Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. Nie ma się co martwić. Każdy pies w końcu dom znajdzie :)
  2. Ale pech. Coś strasznego, jakie fatum wisi nad tym biedakiem.
  3. Prześliczna beczułka ;)
  4. [quote name='Ellig']rasowy kandel barry mazowiecki:)[/QUOTE] Dobrze by go było poogłaszać, ale trzeba więcej info o nim i coś fajnego, bo takich jak on jest masa, ciężko się przebić. W dodatku mały chyba nie jest.
  5. Melduję sie. Strasznie wygląda ta łapina, a jeszcze gorzej chudy grzbiet. Biedak straszny.
  6. Na gumtree Kimi (ogłoszeniowej następczyni Lunety) od wczoraj weszło 150 osób. Jutro wyróżnienie wygaśnie; odczekam trochę i wyróżnię znowu.
  7. No to panią musimy namówić na rejestrację i wejście do naszego banku psiego :)
  8. To Nutusia. Możesz podać mój mail, u nas wszystko się znajdzie i dotrze tam gdzie ma dojść - jak w banku :diabloti:
  9. Znalazłam. Tak, jest ucisk. Wiesz, ja już super nie pamiętam, który to kręg i co tam się stało dokładnie, bo sprawa ma 3 lata, teraz ważne, że ma swój wózeczek, swoj domek i jest szczęśliwy :) [quote name='Selenga'] powiększenie odcinka uszkodzonego zdjęcie w oryginalnej wielkości jest pod adresem http://www.egonet.pl/dogo/fotki/czucz-duze.jpg E - guzik z tego, zdjęcie chyba wykasowane, ale w okolicy strony 10 obecnej jest właśnie opis co tam w Czuczku siedzi.
  10. Na str. 24 było jak strona miała 10 postów. Czuczek miał zwichnięcie z przemieszczeniem, chodzić nie będzie - to największy skrót. Nie trzyma też.... i ma na stałe pampersiaki. No i od roku mieszka już u Nusi, czyli w swoim domku :) My tu zagladamy, bo nas ciągnie do rudzielca :)
  11. [quote name='santino']Doszła od mojej koleżanki Zuzi G. wpłata w wysokości 150 zł :):):):):):):):):):):):):):):)[/QUOTE] A za buty ode mnie doszło?
  12. [quote name='Ellig']Nutusia mówi: "To dobrze - będę wreszcie bogata :)"[/QUOTE] Aaaa, dzisiaj Dzień Edukacji Nutusi :diabloti: - stąd takie cuda.
  13. Nutusiu, nie poznałam Cię :)
  14. Ale cudownie :) Czułam, że to tak się może skończyć, bo Dyziek ma swój powalający urok - serio :) Gratuluję Dyziowi no i jego ...yyyy... DT :D
  15. [quote name='brzośka']będzie dobrze :) teraz Szakirka znajdzie domek, a potem to już kolej Ledzi będzie ;)[/QUOTE] O właśnie! I trzeba w to wierzyć.
  16. [quote name='lilk_a']skończyło się allegro , piszę na szybko bo nie mam zbyt dużo prądu w laptopie a jestem w szpitalu , więc jak tylko wrócę do domu pod koniec tygodnia to wpłacę to co jest dla Rudiego u mnie na "płacę z allegro" minus koszt wystawienia aukcji i prowizji , jest tam jeszcze parę dyplomów do druku które mam wysłać pocztą[/QUOTE] Super :) Rudi ma pomoc płynącą zewsząd :)
  17. Wiecie, że te psiaki chyba serio tak testują? One zawsze wyczyniają jakieś straszne rzeczy, a jak już się okazuje, że kochamy, oczywiście, nigdzie nie wyrzucimy, damy jeść i jeszcze pogłaszczemy - ale prosiaku jeden nie musisz zjadać drzwi - okazuje się, ze to aniołek :)
  18. [quote name='dycha']Rudi ale Twój wątek "się kręci" cały czas jest ruch :D[/QUOTE] Bo tu jest zmianowy system pracy :)
  19. Teraz urlopy, na dogo pustawo, pewnie trzeba poczekać. Chociaż troszkę ruszyło w adopcjach, może pora roku sprzyja. Mogę dorobić kilka, ale niewiele, bo strasznie długo mi to idzie i ciągle też mam wystawianie albo rozliczanie bazarków.
  20. Pierwsza zmiana już w kimonko :)
  21. To byłoby super :) No i wpisałoby się w ekspresowy rytm adopcji psiaków z tego wątku :)
  22. Gotowe do wstawienia w sygnaturkę: [SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212178-Dior-Guerlain-Venezia-GinoRossi-Solar-Molton...-na-Rudiego-i-Lupusa-do-17.08"][COLOR=blue][B]Dior - Guerlain - Venezia- Gino Rossi- Solar - Molton[/B][/COLOR][/URL] widzę, że wpadłyśmy na ten pomysł równocześnie :) [/SIZE]
×
×
  • Create New...