego i zaraz zajrze na bazarek :)
  20. a Sańka jak tam ? oby juz więcej żadne psisko nie wymiotowało
  21. [quote name='Nikus']a pewnie,że trzymamy:) Brutus-Rufus....dasz radę tylko chłopie daj sobie pomóc:)[/QUOTE] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  22. super głowy, a raczej serca
  23. jak dobrze, ze mimo śnieżycy pojechaliście,
  24. to czekamy na wieści
×
×
  • Create New...