-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Ooooo, nowe porządki nastały:)
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Bry:) Też śledzę - z lasu:) -
[quote name='Donka5']Próbowałam wyczesać Lapsa.Niestety nie udało się. Złapał mnie zębami za rękę z takim piskiem,jakby nie wiem co złego się stało. Wydaje mi sie że musi mieć jakieś bardzo złe doświadczenia. Może bicie?:-( Ten jego pisk był pełen strachu.Dlatego jak na razie zostaje nieczesany. Poza tym jest przytulaśny:-)[/QUOTE] Biedak. Sucz mojego taty też się boi grzebania w sierści, oglądania łapek. Nikt jej nie bił na pewno, ale została wyrzucona - prawdopodobnie z pociągu - w wieku 4 tygodni i ma jakieś fobie do teraz.
-
Już piszę PW. Do czwartku mnie nie bedzie w domu, więc bez pośpiechu.
-
Oby jak najszybciej udało się nad wszystkim zapanować. Żal mi psiny, taki ma ten pycholek dobrotliwy. nie masz postów na 1 stronie, choroba... coś mi się wydawało
-
Ja wczoraj wpłaciłam na Figowy rachunek podany w 1 poście. Dochody z bazarku - w zaokrągleniu stówa.
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
To nie jest źle. Pani Dyrektor i Główna Księgowa wyjechały na wakacje, ale w przyszłym tygodniu już jedna będzie i odnotuje:) -
[quote name='Paja']Gdzie znajde jakies pozadne rozliczenie z ostatniego miesiaca w 1 ani 2 poscie nic nie ma?Chciała bym sie dowiedziec czy moja deklaracja wogóle wpłyneła?[/QUOTE] Twoja deklaracja została ujęta już wcześniej jak widzę i została "zaksięgowana" na czerwiec. Niczego nie ryzykujesz, bo jeśli jest już ujęta w wydanych pieniądzach to płatnik faktury od jamora musiałby pokryć z własnej kieszeni. Staram sie to w miarę układać, ale ten pierwszy post musi być na bieżąco uaktualniany. Wlazłam na zaproszenie Szarotki niecały tydzień temu, ja tu nie zarządzam, ja jestem niższy personel pomocniczy:evil_lol:
-
Porządkuję dla Asi na jutro: DEKLARACJE STAŁE 150 zł Asik 007 10zł Kamila28 10zł Iwka100 50 zł Li1 10 zł Ocelot 5zł Ranias (wpłata 20zł za 4 miesiące) 15zł Ludwa 15 zł Lolalola 20 zł Aquifere [quote name='asik007']No jestem, ogłoszenia wszystkie które dostałam na e-mail aktywne. Rozliczenie Na lipiec ze stałych i jednorazowych zostało 60zł NOWE DEKLARACJE JEDNORAZOWE Oska1983 20zł. Mmd 90zł. Bico 20zł. Anna10025 20zł Aquifere 20zł deklaracja stała Na lipiec mamy 230zł. Pięknie dziękujemy. [B][COLOR=#9932cc]Fundacja Fioletowy Pies ul. Jana Bytnara Rudego 21b/901[/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]45-265 Opole[/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]NIP 754-292-50-63[/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]tel. 664 332 220[/COLOR][/B][B][COLOR=#9932cc]e-mail [/COLOR][/B][EMAIL="[email protected]"][B][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/B][/EMAIL] numer konta Fundacji : [COLOR=darkorchid]96194010763046848100000000[/COLOR][/QUOTE] Toffik nie jest pod opieką fundacji, konto użyczone do wpłat. STAN KASY: Było 230. Do tego należy dodać: 50 zł Kundelkowa Skarbonka 20 zł Szarotka + 10 zł Ocelot (deklaracja za lipiec wyjdzie z końcem lipca) Mamy na lipiec 310 Brakuje 140
-
Asik "wytrzasnęła" kolejnego psiaka i trochę miała z tym zamieszania. Teraz poza domem do jutra. Dzwoniła do mnie powiedzieć, że wszystko ogarnie.
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Było 305 deklaracji stałych. Wydatki - Gosia to wyliczyła tak: "Tolek ma stawke 11zl/dzien wiec co drugi miesiac jest 341zl...dlatego wzielam srednia z dwoch miesiecy i wyszlo 336zl co miesiac..." - to cyt. z PW do mnie Ale deklaracje się wykruszają, Wunia wróci 19 lipca i powinna napisać, co na Tolkowym koncie dwie po 20 zapłacone ostatnio za maj Podsumowując: na pewno brakuje 31, a może okazać się, że 71. -
[quote name='asik007']CZERWIEC NIE ZAPŁACONY dług 450zł - [COLOR=red]JUŻ MAMY ZA CO ZAPŁACIĆ CZERWIEC :lol:[/COLOR] [COLOR=red][/COLOR] [COLOR=red]NA LIPIEC CIĄGLE NIE MA :-([/COLOR] DEKLARACJE STAŁE 150 zł Asik 007 10zł Kamila28 10zł Iwka100 50 zł Li1 10 zł Ocelot 5zł Ranias (wpłata 20zł za 4 miesiące) 15zł Ludawa 15zł Lolalola RAZEM 265zł z przedpłatą Ranias 280zł WPŁATY JEDNORAZOWE: Sonikowa 30zł Lolalola około 35zł Dorota1 20zł Paja 10zł Ewtos 30zł Zuzanna11 90zł Leonarda 15zł RAZEM 230zł [B][COLOR=#9932cc]Fundacja Fioletowy Pies[/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]ul. Jana Bytnara Rudego 21b/901[/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]45-265 Opole[/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]NIP 754-292-50-63[/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]tel. 664 332 220[/COLOR][/B][B][COLOR=#9932cc]e-mail [/COLOR][/B][EMAIL="[email protected]"][B][COLOR=#000000][email protected][/COLOR][/B][/EMAIL] RAZEM MAMY 510-450 za czerwiec= 60 zł na lipiec Trzuba nadal szukać bo żeby zapłacić za czerwiec wykorzystaliśmy stałe na lipiec. Natępne stałe dopiero w sierpniu. Dziewczyny ktoś miał zrobić bazarek ja nie umiem, poszukam trochę rzeczy.[/QUOTE] To chyba jest najnowsze, wykopałam.
-
Dog przekroczył Tęczowy Most.. Żegnaj Kochany Psiaku. :-(
mmd replied to ketunia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Skończyłam bazarek na Doga, Lapsia i Rudusia. Jakiś mały grosik chłopakom wpadnie. Jeśli mogę wtrącic swoje trzy grosze to dobry jest karsivan, usprawnia krążenie, dotlenienie i tak dalej. Przetestowany na dwóch moich staruszkach i jednym koleżanki. Psiaki się ożywiają, lepiej funkcjonują, chociaż zdrowia im to nie przywraca, bo cudów nie ma, za to jakoś tak "młodnieją". -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ra_dunia']no i sobie poszła... na dodatek do końca lipca! Skandal ;) ...[/QUOTE] I pewnie o zgrozo - też sobie moczy pupsko w wodzie:evil_lol: przynajmniej są kompatybilni z Toleczkiem.:razz: -
[quote name='monika083']zapisze sie u Toffinia. czy chlopak ma allegro?[/QUOTE] Ma, Lu_Gosiak zrobiła, ale jak się skończy, to przydałoby się nowe, a Lu nie ma do końca lipca. [quote name='Lu_Gosiak']na prosbe anett wyroznione allegro Tofika:) [url]http://www.allegro.pl/item1142952934_tofiik_nie_szczeniak_pies_czeka_na_domek.html[/url][/QUOTE]
-
Ocelot dyszkę, Szarotka dwie, to jeszcze 140 do pełnego lipca. O ile dobrze liczę, bo nawet mi dało popalić ciepełko i coś ostatnio słabo stykam:)
-
Jako rzekłam we mnie można spoko orać, bo bazarki robię, lubię i mam na to czas. Aparat też mam raczej nie najgorszy, zresztą fotki są na bazarkach.
-
A ja mam kasę z bazarku dla chłopaków. Jak potrzebna to wołać:)
-
[quote name='Szarotka']Trzeba by dalej watek rozsylac.............[/QUOTE] Trzeba. Proponowałam wcześniej podział pracy:) Moja działka to bazarki i pilnowanie, żeby chłopak miał ogłoszenia. Oba Toffikowe bazarki w mojej sygnaturce. [quote name='Szarotka']Toffik potrzebuje jeszcze 170 zl.. Moze by tak te kwote do tytulu wrzucic??????????????[/QUOTE] Zuzia chyba straciła możliwość edycji. Asik miała przejąć 1 post i tam wpisywać na bieżąco.
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Nic nie mów, nie zapeszaj... wolę nie wiedzieć, byle domek się znalazł:) -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
U mnie już jest chłodno, ale ja nie jestem miarodajna;) -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Powstał wątek o psim losie w upały. Staruszek odszedł, może z przegrzania. A na wątku rozgorzała dyskusja o tym, czy polewać, czy nie, czy całego, czy nie. W sumie sporo informacji, tylko niektóre się wykluczają (gdzie dwóch Polaków tam trzy opinie...) [url]http://www.dogomania.pl/threads/188494-Prawie-zabi%C5%82am-swojego-psa-((([/url] -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiosna']Jakbyś wstała raz o 6 (...) [/QUOTE] albo poszła spać o 7 - trzymajmy się ziemi :diabloti: -
Rozpacz się trochę rozjaśnia:) Na lipiec brakuje mu jeszcze 170 złotych. [SIZE=3][B][COLOR=Blue]Może któraś cioteczka zasponsoruje jeden dzień Toffika?[/COLOR][/B][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5420ffad808dbfbc.html"][IMG]http://images50.fotosik.pl/304/5420ffad808dbfbcmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b958c78291ea9961.html"][IMG]http://images36.fotosik.pl/190/b958c78291ea9961med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2c50633e3e0b0dbe.html"][IMG]http://images36.fotosik.pl/176/2c50633e3e0b0dbemed.jpg[/IMG][/URL]
-
Toffik mieszka w kojcu już teraz. Nie w domu przecież. Tylko to nie za bardzo pies do pilnowania, a taki do kochania.