[quote name='mestudio']Rozmawiałam z panią weterynarz.
Dziś w ciągu - dnia zrobiono suni USG i okazało się, że długa część jelita jest strasznie zapchana, teoria była taka, że albo coś połknęła, albo są to złogi kałowe nagromadzone przez działanie bakterii beztlenowych. Zdecydowali się, że rozkroją małą i wyczyszczą jej jelito. Przed narkozą dali Miłce ostatnią szansę i wyprowadzili ją na spacer i udało się - Miłka w końcu wyrzuciła z siebie te wszystkie trujące złogi kałowe. Teraz ją zbadali ponownie i wszystko wygląda ok. Będą sprawdzali teraz czy zechce jeść, czy nie wymiotuje i dalej podawany będzie antybiotyk.
Wcześniej nie chciałam pisać o planowanym zabiegu bo po co mam Was straszyć.[/QUOTE]
no faktycznie i tak zdążyłam jęknąć zanim przeczytałam do końca - świetnie,ze udało się bez cięć i tak pewnie jest wymeczona i słabiutka