Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. Zapiszę sobie wątek celem przestudiowania jutro.
  2. No, a po wszystkim pewnie było chwalenie i całowanie :)
  3. To może juz zostanie... A Kajtunek też kilka domków "załatwił' :) Zamiast niego, brali inne.
  4. Bazarek na diagnostykę Lupusa: [url]http://www.dogomania.pl/threads/212178-Dior-Guerlain-Venezia-GinoRossi-Solar-Molton...-na-Rudiego-i-Lupusa-do-17.08[/url]
  5. Mi się też podoba :) Patrzę na ten ryjek i przypomina mi się, jak bardzo się bałam miesiąc temu.
  6. No to jest zmajstrowane. Jutro muszę przytomnym okiem popatrzeć, bo chyba mi się nie wrzuciły wszystkie zdjęcia. [url]http://www.dogomania.pl/threads/212178-Dior-Guerlain-Venezia-GinoRossi-Solar-Molton...-na-Rudiego-i-Lupusa-do-17.08?p=17364947#post17364947[/url]
  7. Ty nic nie rób, tylko trzymaj te kciuki :evil_lol:
  8. [quote name='obraczus87']O kurde, ale fajnie :) !!!!!!![/QUOTE] Szok normalnie :) Wszyscy nadzieję chyba stracili, a ten sobie domek znalazł - gnojek jeden :)
  9. [quote name='alice midnight']no tak, ale my mamy tylko jednego fana Kajtuna z samochodem z Warszawy, a to znowu by była poczwórna trasa, chyba, że [B]Guliwer[/B] się zgodzi na coś takiego i zgodzi się przyjąć zwrot kosztów :)) wg. mnie i tak trzeba by było kilku sesji, czy to w Nosku czy na neutralnym terenie.[/QUOTE] Może się zgodzi. Zwrot kosztów jak najbardziej - oby tylko się udało Kajtunia wyeksportować do domku. A może poszukać jeszcze kogoś?
  10. To rób ten rachunek sumienia i zbieramy na następny bazar :)
  11. Podmieniłam zdjęcia na nowe: [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Nikt-nie-ma-takich-uszu-A-Rudi-nie-ma-domu-a-chcialby-miec-W0QQAdIdZ293568489[/url] i wyróżniłam na miesiąc (w porozumieniu z Santino) Rachunek (potrącę sobie z bazarku książkowego): [URL="http://wroclaw.gumtree.pl/"] [IMG]http://pic.classistatic.com/image/pics/classifieds/pl-PL/gt_biglogo.gif[/IMG] [/URL] drukuj zamknij [B]Podsumowanie zamówienia[/B] [B]Informacje o płatności:[/B] Numer referencyjny : PL170000150093 Złożono zamówienie: 01/08/2011 Adres e-mail: [email][email protected][/email] Forma płatności: MasterCard [B]Informacje handlowe:[/B] Marktplaats B.V. Wibautstraat 224 1097 DN Amsterdam The Netherlands VAT ID: 803.603.307.B.01 [B]Szczegóły zamówienia[/B] [B]Przedmiot[/B] [B]Informacje o ogłoszeniu[/B] [B]Koszt[/B] Ogłoszenie wyróżnione #293568489: Nikt nie ma takich u... Zł 50,00 [B]Łącznie: Zł 50,00[/B] Zawarto 21% podatku VAT : Zł 8,68 To jest zapis elektroniczny złożonego zamówienia. Wydrukuj tę stronę i zachowaj ją. drukuj zamknij
  12. [quote name='alice midnight']no to rzeczywiscie sporo czasu, a Pani Helena niestety niemobilna, za to z doświadczeniem ze złosnikami, będę dzisiaj rozmawiała i z Noskiem i z Panią Heleną. może jakoś się to wszystko w końcu ułozy.[/QUOTE] A może lepiej dowieźć gnojka do tej pani? Będzie mniej podskakiwał :) Taka okazja szybko się nie trafi - wiecie jak to z Kajtunem jest :) Wszyscy go kochają, ale zdalnie :)
  13. [quote name='santino']:-o:crazyeye::-o Dziękuję kochana!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] To Ellig dziękuj :) Ja też dziękuję za możliwość nabycia po znajomości :) Już są u mnie zdjęcia i napiszę tylko, że czadowe rzeczy - Solary, Venezie, Guerlainy i takie tam :diabloti:
  14. Czekaj czekaj, jak się reszta dowie... ;) Fajnie wyglądają razem :)
  15. Mamy wakat w gumtree, Nutusia wróci to coś zarzuci mam nadzieję.
  16. No to siuper :multi: ...było do przewidzenia :evil_lol:
  17. Piękny pies :) Będę miała dla niego 150 złotych za buty od Ellig, które miały iść na bazarek, ale kupiłam spod lady :evil_lol:
  18. Co za dzień :) To czwarty psiak, który dziś znalazł dom, a jeszcze jednemu się szykuje. Oby tak zawsze było :)
  19. O masz :) Ale ekspres. Macia, chyba dali popalić :diabloti: żartuję oczywiście
  20. [quote name='ataK']Właśnie dzwoniła Aleksandra, jest już w Nowym Sączu, moje dzieciaki wyszły jej wypatrywać.[/QUOTE] Razem pisałysmy :) Już miałam kij wyciągnąć :)
  21. No wszystko fajnie, ale dojechały te dziewczyny? ;)
  22. No to kciukasy:) O matko, żeby on wreszcie znalazł dom!
×
×
  • Create New...