Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. O pieniądzach nie pisałam, żeby nie było że ja materialistka ;) Dodam jeszcze - choć wstyd się przyznać - że jak Rudi był taki strasznie chory, ryczałam dwie noce, bo byłam prawie pewna, że nie przeżyje. Za dużo mnie to kosztowało i będe bronić Rudaska własną piersią rozmiar 75DD, no! ;)
  2. A mi się nie podoba takie coś. Jak się bierze dziecko do adopcji to jest sto wizyt, pięćset testów psych. i grzebanie człowiekowi w życiorysie, pościeli i szafie. Biora od nas żywą istotę, w którą inwestujemy kupę czasu i emocji. I co - później kamień w wodę, nawet nie będzie można zadzwonić zapytać, co z nim, bo wtedy to już zupełnie nie trzeba się starać. Nie oddałabym im psa. Dziewczyna jest może ok, ale widać, że nie jest samodzielna, a to nie rodzice się starają o psa. Dla mnie to koniec tej sprawy.
  3. [quote name='santino']Dobrze. Jak będą zamieszki przed schronem to przynajmniej będą wiedzieli, że to się domy o Reksia biją! :)[/QUOTE] Nie pomyślałam, żeby policyjną prewencję zawiadomić ;) I będzie na nas. [quote name='ataK'] Mmd, też się zastanawiałam, czy mogę się nazwać BDT, jeśli czasem dostaję trochę kasy czy karmę od dobrych ludzi na moje tymczasiki i robię na nie bazarki.[/QUOTE] Wg mnie możesz :) Zresztą jak psiak ma jakieś schorzenia to przecież robi się zbiórkę. Czy Ty nie miałaś jakichś zdjęć robić? ;) Pakiet zamówiony, czekamy. Jak nie masz jak zrobić to puszczę z tymi co sa.
  4. Coraz lepiej. Panca, w Tobie nadzieja :)
  5. Dzwoniłam do Kasumi, żeby uprzedziła schronisko.
  6. [quote name='mgie']Reksio w metrze !!! [URL]http://emetro.newspaperdirect.com/epaper/viewer.aspx[/URL][/QUOTE] Mgie, chyba się musimy upić :) Robiłam mu wczoraj cafeanimala, Ty chyba też
  7. W sumie Guliwer z nieba spadł. Obłaskawił łobuza, dostarczył do weta, a teraz może jeszcze sprawi, że Kajtun będzie miał dom. :)
  8. Dziewczyny, nie wiem czy to było i pisałam to samo w innym wątku, ale sprawa jest naprawdę warta rozpropagowania: nazywa się to e-przesyłka. W przypadku cięższych rzeczy bardzo się opłaca. Udało mi się znaleźć królika doświadczalnego (Advena - dzięki!!) i przetestowałam e-przesyłkę. Wczoraj o 11 wysłana, dziś o 9.30 doszła. Paka ważyła ponad 2kg i zapłaciłam 9,50 zamiast 13. To jest naprawdę super :smile: Trochę zachodu z tym jest (potrzebny kod pocztowy kupującego, przesyłke odbiera się na wskazanej poczcie, nie ma awiza tylko sms). Tu więcej: [url]http://www.poczta-polska.pl/Uslugi/?U=DlaFirmy&DF=Eprzesylka[/url]
  9. Jak pani Lena zobaczy Kajtuna wskakującego na kolana i merdającego całą pupcią do Guliwera to na pewno się zakocha (w obu) :diabloti:
  10. Teraz mam dobre przeczucia... :)
  11. Czuwamy :) Wyróżniłam gumtree na tydzień - może ktoś go wypatrzy.
  12. Tośka to był mój rekord:) W nocy robiłam ogłoszenia, a po południu już domek się znalazł :) Zdjęcia z kotami przepiękne :)
  13. Ale słodzizna - szczególnie w łóżeczku :) Ech, od takich fotek to serce rośnie. Warto się trochę przyłożyć czasem, żeby coś takiego zobaczyć :)
  14. Kasumi, ja Cie bardzo przepraszam, bo masz tyle psiaków, a tu męczymy o różne Reksiowe wady i zalety, ale widzisz, że w niego warto zainwestować :) Bardzo bym chciała, żeby znalazł BDT, ale balonów zbyt wielu nie ma. Ale może dość szybko domek stały się trafi. edit: dla mnie BDT to już taki za karmę i weta, bo nie każdy da radę utrzymywac stado psów.
  15. [quote name='dorobella']Przybywam na zaproszenie. ......[/QUOTE] O Dobry Duszek Domkowy jest :) To moge spać spokojnie ;)
  16. No i proszę bardzo, jaką Reksio dobrą robotę robi :) Kasumi, myślę ciężko z tymi kotami - może ta p. Magda, która ma spore doświadczenie, by jakoś oceniła, czy on będzie się zachowywał jakoś... I na wszelki wypadek jeszcze: do psów nie bardzo, a do suczek ok?
  17. Oj byłoby :) Alice - chciałas Alicję w krainie czarów - mówisz-masz: [url]http://www.dogomania.pl/threads/212526-Ty-czytasz-King-chodzi!!!-sos-bokserom-do-21.08?p=17401860#post17401860[/url]
  18. Do takiej jak Buba przystawiał się niedawno mój pies (całe 10 kilosów), a ja tylko pytałam panią na drugim końcu smyczy, czy psica na pewno go nie zje ;)
  19. Dobrze by mu było BDT wytrzasnąć. Na płatne nie ma się co porywać, bo na razie nic strasznego mu się nie dzieje - poza tym w samym schronie może go ktoś wyhaczyć.
  20. Tego kleszcza jej zapamiętałaś ;) Ale ja tez tam mam - jak mi pani napisała kiedyś, że ma curki, to jakoś nie miałam ochoty na ciąg dalszy (to z kolei skrzywienie po studiowaniu dziennikarstwa, a później polonistyki :diabloti: )
  21. [quote name='santino']Rudego niech biorą!!! Wyszedł z takiego bagna że już na pewno na nic nie zachoruje :diabloti: No i rasowy: pies dingo ;)[/QUOTE] Dingo pomorski - żeby uściślić :) Wiecie co - ten wątek już o trzech psach jest - to jakiś megaofftop :evil_lol: ale ja tak lubię :) Ciekawe jak tam po ogłoszeniach....
  22. Po tej całej Annie D. trzeba uważać. Tu może i nic złego się nie dzieje, ale jak wczoraj Panca zaczęła pisac o tych "swoich" to modliłam się w duchu, żeby doczekać do ich decyzji. Oczywiście i tu może nic nie wyjdzie, bo im się nie spodoba, ale to jednak co innego. Nie martw się, cokolwiek będzie - Rudi dom znajdzie, może ciut później, ale znajdzie. Najważniejsze, że ma nas, a przede wszystkim Ciebie. No i nie byłabym sobą, gdybym nie wspomniała, że kasę też ma :eviltong: (dwie szkoły ekonomiczne mnie tak skrzywiły) :diabloti:
  23. [quote name='santino']Dziwna i mi się nie podoba!!![/QUOTE] I masz rację, że Ci się nie podoba. Jakoś od początku miałam przeczucie, że z tego akurat nic nie bedzie.
  24. Cześć, Ewa :) Znajomi się schodzą proszeni i nieproszeni (w sensie bez zapraszania:diabloti:) - takie wątki to ja mogę zakładać :)
×
×
  • Create New...