-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Psy z hoteliku u Alinys - wspólna pomoc poszkodowanym
mmd replied to kkanarekk's topic in Już w nowym domu
A czy w Popielarni zostały wprowadzone jakieś zmiany na lepsze? Może warto wyciągnąć wnioski i coś poprawić? Nie mam osobistych doświadczeń związanych z tym miejscem - nie podobały mi się te zabudowania, fakt, że psiaki nie mają tam całodobowej opieki a szczególnie to, że każde pytanie innych dogomaniaczek o cokolwiek jest ignorowane. I właśnie głównie z tego ostatniego powodu nie oddałabym do Ciebie psa, Alino, bo Twój publiczny wizerunek, tu na forum, przez Ciebie samą jest zaniedbany. Zapytam więc przenośnią: czy jeśli widzę w sklepie towar, który nie wygląda zachęcająco - mam go kupić, żeby móc powiedzieć, że jest kiepski? Mam święte prawo pisać, że mi się nie podoba - na podstawie tego, co widze na zdjęciach na forum. To jak najbardziej moje osobiste doświadczenie i nie mam zamiaru tego testować na jakimkolwiek psie, żeby zaspokoić Twoją wizję regulaminowego pisania. Zadbaj o to miejsce, zadbaj o swoją opinię sama. -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Skończyło się Tolkowe wyróżnienie i myślę, że miasto trzeba zmienić. Już nie mam pomysłu, gdzie tym razem. Chyba Poznań nam wypada, i nie wiem czy wyróżniać. Może zrobić i za parę dni usunąć i zrobić gdzie indziej? Te 70 stron to cała nadzieja... I sama sobie zapisuję, że na szerloka muszę go wrzucić;) Teraz zmykam spać. -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Jako fanka psów do miziania i o wadze do 15 kg - mogę tylko współczuć psinie, bo sama bym do niego nie podeszła, za duża ta buźka. Może ząbki pokazał pańciostwu i sie pozbyli. No i wakacje... Co z nim będzie? -
Psy z hoteliku u Alinys - wspólna pomoc poszkodowanym
mmd replied to kkanarekk's topic in Już w nowym domu
Violu nawet nie myśl o odchodzeniu z dogomanii, bo po pierwsze - trafiło Ci się w takim momencie i taka sytuacja, ale jest tu mnóstwo fantastycznych ludzi, po drugie właśnie Twoje drążenie wielu spraw przyczyni się - mam nadzieję - do uporządkowania tego, z czym mamy do czynienia. Kto i dlaczego miałby rozdawać bany za pisanie źle o złych hotelikach - doprawdy nie mam pojęcia... -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Violu, nagłaśnianie jak najbardziej jest wskazane, ale... jest takie małe ale. Nie sądzę, że dogomaniacy oddają psy do AlinyS czy do innych osławionych hotelików z naiwności i niewiedzy. Po prostu tak było, jest i będzie. Oczywiście jest to jakaś cząstka, jednak robią to z całą świadomością. Ta filozofia to wyciągać psy ze schronów, pozbierać kasę, psa wrzucic, gdzie jest miejsce - bez cienia głębszej refleksji dlaczego ten, a nie inny hotelik - i mozna pławic się w podziękowaniach i innych zachwytach jako Bardzo Aktywna Dogomaniaczka. Później zero informacji, zero ogłoszeń, nic... aż sie kasa nie urwie. Wtedy szuka się nowych do dawania kasy na hotel i można samemu hopać wątki, o ile się na nich bywa. Cały powyższy wywód nie dotyczy osób, które rzeczywiście mało na dogo bywają i nieświadomie wepchnęły psa w nieodpowiedzialne ręce. Na wątku obornickim już są wzmianki o kolejnym hoteliku, tylko czekać aż wyjdzie nowa draka. Ile czasu upłynie? -
Doszła wieeelka przesyłka:) Jedno zmieniłam, bo to nowe ma żywe tło. I co jakiś czas będe robić zamiany, aż nie trafi na tego swojego ludzia. I nie ma za co dziękować, oby dobry domek się znalazł a Misia ogonkiem machała - to jest podziękowanie;)
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']Dzien dobry!Najwazniejsze ,ze Tolek jest bezpieczny:) Tolek wypatruj domku.... Jest ciezko ,wakacje i biedakow potrzebujacych domu przybywa a nie ubywa, niestety. Dwa dni temu przy ruchliwej drodze ktos przywiazal 8-9 tygodniowa sunie, zostawil torbe ze smycza, miska i kartka ,ze zyczy jej wszystkiego dobrego i prosi ,zeby sie nia ktos zajal. Rece opadaja:([/QUOTE] To i tak rozgarnięty ;) Nie utopił, nie powiesił, nie zakopał. Jeśli jeszcze wodę zostawił to jestem pod wrażeniem wzrostu świadomości ;) -
Wstawiłam zdjęcia te z allegro. Możesz podesłać inne, jak chcesz, mój mail jest dostępny przez dogo.
-
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
mmd replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
[quote name='Majki1510'](...) Ostatnio Pan wchodzi do domu do drzwi przybiega szczęśliwy Portosek .... z kupą króliczego futra w paszczy. Pan zaliczył stan przed zawałowy (ja wczoraj też), bo nie zamknął królika w pokoju. Biegiem do królika, który pewnie nieżywy leży gdzieś tam. A[B] królik z wydepilowanym bokiem skacze w klatce[/B]. Krzywdy mu nie zrobił, wyrwał mu sierściuchę z boczka. Domniemamy że Portos chciał się bawić a królik nie. Dobrze że nie stało się nic poważnego - futro odrośnie. I to chyba na tyle by było. Jak tylko będą zdjęcia to cosik wrzucę.[/QUOTE] :roflt::roflt::roflt:padłam Tu jest parę pomysłów, czym zająć gnojka, jak będzie sam [url]http://www.dogomania.pl/threads/184002-Chory-maluch-ma-najwspanialszy-dom-pod-s%C5%82oncem!/page67[/url] -
Mam książkę Donaldson i jest to świetna pozycja. Mój nauczył się z niej pięknie robić "siadaj" i "waruj" w kilka dni w wieku 3 miesięcy:) Genialna książka, równiez o kongach i zabawkach sporo. Chyba też stamtąd pochodzi komenda "zabij" w stosunku do np. patyka czy szarpaka :)
-
[quote name='ewtos']Szarotko , piszesz,że podlinkowałaś banerek i faktycznie Twój się otwiera a GaBi 12 z #761 nie. Swój nie podlinkowany usunęłam a teraz nie wiem skąd ściągnąć ? Trochę mało lotna jestem komputerowo, może ktoś mi powiedzieć?[/QUOTE] Skopiować (czyli "przejechać cały myszą, żeby się zaznaczył - na zaznaczonym tak - wcisnąć "Ctrl plus literkę c" równocześnie) wejść w "Twój profil" później Twoja sygnatura tam wklejasz (Ctrl i literka v) zapisz gotowe:) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/146867-Czarna-rozpacz-Toffik-idzie-do-schronu.-Deklaracje%21"][IMG]http://i30.tinypic.com/2m7e04y.jpg[/IMG][/URL] Przy okazji zapisuję sobie i coś wyskrobię ;)
-
Dziś minie miesiąc. Dziś o dwudziestej. Pamiętam Lakusiu o Tobie, nigdy Cię nie zapomnę
-
Bardzo współczuję i dołączam się do wszystkich, którzy piszą, żebyś nie szukała winy w sobie. Cokolwiek by się stało, zawsze byś myślała, że można było zapobiec, ... a nie można. Wszystkiego nie można przewidzieć, Miodek był mocno wyniszczony chorobą, może go wcale nie zabiło przegrzanie, tylko serce nie wytrzymało, może po prostu już słabiutki był. Każdy kiedyś odchodzi, tego nie da się zatrzymać. Stałoby się to za kilka dni lub tygodni, z innej bezpośredniej przyczyny, a pośrednia, ta najbardziej sprawcza, cały czas go toczyła.
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Hmm.. czekamy -
A ja tu: [url]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Misia-mloda-sliczna-suczka-prosi-o-dom-W0QQAdIdZ216234731[/url] tylko zdjęcia muszę jej dołożyć
-
Przypomniało mi się, że coś takiego czytałam: można też zakopywać coś fajnego przy psie, kilka razy w tym samym miejscu, to będzie kopał tylko tam, ale nie ryzykowałam prób, bo mam trawnik wspólny z sąsiadami:)
-
RUDUŚ - niewidomy spaniel od roku w DT - RUDUŚ za TM ... [']
mmd replied to Dzika_Figa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gębę trzeba kliknąć z tego menu pod spodem [ATTACH]4736[/ATTACH] -
RUDUŚ - niewidomy spaniel od roku w DT - RUDUŚ za TM ... [']
mmd replied to Dzika_Figa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tytuł wątku trzeba poddać edycji, w pierwszym poście :) -
RUDUŚ - niewidomy spaniel od roku w DT - RUDUŚ za TM ... [']
mmd replied to Dzika_Figa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To wiadomo, dlaczego ta fontanna życzliwości trysnęła na wątku:) -
To Lapsio rozprostuje kości:)
-
Czy ona ma ogłoszenia? Dwa razy już miała dom i znów porzucona:( Biedny psiak
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
No - coś trzeba z tym Tolkiem zrobić i go wygonić. Dość moczenia tyłka w basenie z filozoficzną zadumą na ryjku - do domu marsz:) -
RUDUŚ - niewidomy spaniel od roku w DT - RUDUŚ za TM ... [']
mmd replied to Dzika_Figa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A ja przepraszam za pisanie tutaj. Sama się przeniosę;) Przypominam o bazarku:) -
Ostatecznie do konga można włożyć truskawki. Z krzaczkiem:) A z tym pakowanie w papier to dobry pomysł - sprawdzę na swoim, tylko nie wiem, jak TZ to zniesie:)