Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32064
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. zdrówka i sił dla Ciebie i psiaków
  2. kosztowny psiaczek, co zrobić aby nie było tak co chwilę
  3. tak kiepsko mi dzisiaj działa internet, że przelew zrobię jutro i jutro odnotuję wpłaty; przepraszam za zwłokę
  4. to czekamy na wyznaczenie terminu hospitalizacji
  5. Dzięki, że zajrzałaś. Czytałam jak mocno los Cie doświadcza w tym roku. Współczuję i pozdrawiam. Argo jednak na małym plusie :)
  6. Krochmalna to jednak nie linia metra - Rozi czy podtrzymujesz ? Psom też nie można zafundować ludzkiej karuzeli, wydaje mi się, ze 2 osoby wystarczą (+ trzecia awaryjnie). Nie zawracajmy głowy dziewczynom, które pracują w pełnym wymiarze. Termin pobytu w szpitalu też może coś jeszcze zweryfikować. Spotkajmy się więc jak będzie znany i ustalmy co, kiedy i jak. Themagda niech też powie/napisze szczerze co będzie dla suń optymalne, wizyty obcych 1 raz czy 2 razy dziennie
  7. też tak mi się wydaje; rozumiem, ze nie trzeba z nimi wychodzić, a jeśli Themagda nie zajrzy tu do wieczora chyba trzeba przejść na mail
  8. I ja mogę pomóc z wyjątkiem najbliższego weekendu, kiedy wyjeżdżam; przypuszczalnie mam najbliżej ale też zabrać do siebie ich nie mogę
  9. fajna sunieczka i lgnie do człowieka, bez zadawnionych obaw
  10. Frezja ma się dobrze !!! Pani ma w swojej części dużo przestrzeni i wyjście do ogródka - więc nie jest źle :)
  11. i rozpoczął się październik :) 24.09 stan konta 446,92 zł wpłaty: elficzkowa 20 zł shoto 20 zł Aldrumka 20 zł 4.10 stan konta 506,92 zł
  12. wspaniałe wpisy i im dalej tym gorzej
  13. oj nie pochwaliłam perełeczki a jest za co !! :) w ogóle Bębenek tu pisze, że aż miło czytać i serce wielkie i pióro lekkie a Ty Tysiu masz ciężkie życie z tą alergią , aż nie do wiary że tak Cie męczy i tylko podziwiać co przy tym robisz na czworonogów i stały kontakt z tymi w Twojej miejscowości - tylko podziwiać
  14. Bardzo dziękuję za wieści. Czyli z Frezją nie jest źle tylko pan źle patrzy... Wielka szkoda, bo Pani na prawdę wydawała się idealna dla suni. Mam nadzieję, że stan Frezji się nie pogorszy po tych podróżach i pozna "dawne" kąty.
  15. Jasne, ze jest w Legionowie ale kiyoshi pisze, że Pani "dała nam dokładny obraz Frezji w nowym miejscu" i tego jestem ciekawa bo Frezja nie wychodzi mi z głowy choć poznałyśmy się na jakieś 2 godziny
  16. w bazie ngo są podane aż trzy numery do Stowarzyszenia Help Animals, na które dokonywane są wpłaty ale czy aktualne ? i kto tu się poczuje upoważniony do zadzwonienia 604 974 423, 604 431 861, 504 252 274
  17. to napiszcie coś proszę o Frezji, jak się teraz zachowuje: wyciszyła się na noc a potem nerwy ? a Pani - nie pomyślała o tym, zeby choć koszty transportu w jedną stronę pokryć /?
  18. widziałyśmy jak biega/chodzi na początku , ale skoro sunia wyciszyła się na noc to co ją ponownie pobudziło wnuk może nie jest dzieckiem, ale może spróbować dać jej tydzień tylko z Panią
×
×
  • Create New...