spokojnie, nie ma jeszcze fantów od Bębenek i nie jestem pewna czy przed Świętami warto ruszać bo ludzie zajęci czym innym
ja na pewno coś dołożę, konto nie lewe tylko własne, opakowania ja faktycznie mam zgromadzone i żadnych kosztów za to nie pobieram, ale potrzebny jest czas