Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Biedna łapeczka :( ale dobrze, że już jest dużo lepiej :)
  2. Mazowszanko, ja bym powtórzyła to szczepienie. Mamy jakieś finanse jeszcze?
  3. To jak ludzie na spacerkach się oglądają to może jakaś chusteczka: Szukam Domu? :)
  4. No to super :) Lumpo już pewnie w ds :)
  5. [quote name='Zielona2']Cisza bo pies nie ma ogłoszeń, jeśli się mylę to sprostujcie. Gdzie obecnie przebywa Cezar? bo się pogubiłam[/QUOTE] Bardzo prosimy o ogłoszenia.
  6. maciaszek, ja też mam taką w bloku. Ma krzyżówkę owczarka i nie cierpią się z moją Megi. Raz jej pies skakał na mnie, bo ja trzymałam Megi na rękach żeby jej nie zagryzła - nawet nie przeprosiła!!! Nigdy na smyczy i bez kagańca... ja się tego psa boję, wczoraj też miały spotkanie, ale na szczęście przez płot. Jak jej kiedyś mąż powiedział, że zadzwoni na policję to się tylko śmiała, fajnie nie? Aha, i że to mój pies lata bez smyczy.... tylko mój pies jej psa nie atakuje, jest do łydki, a ona ma wielkiego wilczura, który od samego początku napastował Megi, a Megi boi się takich psów i zaczyna warczeć, normalne.... Ale z niektórymi się nie da.... też myślałam żeby jej zdjęcia porobić....
  7. Fajnie, że mają Ciebie, Cudak, bo kto by im dał jedzonko :(
  8. To przykre, że Wareczka traci deklarowicza :(
  9. i co z sunią - pojechała? Witamy Avilię :loveu::loveu::loveu:
  10. No to co z innym lekarzem???
  11. Ok, na dniach zrobię nowe. Ginn, jakie województwo proponujesz?
  12. Zapiszę sobie wątek ;) Lobaria, co Ty się stresujesz - na fb szalejesz :evil_lol: to tu nie dasz rady? :diabloti:
  13. No właśnie nic, chyba większość ma gdzieś Zenka....
  14. Milva się coraz badziej towarzyska robi, do ludzi i do psów :)
  15. Już coś tam mamy, ale to wciąż za mało, zwłaszcza stałych :(
  16. Super :) to skąd załatwiliście dom na weekend - ktoś się na fb zgłosił? :)
  17. A to łobuz.... dobrze, że to tylko gorączka :) Wciąż zbieramy pieniążki!!!!! I dalej trzeba rozsyłać Pw....
  18. Dziękujemy Murko za relacje, że też dbasz o stan konta Kurusia :) Tak się cieszę, że może u Ciebie spędzić jesień życia.
  19. [quote name='Cudak']Z ogłoszeń nadal cisza - ale to chyba wszędzie teraz :([/QUOTE] Teraz ciężko o adopcje :(
  20. Mieliśmy się skupić na psie....
×
×
  • Create New...