-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Merlin niewiele dni mu pozostało. Merlin za TM [']
mmd replied to dorobella's topic in Kotki już w nowych domach
Zapiszę sobie wątek celem przestudiowania jutro. -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
To może juz zostanie... A Kajtunek też kilka domków "załatwił' :) Zamiast niego, brali inne. -
Czy w Kampinosie są wilki? Były! Lupus UDOMOWIONY!
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Bazarek na diagnostykę Lupusa: [url]http://www.dogomania.pl/threads/212178-Dior-Guerlain-Venezia-GinoRossi-Solar-Molton...-na-Rudiego-i-Lupusa-do-17.08[/url] -
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Mi się też podoba :) Patrzę na ten ryjek i przypomina mi się, jak bardzo się bałam miesiąc temu.- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
No to jest zmajstrowane. Jutro muszę przytomnym okiem popatrzeć, bo chyba mi się nie wrzuciły wszystkie zdjęcia. [url]http://www.dogomania.pl/threads/212178-Dior-Guerlain-Venezia-GinoRossi-Solar-Molton...-na-Rudiego-i-Lupusa-do-17.08?p=17364947#post17364947[/url]- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Ty nic nie rób, tylko trzymaj te kciuki :evil_lol: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='alice midnight']no tak, ale my mamy tylko jednego fana Kajtuna z samochodem z Warszawy, a to znowu by była poczwórna trasa, chyba, że [B]Guliwer[/B] się zgodzi na coś takiego i zgodzi się przyjąć zwrot kosztów :)) wg. mnie i tak trzeba by było kilku sesji, czy to w Nosku czy na neutralnym terenie.[/QUOTE] Może się zgodzi. Zwrot kosztów jak najbardziej - oby tylko się udało Kajtunia wyeksportować do domku. A może poszukać jeszcze kogoś? -
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
To rób ten rachunek sumienia i zbieramy na następny bazar :)- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Podmieniłam zdjęcia na nowe: [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Nikt-nie-ma-takich-uszu-A-Rudi-nie-ma-domu-a-chcialby-miec-W0QQAdIdZ293568489[/url] i wyróżniłam na miesiąc (w porozumieniu z Santino) Rachunek (potrącę sobie z bazarku książkowego): [URL="http://wroclaw.gumtree.pl/"] [IMG]http://pic.classistatic.com/image/pics/classifieds/pl-PL/gt_biglogo.gif[/IMG] [/URL] drukuj zamknij [B]Podsumowanie zamówienia[/B] [B]Informacje o płatności:[/B] Numer referencyjny : PL170000150093 Złożono zamówienie: 01/08/2011 Adres e-mail: [email][email protected][/email] Forma płatności: MasterCard [B]Informacje handlowe:[/B] Marktplaats B.V. Wibautstraat 224 1097 DN Amsterdam The Netherlands VAT ID: 803.603.307.B.01 [B]Szczegóły zamówienia[/B] [B]Przedmiot[/B] [B]Informacje o ogłoszeniu[/B] [B]Koszt[/B] Ogłoszenie wyróżnione #293568489: Nikt nie ma takich u... Zł 50,00 [B]Łącznie: Zł 50,00[/B] Zawarto 21% podatku VAT : Zł 8,68 To jest zapis elektroniczny złożonego zamówienia. Wydrukuj tę stronę i zachowaj ją. drukuj zamknij- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='alice midnight']no to rzeczywiscie sporo czasu, a Pani Helena niestety niemobilna, za to z doświadczeniem ze złosnikami, będę dzisiaj rozmawiała i z Noskiem i z Panią Heleną. może jakoś się to wszystko w końcu ułozy.[/QUOTE] A może lepiej dowieźć gnojka do tej pani? Będzie mniej podskakiwał :) Taka okazja szybko się nie trafi - wiecie jak to z Kajtunem jest :) Wszyscy go kochają, ale zdalnie :) -
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Kochany ryjek :)- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
[quote name='santino']:-o:crazyeye::-o Dziękuję kochana!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] To Ellig dziękuj :) Ja też dziękuję za możliwość nabycia po znajomości :) Już są u mnie zdjęcia i napiszę tylko, że czadowe rzeczy - Solary, Venezie, Guerlainy i takie tam :diabloti:- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
mmd replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Czekaj czekaj, jak się reszta dowie... ;) Fajnie wyglądają razem :) -
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
mmd replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Zemdlały z głodu? -
Byłam w ciąży a pomocy znikąd:( LUNA "kukułcze jajo"
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Mamy wakat w gumtree, Nutusia wróci to coś zarzuci mam nadzieję. -
Byłam w ciąży a pomocy znikąd:( LUNA "kukułcze jajo"
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
No to siuper :multi: ...było do przewidzenia :evil_lol: -
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Piękny pies :) Będę miała dla niego 150 złotych za buty od Ellig, które miały iść na bazarek, ale kupiłam spod lady :evil_lol:- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Po 8latach straciła dom! Teraz ma najcudowniejszy DS!
mmd replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Co za dzień :) To czwarty psiak, który dziś znalazł dom, a jeszcze jednemu się szykuje. Oby tak zawsze było :) -
O masz :) Ale ekspres. Macia, chyba dali popalić :diabloti: żartuję oczywiście
-
[quote name='ataK']Właśnie dzwoniła Aleksandra, jest już w Nowym Sączu, moje dzieciaki wyszły jej wypatrywać.[/QUOTE] Razem pisałysmy :) Już miałam kij wyciągnąć :)
-
No wszystko fajnie, ale dojechały te dziewczyny? ;)