Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32066
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. koteczki śliczne :) a zdjęcie z chomikowej działalności otwiera się , otwiera powoli, czekam na zwierza, czekam ... i nic z tego - nie ma
  2. odzywam się, żebyście nie myślały, ze tylko 2 tu jesteście :)
  3. Byłam, zrobiłam co trzeba. Klucz przekazałam rozi :)
  4. zrobię to jutro :) Jutro jeszcze badania typu gastroskopia, ciśnienie opanowane, cukier jeszcze nie. Ona koniecznie chce w środę wyjść.
  5. 19.11 stan konta 400,65 zł wpłaty: pomoc Skarpety im. Talcott 200 zł wielkie dzięki bazarek z jaszczurką 131 zł seramarias 20 zł 26.11 stan konta 751,65 zł
  6. Pomoc dla Roxi już na koncie. Serdecznie dziękujemy asiunib za inicjatywę , wszystkim pilnującym zawartości skarpety za to, ze są i wspierają staruszki.
  7. Dziś już sunie wygłaskane. Bardzo domagają się uwagi i głaskania one same liżą i liżą w "podzięce". Posprzątane i zmienione 2 poszewki . Mokrego nie dałam zgodnie z zaleceniem TheMagdy.
  8. Dzięki uxmal za relację. Czy to stres czy/i przeziębienie widać, że jest lepiej. Jest weselsza, zjadła przy Tobie i chciała być głaskana :) Policzyłaś koo - Magda o to pyta. :)
  9. i ja zajrzałam, żeby się dowiedzieć
  10. a to jednak kaszle :(
  11. u Poker na bazarku są duże bluzy polarowe
  12. jeden dziczek patrzy w oczy :) a co zrobiłaś z tą dzieciarnią
  13. ja jutro zaniosę włącznik czasowy, w tej chwili lampka się pali nie wiem jakiej mocy, jutro damy jej odpocząć
  14. trafiłam tu, wszystko przeczytałam no i trzymam kciuki za Filcaka i całą kompanię
  15. no tak nie pomyślałam, że czworonożni współmieszkańcy natychmiast reagują
  16. Magda już w szpitalu i już myśli jak najszybciej wyjść :)
  17. a jeszcze nie napisałam - pierwsze odwiedziny piesków w piątek koło południa
  18. Już wszystko wiemy, jak by zaszło coś czego nie umiemy przewidzieć zadzwonimy, ale przecież nic nie powinno się stać. Dobrze, że piszesz gdzie ewentualnie ich szukać, ale myślę, że i tak wszystkie oprócz najmniejszej (zapomniałam jak się nazywa) przywitają nas szczekaniem z progu swojego pokoju. Już dla nich zrobiłaś wszystko co mogłaś i myśl o sobie, na spokojnie leczenie przyniesie lepszy skutek. Gdybyś sama czegoś w tym szpitalu potrzebowała to też zadzwoń. Do zobaczenia .
  19. biedula, obudziła Ciebie więc to jakoś poważniej ?
  20. świetne zdjęcia Gacka aż miło patrzeć : ludka napisała wczoraj na innym watku "Zadzwoniła do mnie pani w wieku 68 lat z Zamościa poszukująca łagodnego, miziastego kota ok. 5 lat, najchętniej rudego lub burasa w wyraźne pręgi, ale może da się namówić na inne umaszczenie. Pani mieszka z mężem, w mieszkaniu, dom niewychodzący. Jeśli ktoś jest zainteresowany kontaktem, podam na PW telefon tej pani." może się przyda PS. to na wątku Tyśki
  21. oj ile tych psiaczków, czarnulki urocze ale z domami ciężko
×
×
  • Create New...