Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32066
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. niestety, dużo za dużo
  2. 12.11 stan konta 390,65 zł wydatek: badanie histopatologiczne 190 zł wpłaty: Darowizna dla Roxi od Domku StałegoKarmelka/Uszatka z miejskich kojców. Pana Kuby i jego żony 50 zł bakusiowa 150 zł 19.11 stan konta 400,65 zł
  3. oj bieda z psiaczkami, miejmy nadzieje, ze leki pomogą
  4. a przy okazji mari Ciebie proszę o to samo tylko dotyczące Argo i o wpisanie jego finansów na wątek ; przepraszam, że tutaj
  5. dobrze, że się przydało: to ze sprzedaży niebieskiego ubranka; bardzo proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym tu :
  6. muszę odszukać taki regulator, który będzie włączał lampkę np. o 16:00 i wyłączał o 22:00; gdzieś dobrze schowałam po poprzedniej wizycie u Themagdy :) lampkę te mogę przynieść
  7. ok. byłyśmy, jest drugi klucz nie trzeba iść 22, a potem zgodnie z planem we dwie na pierwszy ogień 24 25 karmi i pieści sunie uxmal :) i myślimy jak podzielimy się tygodniem
  8. też mam taką nadzieję
  9. to zadzwonić i dać Ci znać smsem czy wolisz Ty
  10. TheMagda nie zajrzała - trzeba dzwonić :)
  11. to piątek o 17-tej może być ?
  12. Bardzo dziękujemy TOZ Białystok za pokrycie kosztów kolejnego zabiegu Bardzo dziękujemy Moli@ za dołożenie starań, żeby tak było
  13. dobrze umówimy się z uxmal i przyjdziemy , ale pewnie w weekend - damy znać
  14. Pierwszy raz od dawna spojrzałam na zapisy finansów na pierwszej stronie i zdziwiło mnie, ze Cioteczka Dulska, która płaci z dokładnością szwajcarskiego zegarka nie ma tam wpłaty październikowej. Niestety jest to mój błąd - przepraszam Cioteczkę Dulską. Sprawdziłam swój Excel (tu też przeoczyłam) i jeszcze raz wszystkie (od wszystkich) wpływy na konto - wpłata w październiku była i podaję ją teraz 11.11 stan konta 350,65 zł wpłaty: Dulska errata (12.10.2018) 20 zł Dulska 20 zł 12.11 stan konta 390,65 zł
  15. Zapraszam i ja
×
×
  • Create New...