Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. Dostałam sms od Lu, że jest w stanie przedzawałowym, bo Tolek jedzie:)
  2. Żadnych wieści, a psu łapka drętwieje od ściskania :)
  3. Dla mnie jasne, że stała podniesiona z 15 na 20. Asia, jak wygląda lipiec? Tam na 1. wisi, że przeszło 150, a chyba lipiec z głowy, teraz sierpień się domyka:) Podoba mi się - w połowie lipca jeszcze był dług za czerwiec, a teraz już na bieżąco. Ciotki nieźle podziałały:)
  4. Brakuje już tylko 50:) Dzisiaj kończę bazarki - coś się uzbierało - zresztą na początku sierpnia znowu jakieś powystawiam.
  5. Jeszcze momencik i budżet się dopnie:) W połowie sierpnia trzeba znów ogłoszenia kombinować chyba powoli...
  6. Trzymanie psiej łapki w nocy też się liczy? ;)
  7. Dwa lata na to dybałam :D I co ja teraz bedę robić? ;)
  8. [quote name='Anja2201']Parę żyć , małą miała dzisiaj sterylkę (jak się w trakcie okazało aborcyjną )[/QUOTE] Dlatego "zamieszkała" w lesie pewnie.
  9. Byleby tylko nie oddał. Tak się martwię o te powroty z adopcji, to zawsze ryzyko, nie krzyczcie, że kraczę, Tolek dwa razy wracał przecież... Tak chciałabym już dobrego zakończenia - to trzeci Muszkieter przecież, oby jemu się poszczęściło! Chociaż pozostali dwaj domki sobie znaleźli świetne Toleczku - idź i nie wracaj ;)
  10. [quote name='Sylwia M.']To ja dam 20,-zł stałych, tylko później wołać i przypominać !!! (sklerozę mam).[/QUOTE] Bosssko!!! Gapciowa cioteczka się pojawiła - to już dobrze jest:) Brakuje 60 stałych - Toffinek coraz bliżej fikania[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG]
  11. Nadal wahadłowo pomieszkuje, czy nastały jakieś zmiany? ;)
  12. No i co u suni? Odezwał się ktoś?
  13. A dlaczego nikt Tolka nie odwiedził? Paskudy ciotki Wunia, sprawdzałaś stan kasy? Nikt się nie wykruszył?
  14. No to świetnie się zadziało. Pousuwałam ogłoszenia tam, gdzie możliwe. Dużo szczęścia, mały pypciu:)
  15. Toffinek się przypomina:)
  16. Łapiny różowe pokazał:) Wiedziałam, kiedy zajrzeć;) Ubawiło mnie śmiganie białych uszu w trawie. Dobrze, że ma takie radary:)
  17. To jest jakies wytłumaczenie, na pewno Toluś majstruje przy mailach:)
  18. No proszę, to i domek się może szykuje;) Dla mnie nie jest dziwne, że Ruduś taki przebojowy:), mój sąsiad rok temu znalazł ślepaczka (tzn. jego żona zgarnęła ze środka drogi) i chłopak sobie radzi rewelacyjnie.
  19. Czy tylko ta dwójka potrzebuje ogłoszeń? A co z Fibi? Na razie chyba odpuścimy ogłoszenia?
  20. Wczoraj wieczorem dogo mnie nie wpuściło. Zaraz porobię to gumtree, tylko zdjęcia sobie pościągam. Cieszę się, że jeden psiak znalazł domek. I to taki mało rokujący. [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Pies-i-suczka-do-adopcji-razem-lub-osobno-W0QQAdIdZ219976249[/URL] [URL]http://adsy.pl/?view=showad&adid=36895&cityid=61[/URL] [url]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/127881-pies-i-suczka-do-adopcji-razem-lub-osobno-oferta/[/url]
  21. Nadal potrzeba 90 złotych!
  22. Agaga mnie tu przyciągnęła, więć Ty Szarotka, już mnie sobie odfajkuj;) Wunia jest beznetowa chyba do jutra, a bardzo kibicowała Fibi. Jak ją podłączą do świata to może trochę ładnie pospamuje. Już ją sms-owo ścigam. Ja do akcji propagandowych średnia jestem, ale jak już to stado będzie ze zdjęciami i jakimiś krótkimi opisami to wszystkim porobię gumtree. Próbowac trzeba.
  23. Ja też bardzo dziękuję - może uda mi się choć jeden bazarek porządnie zamknąć. Zawsze mi "wiszą" długo, bo któraś ciotka nie potwierdzi dotarcia przesyłki albo potwierdzi na PW i klapa. Teraz mam bazarki wystawione "na zamówienie", ale jakbym była potrzebna to zaglądam do całej trójki:)
×
×
  • Create New...