-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
No tak, santino choruje, a u psiaka nikogo cały dzień...- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Po 8latach straciła dom! Teraz ma najcudowniejszy DS!
mmd replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Wspaniała wiadomość :) Też pomyślę, kogo znam stamtąd. Narazie tylko kojarzę tatankas, ale ona aż w Policach. edit: napisałam do tatankas - może podrzuci jakiś nick :) -
Szkoda, że sprawa transportu upadła, ale na to nie mamy wpływu. Ajlii - napisałam, że 70, bo tak wynikało z tego wpisu: [quote name='Ellig'](...)padlo pytanie czy mozna doplacic 70 zl? Czekam na Waszą opinie, tych ktorzy wplacali pieniadze.(...)[/QUOTE] Co do reszty nie mam zdania - żałuję, że nie mogę nijak pomóc.
-
Ale to nie był malutki szczeniaczek tylko taki podrostek.
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Zastanawiałam się, gdzie Cię wcięło, a teraz już wiem :/- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='Isadora7']Ja tez dostałam maile przez allegro i odesłałam na Zuzę. Cały czas myślę o maluchu.[/QUOTE] Jamniki w wielu ludziach wzbudzają ciepłe uczucia. [quote name='Mika31']oby był cały i zdrowy.....[/QUOTE] Oby. Też się o niego martwię, na szczęście jest ciepło, jeśli gdzieś zabłądził to chociaż tyle. Może wlazł komuś do domu... Może się pojawi. Mam nadzieję, że Zuzanna jeszcze tam pozagląda na te działki, bo on mógł za jakąś dziewczyną pójść, a później wrócić.
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Fajnie, że się zleciały :) Robienie bazarków w lecie to nie jest wielka satysfakcja, ale książki jakoś szczęsliwie znajdują nabywców. Może dlatego, że ciągle leje :) Dobranoc :) -
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Warszawskie rzeczy pójdą do Nutusi, żeby wysyłka była z jednego miejsca. Nie wiem, musiałybyście jakoś to ogarnąć, bo ja nie dam rady.- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='mmd']Dostałam taki mail z ogłoszenia z gumtree [I]Witam serdecznie. kocham psy jak własne dzieci.mam 45 lat i dom z ogrodem na wsi.Chetnie przyjmę te biedne sierotki,mame i synka.Żal mi serce ściska jak widzę te zdjęcia.Proszę o kontakt.Pozdrawiam Państwa[/I][/QUOTE] Dziś ciąg dalszy: [I]Witam serdecznie.[/I] [I]mieszkam koło Płocka W Gąbinie.nie mam czym dojechać po pieski [/I]chyba poproszę o telefon kontaktowy
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
[quote name='dycha']Dziewczyny trzeba rozesłać wiadomość po dogo, bo ten gościu już nie na 1 psa poluje (przynajmniej pisze identyczną treść wiadomości)[/QUOTE] Nikt normalny mu psa nie wyśle. Przecież sprawdzamy domy.- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
mmd replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Łachudra do wzięcia, dopłacimy - bierz zanim zniknie ;) (biedny Aresik, co my właściwie piszemy tak brzydko...) -
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Chyba kundlina on jest :) Miałam kiedyś psa, który miał kilka "klonów" w tym jedną sucz, z którą biegał i nie było wiadomo które jest które z daleka - ale to też 100% kundla było :)- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Zupełnie przypadkiem zrobił mi się kolejny bazarek ksiązkowy - cele te same :razz:: [url]http://www.dogomania.pl/threads/211831-Musierowicz-Follett-Shaw-Lindgren-ksi%C4%85%C5%BCki-cz.2-%28dla-Rudiego-Kajtuna%29-4.08[/url]. -
Gdzie to polazło? I to tak w ostatniej chwili... Może znajdzie się jakiś ślad.
-
Wiesz, jak zespół taki, z którym warto grać, to wiadomo ;) Nutusiu, może nie zauważy, ale nie martw się na razie, może do jutra go wyadoptujemy ;) [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Szczeniak-5-miesiecy,44638[/URL] morusek.pl [URL]http://www.eoferty.com.pl/spaniel_szczeniak_5_miesiecy_do_adopcji_256642.html[/URL] [url]http://www.pineska.pl/?do=view&id=95253&title=spaniel-5-miesiecy-do-adopcji[/url]
-
[url]http://warszawa.olx.pl/item_page.php?Id=232655389&ts=1311687805[/url] [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Spaniel-szczeniak-5-miesiecy-do-adopcji-za-darmo-W0QQAdIdZ300928516[/url] (debilne gumtree nie zaakceptowało reszty tekstu, jeszcze powalczę ) [url]http://tablica.pl/oferta/spaniel-5-miesiecy-do-adopcji-IDdDBN.html[/url] (po 10 minutach już wlazło tam 21 osób) no i robię dalej....
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ellig']210 zl na Allegro uzbierane do dzisiaj:)[/QUOTE] Ładnie, ładnie :) Zupełnie przypadkiem zrobił mi się kolejny bazarek ksiązkowy - cele te same :razz:: [url]http://www.dogomania.pl/threads/211831-Musierowicz-Follett-Shaw-Lindgren-ksi%C4%85%C5%BCki-cz.2-%28dla-Rudiego-Kajtuna%29-4.08[/url].- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='Ellig']Jak najszybciej dom albo BDT bo u K. jest 25 m2 powierzcni mieszkalnej ,jezeli altane mozna nazwac mieszkaniem....wyslalam zdjecia:)[/QUOTE] Mi na mail? Koniecznie jeszcze jakiś kontakt. Przysiądę i zrobię z 10 ogłoszeń. Więcej i tak nie będzie potrzebne ;) Może jakiś wątek byś Ellig machnęła - bo panoszymy się nie u siebie ;)
-
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
mmd replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Odchudziliśmy i dalej odchudzamy; dom potrzebny, zanim pies zniknie :diabloti: -
Ja pierdzielę :crazyeye: Przepraszam,ale powala mnie stanowisko fundacji. Jakies wymienne handelki, pies na DT za interwencję, płatne dojazdy... a ja, debil, kase im kiedyś (co prawda dawno temu) wysyłałam. Ja tu nie decyduję, ale oczywiście, że powinniście dziewczynie oddać.
-
Zasugerowałam się wpisem, że z jedną sunią jeździ do pracy...