-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Reksio z kreskówki ma depresję. Musimy to zmienić :) Udało się! Reksio w DS :)
mmd replied to mmd's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że go znalazłaś - zdjęcia sobie przekleję :) -
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
[quote name='Panca']jesli chodzi o moich ludzi to dopiero w czwartek wracaja z gor wiec sprawa sie ciut przeciagnie a ja w piatek jade do Ostrody na reggae festiwal , mam nadzieje ze jednak czwartek to bedzie ten dzien kiedy wszystko sie wyjasni..no chyba ze ta dziewczyna bedzie pierwsza...;-)[/QUOTE] Może jakiś mały bazarek? Zrobimy przetarg ;)- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Eeee - nie oddają, to dobrze jest :)
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Ale Ty masz oko ;) Śmiać się nie ma z czego, ale sformułowanie zaiste ciekawe :)- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Reksio z kreskówki ma depresję. Musimy to zmienić :) Udało się! Reksio w DS :)
mmd replied to mmd's topic in Już w nowym domu
[quote name='majowa']cudny, ja mam jakąś słabość do malizn, choć zawsze myślałam, że tylko duże psy jeśli juz w przyszłości, ale wlasnie one mnie za serce łapią, te maluszki[/QUOTE] O, już tu przybiegłaś :) Pakiecik 50 ogłoszeń zaklepany, jutro z przytomną głową się zajmę podesłaniem do ciotki mgie :) -
Reksio z kreskówki ma depresję. Musimy to zmienić :) Udało się! Reksio w DS :)
mmd replied to mmd's topic in Już w nowym domu
Dzięki, Kasumi, że odpowiedziałaś na moje PW. O Reksia trzeba zawalczyć. Namiary mam, fotki jakies mam. -
Reksio z kreskówki ma depresję. Musimy to zmienić :) Udało się! Reksio w DS :)
mmd replied to mmd's topic in Już w nowym domu
Widziałam zrobione gumtree i tablicę i cafeanimala. Zresztą na tablica.pl Ellig go wyczaiła i zaczęła mi o nim opowiadać, że taki śliczny, no i po nitce do.... watku :) Idę do mgie zamawiać duży pakiet ;) -
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Zobaczcie, co Ellig znalazła w ogłoszeniach :) Założyłam mu wątek, ale ciiii, to niespodzianka dla Ellig, jak wstanie :D [url]http://www.dogomania.pl/threads/212555-Reksio-z-kresk%C3%B3wki-ma-depresj%C4%99.-Musimy-to-zmieni%C4%87-%29[/url]- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Reksio z kreskówki ma depresję. Musimy to zmienić :) Udało się! Reksio w DS :)
mmd replied to mmd's topic in Już w nowym domu
Fotki śliczniaka [IMG]http://i876.photobucket.com/albums/ab321/anita_happy/REKSIO/DSC05254.jpg[/IMG] 2.... [IMG]http://i876.photobucket.com/albums/ab321/anita_happy/REKSIO/DSC05260.jpg[/IMG] Smutny - osadzony: [IMG]http://i876.photobucket.com/albums/ab321/anita_happy/REKSIO/DSC05222-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i876.photobucket.com/albums/ab321/anita_happy/REKSIO/DSC05224.jpg[/IMG] -
[B]Reksio ma dom - jak każda bajka i ta ma szczęśliwe zakończenie :)[/B] [B]Wszystkim kibicującym, wspierającym i pomagającym dziękujemy[/B] :loveu: Proszę Państwa - oto Reksio z kreskówki, którą wszyscy znają ;) [IMG]http://www.dogomania.pl/[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/713/reksio4.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/4461/reksio4.jpg[/IMG][IMG]http://i876.photobucket.com/albums/ab321/anita_happy/REKSIO/DSC05257.jpg[/IMG] Śliczny, prawda? Reksio ma jeden problem - nie ma domu :( Siedzi w radomskim schronisku, nikt go nie kocha (poza nami dogomaniakami) i albo już popada albo zaraz popadnie w depresję. A kto to widział, żeby Reksio miał depresję? Reksio jest młodziutki, ma ok 1,5 roku. Trzeba mu znaleźć dom. I oczywiście musimy sie tym zająć. Pomożecie? :razz: Nie zbieramy na niego pieniędzy, bo dach nad głową ma. Potrzeba tylko ogłoszeń, ogłoszeń, ogłoszeń.... ************************************************************************ [B] Łącznikiem między nami a schronem i Reksiem jest Kasumi :) [/B]
-
Ładna. I co tu dużo gadać - wielka :)
-
Bo to fajny tekst jest, dlatego się urywały :) Konkretnie, rzeczowo, ale nie sucho i beznamiętnie. No i zapewne foty były dobre. Wierzę w czerwone lub zielone tło ;)
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
I mi za bazarek bez ociągania :mad::diabloti:- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Ja tam żadnych cudów nie chcę. Trzeba napisać, jaka jest (dużo śpi czy dużo biega), ile teraz waży, ile może ważyć docelowo i jak duża może być, czy jest psiakiem poddającym się, czy raczej wojującym. Szczekliwa/albo nie; lubi głaski czy woli zabawę - no i o szczepieniach (jakie już ma) i to tyle.
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
No to nieźle :) Oby był dobry domek.- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
O matko! To się zadziało :)- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='ataK']Zdjęcia to jej można zrobić tylko wtedy, kiedy śpi ;) Poza tym jest niemal cały czas w ruchu...[/QUOTE] Jeśli mogłabym coś sugerować to najlepiej dziecko poprosić, żeby przytrzymało małą :) Zdjęcia z ludżmi są mocno "przyciągające". Poproszę jakiś tekścik i dane kontaktowe (mogą być na PW) i lecimy, no nie? ;)
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z Alice, ale przekazuję i tu oficjalny komunikat: Zmieniam sposób regulowania mojej deklaracji - nie będę już wpłacać, zamiast tego zobowiązuję się do robienia bazarków, a mam nadzieję, że przyniesie to Kajtunowi większe dochody niż 50 zł (więc moja deklaracja będzie "zawieszona"). Gdyby się stało tak, że nie będe miała "towaru" albo coś pójdzie nie tak to oczywiście psiak i tak forsę ode mnie dostanie, bo Kajtuna nigdy nie zostawię na lodzie :) W tym miesiącu będzie z bazarku blisko 200 :) Kolejny bazarek wystawię we wrześniu, już zbieram fanty. Zrobię też wyróżnione gumtree na miesiąc za 50 zł, bo kajtunowa pani coś zamilkła. [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mlody-maly-delikatny-piesek-szuka-domu-W0QQAdIdZ289496697[/url] -
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Cześć Rudi :)- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Zapisuję sobie i pewnie będę ruszać niedługo z ogłoszeniami :)
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']Piekny wynik!:)Gratulacje!:)[/QUOTE] Zasługa kupujących :)- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Z obu książkowych bazarków będzie blisko 400, po połowie na chłopaków. Myślę, że do 20 sierpnia uda mi się skończyć rozliczanie.- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with: