Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. Dobrze, że go znalazłaś - zdjęcia sobie przekleję :)
  2. Jak nie dziecko, skoro w wózkach dziecięcych chce siedzieć? ;)
  3. [quote name='Panca']jesli chodzi o moich ludzi to dopiero w czwartek wracaja z gor wiec sprawa sie ciut przeciagnie a ja w piatek jade do Ostrody na reggae festiwal , mam nadzieje ze jednak czwartek to bedzie ten dzien kiedy wszystko sie wyjasni..no chyba ze ta dziewczyna bedzie pierwsza...;-)[/QUOTE] Może jakiś mały bazarek? Zrobimy przetarg ;)
  4. Eeee - nie oddają, to dobrze jest :)
  5. Ale Ty masz oko ;) Śmiać się nie ma z czego, ale sformułowanie zaiste ciekawe :)
  6. [quote name='majowa']cudny, ja mam jakąś słabość do malizn, choć zawsze myślałam, że tylko duże psy jeśli juz w przyszłości, ale wlasnie one mnie za serce łapią, te maluszki[/QUOTE] O, już tu przybiegłaś :) Pakiecik 50 ogłoszeń zaklepany, jutro z przytomną głową się zajmę podesłaniem do ciotki mgie :)
  7. Dzięki, Kasumi, że odpowiedziałaś na moje PW. O Reksia trzeba zawalczyć. Namiary mam, fotki jakies mam.
  8. Widziałam zrobione gumtree i tablicę i cafeanimala. Zresztą na tablica.pl Ellig go wyczaiła i zaczęła mi o nim opowiadać, że taki śliczny, no i po nitce do.... watku :) Idę do mgie zamawiać duży pakiet ;)
  9. Zobaczcie, co Ellig znalazła w ogłoszeniach :) Założyłam mu wątek, ale ciiii, to niespodzianka dla Ellig, jak wstanie :D [url]http://www.dogomania.pl/threads/212555-Reksio-z-kresk%C3%B3wki-ma-depresj%C4%99.-Musimy-to-zmieni%C4%87-%29[/url]
  10. Fotki śliczniaka [IMG]http://i876.photobucket.com/albums/ab321/anita_happy/REKSIO/DSC05254.jpg[/IMG] 2.... [IMG]http://i876.photobucket.com/albums/ab321/anita_happy/REKSIO/DSC05260.jpg[/IMG] Smutny - osadzony: [IMG]http://i876.photobucket.com/albums/ab321/anita_happy/REKSIO/DSC05222-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i876.photobucket.com/albums/ab321/anita_happy/REKSIO/DSC05224.jpg[/IMG]
  11. [B]Reksio ma dom - jak każda bajka i ta ma szczęśliwe zakończenie :)[/B] [B]Wszystkim kibicującym, wspierającym i pomagającym dziękujemy[/B] :loveu: Proszę Państwa - oto Reksio z kreskówki, którą wszyscy znają ;) [IMG]http://www.dogomania.pl/[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/713/reksio4.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/4461/reksio4.jpg[/IMG][IMG]http://i876.photobucket.com/albums/ab321/anita_happy/REKSIO/DSC05257.jpg[/IMG] Śliczny, prawda? Reksio ma jeden problem - nie ma domu :( Siedzi w radomskim schronisku, nikt go nie kocha (poza nami dogomaniakami) i albo już popada albo zaraz popadnie w depresję. A kto to widział, żeby Reksio miał depresję? Reksio jest młodziutki, ma ok 1,5 roku. Trzeba mu znaleźć dom. I oczywiście musimy sie tym zająć. Pomożecie? :razz: Nie zbieramy na niego pieniędzy, bo dach nad głową ma. Potrzeba tylko ogłoszeń, ogłoszeń, ogłoszeń.... ************************************************************************ [B] Łącznikiem między nami a schronem i Reksiem jest Kasumi :) [/B]
  12. On musi mieć w końcu ten dom, bo to już skandal jest i tyle :) Już na wszystkich bazarkach miał kupowane ogłoszenia i wszędzie go pełno ;)
  13. Ładna. I co tu dużo gadać - wielka :)
  14. Bo to fajny tekst jest, dlatego się urywały :) Konkretnie, rzeczowo, ale nie sucho i beznamiętnie. No i zapewne foty były dobre. Wierzę w czerwone lub zielone tło ;)
  15. Ale super :)
  16. I mi za bazarek bez ociągania :mad::diabloti:
  17. Ja tam żadnych cudów nie chcę. Trzeba napisać, jaka jest (dużo śpi czy dużo biega), ile teraz waży, ile może ważyć docelowo i jak duża może być, czy jest psiakiem poddającym się, czy raczej wojującym. Szczekliwa/albo nie; lubi głaski czy woli zabawę - no i o szczepieniach (jakie już ma) i to tyle.
  18. No to nieźle :) Oby był dobry domek.
  19. [quote name='ataK']Zdjęcia to jej można zrobić tylko wtedy, kiedy śpi ;) Poza tym jest niemal cały czas w ruchu...[/QUOTE] Jeśli mogłabym coś sugerować to najlepiej dziecko poprosić, żeby przytrzymało małą :) Zdjęcia z ludżmi są mocno "przyciągające". Poproszę jakiś tekścik i dane kontaktowe (mogą być na PW) i lecimy, no nie? ;)
  20. Rozmawiałam z Alice, ale przekazuję i tu oficjalny komunikat: Zmieniam sposób regulowania mojej deklaracji - nie będę już wpłacać, zamiast tego zobowiązuję się do robienia bazarków, a mam nadzieję, że przyniesie to Kajtunowi większe dochody niż 50 zł (więc moja deklaracja będzie "zawieszona"). Gdyby się stało tak, że nie będe miała "towaru" albo coś pójdzie nie tak to oczywiście psiak i tak forsę ode mnie dostanie, bo Kajtuna nigdy nie zostawię na lodzie :) W tym miesiącu będzie z bazarku blisko 200 :) Kolejny bazarek wystawię we wrześniu, już zbieram fanty. Zrobię też wyróżnione gumtree na miesiąc za 50 zł, bo kajtunowa pani coś zamilkła. [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mlody-maly-delikatny-piesek-szuka-domu-W0QQAdIdZ289496697[/url]
  21. Zapisuję sobie i pewnie będę ruszać niedługo z ogłoszeniami :)
  22. [quote name='Ellig']Piekny wynik!:)Gratulacje!:)[/QUOTE] Zasługa kupujących :)
  23. Z obu książkowych bazarków będzie blisko 400, po połowie na chłopaków. Myślę, że do 20 sierpnia uda mi się skończyć rozliczanie.
×
×
  • Create New...